چه 2020 انتخابات ناظران ممکن است یادگیری از ویسکانسین

خواننده عزیز:

آماده است یا نه نوامبر انتخابات می رویم راه ما. و هر کسی که به شما می گوید که آنها می دانند که چه اتفاقی خواهد افتاد این است که خود را فریب دهد. که گفت: ما شاهد جنبش در جریان است که ممکن است قابل توجهی آمده روز انتخابات.

نگاهی خیره کننده ویسکانسین انتخابات در اوایل این ماه که در آن وقت دولت محافظه کار دیوان عدالت از دست رفته را به لیبرال چلنجر با 11 درصد است. مردم در انتخابات بود جای تعجب بالا با توجه به همه گیر و kerfuffle بیش فرماندار در آخرین لحظات از تلاش برای به تعویق انداختن رای گیری. قوی غایب-رای تلاش منتهی به آوریل 7 رای ثابت کرد ،

“نمیبینم رفتن بیش از یک میلیون بی سابقه بود” چارلز فرانکلین دولت برتر حزبی ناظر انتخابات گفت: من در هفته گذشته. “بنابراین عمومی اقتباس حتی در سردرگمی است.”

هر دو طرف دیدن ویسکانسین به عنوان مهم در سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان آن بود در سال 2016. در حال حاضر با امکان گسترده رای-با-پست های آینده به بازی در ماه نوامبر شواهدی که ویسکانسین دموکرات بودند بیشتر سازمان یافته و فعال در ساخت تغییر داده و خواهان توقف.

مطالعات گذشته نشان داده بود که انتقال از فرد به پست الکترونیکی رای گیری (به عنوان پنج کشور در حال حاضر انجام می شود) تولید می شود هیچ حزبی استفاده و آن را ممکن است که ویسکانسین اختلاف یک. اما در کوتاه مدت ویسکانسین نتیجه به احتمال زیاد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی بیشتر شک و تردید از رای در سراسر کشور توسط پست الکترونیکی.

گسترده تر تعجب ویسکانسین در نتیجه ممکن است همچنین نشان می دهد که دموکرات ها بودند فقط ساده تر با انگیزه برای رای دادن. ریاست جمهوری اولیه نیز در انتخابات ثابت می شود آخرین فرصت برای دموکرات ها به رای ایالت ورمونت برنی ساندرز قبل از او ترک نژاد. به عنوان انتظار می رود سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده اولیه به راحتی و سناتور سندرز کاهش یافته و از روز بعد.

آمده نوامبر هر چند رئیس جمهور تهمت خواهد بود در رای گیری و حضور راننده. به عنوان مانیتور خبرنگار داستان Hinckley می نویسد: این COVID-19 بحران ساخته شده است که تهمت هواداران بیشتر از همه سرسخت.

فراتر از ویسکانسین نگاه به گسترش نقشه میدان نبرد متحده به عنوان سیاسی امروز گزارش داد. از آریزونا و گرجستان به نوادا و نیوهمشایر همه گیر و بحران اقتصادی به نظر می رسد به ایجاد فرصت ها برای هر دو آقای بایدن و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر شما عشق به سیاست به عنوان من, که باعث می شود ما عجیب سال 2020 کمپین از همه بیشتر فوتی و فوری است.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در [email protected]

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>