چه هستم من تغذیه مغز من?

رژیم غذایی ما برای دو چیز مغز ما روزانه مصرف رسانه و دین تعریف شده است و توسط عوامل مشترک یک نیاز برای حمایت از ما باورها و ترس و چه بهترین بیمه ما در برابر تهدید درک شده به رویاهای ما.

این ترکیب همواره ما را به یک دین یا فرقه به الحاد یا چند religionism به اعتقاد به عالم ارواح. ما را انتخاب کنید رسانه های ما با توجه به اهداف ما. کسانی هستند که به را انتخاب کنید برای انتخاب لوس هستند برای هر دو رسانه و دین است.

در یک کشور در حال مبارزه با آن دولت از لحاظ اقتصادی و معنوی آن مهم است به رسمیت شناختن که این کشور در آینده نهفته در انتخاب های ما از رسانه های خبری و مذهبی سازمان.

بیایید نگاهی به رسانه ها ، وجود شرکت های بزرگ رسانه ای است که توسط تلویزیون و چاپ و رسانه های جدید که عمدتا وب سایت-اخبار رانده سازمان. در دهه گذشته شرکت های بزرگ رسانه ای شده است که اغلب به نام به رژیم غذایی ناسالم.

روزنامه متهم به تعصب و تلویزیون از واسطه نفرت.

روزنامه ها در سراسر زبان را ترک کرده اند مردم گرسنه و ضعیف است. که اتفاق می افتد زمانی که وجود دارد تغذیه در مواد غذایی و یا کرایه ناسالم باعث می شود شما به دلیل آن است که یک رژیم غذایی متعادل است. کربوهیدرات بیش از حد کمی بیش از حد ویتامین های sugarload از هفت به هشت سال بدون پروتئین و چربی. اخبار نیز اغلب جویده شده را به خمیر پخته. این باعث شده است تا نسبت به خوانندگان که می توانید با پر کردن برخی از این گرسنگی و از اخبار تنها در صورتی که مصرف متفاوت روزنامه ها.

تلویزیون برای مدت طولانی خودداری کرده است, بهداشت و درمان, مقررات اصرار آنها را به انجام خود را کنترل کیفیت در دستور العمل های خود را. اما که تا حد زیادی موفق به اتفاق می افتد به همین دلیل است که بیش از حد تلویزیون اتحاد چپ مردم بیشتر با مشکلات گوارشی مانند سندرم روده تحریک پذیر نفخ مغز و شکم و پارانویا است. بسیار وجود دارد خشونت بحث منفی تاکید مجریان و سر و صدای یک فرد می تواند جذب. در عین حال آنها رو کشیده به بالا سخت تن به تن و بلاغت است که افسردگی مقصر تمام مشکلات در یک مجموعه ای از عوامل است.

این کانال که قلاب هزاران نفر شده اند و به درستی متهم به واسطه نفرت. ما می گویند واسطه نفرت مانند ما می گویند سوء مواد مخدر. این است زیرا هنگامی که معتاد است یک جاده مستقیم به جهنم. تشویق و توجیه نفرت شعارهای حتی بی سر و صدا در ذهن normalises خشونت زمانی که نقش آن در زندگی واقعی است.

پس دو چیز اتفاق افتاده است. شرکت های بزرگ هنگامی به نام محافظه کار رسانه ها از اراده خود را تبدیل ناسالم. آن موفق به جلب رضایت خوانندگان. تشخیص تناسب اندام-آگاهانه تبدیل به انتخاب سایت ارائه شده است که در دسترس نیست ،

و پس از وارد فوری مواد غذایی و یا مواد غذایی آشغال برای ذهن است. اخبار رسانه های اجتماعی وانمود می شود در وعده های غذایی چند بار در روز. همان پیام در یک الگوی رفتاری یک jpeg یک FB پست Insta پست یک Infinite تصویری. رسانه های اجتماعی جدید شد رژیم غذایی برای اخبار مصرف.

شبیه به مواد مخدر نفرت هرگز آگهی. آنچه که در تلویزیون نشان داده شده برخی روزنامه ها و مجلات است اما مزه منو. این معامله واقعی است اسراف بدون نگه می دارد-منع زیر خط (BTL) تبلیغات – در یک تصویر در یک الگوی رفتاری در یک کلیپ صوتی در یک قاپ زنی از یک ویدیو. رسانه های اجتماعی آنلاین نسخه از آگهی های جمع شده در داخل روزنامه است. فراتر از بررسی دقیق. و حتی ارزان تر از آنجا که داده ها در حال اجرا است شورش بنابراین تبلیغات BTL سفر که بسیار دورتر و گسترده تر با بازده خوانندگان تقدیر بینندگان هستند که خیلی بیشتر.

