چه masterji: Saroj خان ما رقص بیش از حد

این فیلم بمبئی در صنعت امروز است که تقریبا unrecognisable از آن 1950s آواتار. که Saroj خان مشغول به کار در اینجا از آن پس تا به حال برای اولین بار به عنوان یک بازیگر کودک و سپس رقصنده سپس طراح رقص باور نکردنی است به اندازه کافی. علاوه بر این استعداد او بود پشت سرسام آور تعداد فیلم آهنگ که desis دوست داشتم به رقص در 80s 90s, 2000s. قبل از تلویزیون به طور چشمگیری افزایش مخاطبان دسترسی به بخش های مختلف صنعتگران پشت دوربین او تبدیل به یک نام خانگی از آنجا که اغلب زمانی که یک فیلم رقص دام ما او کسی است که تا به حال کارگردانی سحر و جادو.

از اولین ترانزیستوری Alam Ara خود آهنگ و رقص بوده مرکزی جنبه های سینما ما. حتی در حال حاضر آن است و تقریبا غیر ممکن است برای یک بازیگر (یا یک بازیگر) برای تبدیل شدن به یک سوپراستار بدون اینکه در ارتباط با فیلمهای آهنگ. به صورت شايد دیکشیت حتی آیشواریا رای خود را در شیمی با Saroj ثابت فرآیندی به عنوان مخاطبان فقط شوربا آن است. حوا hawaai Ek do, نوجوانی, طالع se طالع میلا: نه تنها آهنگ های مانند این را ترشح فرهنگی تاثیر خود را در لحظه ای آنها همچنان به سنگ shaadis باشگاه ها و لیست پخش ما.

لیست بازیگران که الهی نقل مکان کرد به Saroj آهنگ است کمتر قابل توجه: جکی شروف, Anil Kapoor, تثلیث از خان, Hrithik Roshan, et al. بچه ورجه ورجه کردن دعا – رقص مراحل مختلف تاثیر می گذارد و تغییر در طول زمان. اما طلسم دیوانه خوب choreography فقط محو کند. آن را نگه می دارد ساخت قلب ما و پا رفتن dhak dhak.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de