BTL ماهیت آن ارزان است محتوا است. این پیام پس از آن حتی نمی باید به اصلی اخبار. آن را فقط می تواند ارتباطات سیاسی. بیایید نگاهی به یک مثال: شاهین باغ. یک اعتراض است که به دنبال لغو یک قانون است که تبعیض در دین بدون صحبت کردن از “آزار و اذیت مذهبی” به رهبری این کشور زنان مسلمان که به خیابان ها ریختند مبارزه برای ملی باعث الهام بخش صدها نفر از مخالفان دولت که برنده در سراسر جهان تحسین صلح تنها سلاح خود را. هنوز misogynistic تهمت بوده است و بی امان به عنوان شده اند تلاش برای نام تجاری ضد کا تظاهرات خشونت آمیز. توهین آمیز منوی بازی کردن در درجه اول در رسانه های اجتماعی رایگان کلیپ های ویدیوئی. هر تهمت و افترا است که زنان با آن مواجه اند در جوامع بیمار توسط هنجارهای پدرسالارانه.

اما این تلاش بودند بارها و بارها نا امید در زمین با تمرکز شدید و عزم و اراده. شاهین باغ نشان می دهد که بیداری هند اعتقاد خود به ملت مانند یک مادر و اعتقاد راسخ و قدرت ایستاده مثل یک سنگ محافظت در برابر همه شانس. این فطرت بر روی صفحه نمایش برای مطمئن ساخت Vivekananda پشت سر هم با غرور تحت تاثیر قرار محض هندی بودن از چند ایمان anti-کا جنبش به رهبری توسط دانش آموزان و مادران است.

وارد Vivekananda. وارد دین است. راهب که تاسیس Ramakrishna ماموریت. مردی که مقرر غیر سیاسی ماهیت ماموریت غیر قابل مذاکره است. در حال حاضر به دنبال یا نه Ramakrishna یا Vivekananda آموزه های ضد کاست اصلاح طلب دینی است دوباره انتخاب ما را. Anti-طبقه بود که کلید به عنوان هماهنگی ادیان و توانمند سازی زنان. که حتی به چشم ندیده است و نقطه مقابل ایدئولوژی سیاسی است که تقریبا به طور کامل شرکت تصمیم گرفتند استفاده از Vivekananda اگر نه رهبانی خود را سفارش اگر نه آن پرداخته است.

شمال به جنوب و شرق به غرب هندوها برای انتخاب لوس هستند. جدا از سازمان mutts و ماموریت وجود دارد که پاسداران دین – paramhans و فرزانگان ماهاریشی Ramanas و سای Babas.

مسلمانان باید متناوب طیف وسیعی از BTL مذهبی babas و متس به عنوان به خوبی. مانند هر دیگر BTL پیام های بسیاری وجود دارد که باهم و برخی از رسولان را حتی به زندان نه بر خلاف BTL رسولان سراسر ادیان. کسانی هستند که برای غنی و آنهایی که برای فقرا سفید پوستان و saffrons و حتی در زعفران بزرگ و مجموعه ای متنوع.

که به را انتخاب کنید به دنبال ؟ همه آنها در دسترس است بر روی گوشی من. چرا خواندن یک کتاب واقعی وقتی که من می گویند اساس یک الگوی رفتاری با نقل قول تصادفی که من خوانده Vivekananda کار می کند. من که هستم به demur که همان نقل قول بازخوانی بالا در گوشی من با گفتن گوراکپور ریاضی mahant یوگی Adityanath ، ما را انتخاب کنید بر اساس ترس ما و رویاهای. ما را انتخاب کنید و بیمه ما را انتخاب کنید کسانی که به اعتقاد ما می تواند کمک به ما اختصاص سرزنش برای چیزهای اشتباه در زندگی ما است. ما را انتخاب کنید الگوهای رفتاری است که تحریک ذهن است. اما در گوشی من چگونه می توانم بگویم یکی از زعفران را از دیگر ؟ همه آنها به نظر می رسد در زیر یک چتر سیاسی. از Vivekananda به یوگی و Pragya Thakur همه آنها ذوب شده را به یک پودینگ زعفرانی – دسر برای مغز من. یکی جانشین دیگری? چگونه است که یک متفاوت از دیگری? که دشوار است به فرو برد! اجازه دهید بیشتر بود گفت. ذهن من است بافر آروغ زدن حتی – که تغذیه مغز من?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de