WeWork پرش پرداخت اجاره بها به عنوان Coronavirus بازدید درآمد

WeWork است که در میان تعداد فزاینده ای از ایالات متحده کسب و کار که در حال برگزاری به پرداخت اجاره.

عکس: کیت munsch/ایسنا

WeWork را متوقف کرده است و پرداخت اجاره بها در برخی از مکان های ایالات متحده در آخرین نشانه آن است که این شرکت کار شرکت است که به شدت در تلاش برای کاهش هزینه ها به عنوان رکود اقتصادی می خورد به درآمد خود را.

مردم در جریان این موضوع گفت: WeWork هنوز به ایمیل در آوریل خود را چک اجاره در خواص بیشمار در حالی که آن را در تلاش برای مذاکره مجدد اجاره.

اخیر WeWork اخبار

  • WeWork مدیران سو SoftBank بیش از خاتمه یافته 3 میلیارد دلار پیشنهاد را به اشتراک بگذارید
  • سافت می گوید آن را نمی خرید WeWork بنیانگذاران نویمان سهام
  • WeWork مدیره آماده برای یک مبارزه به عنوان SoftBank سرد می شود پا

نیویورک-بر اساس شرکت به تازگی استخدام کارگزاری شرکت JLL و نیومارک کریگ نایت فرانک به مذاکره اجاره امداد و یا تبدیل اجاره معاملات به سود های موافقت نامه در یک پیشنهاد برای درایو کردن آن هزینه ثابت ماهانه.

WeWork است که در میان تعداد فزاینده ای از ایالات متحده کسب و کار که در حال پرش در پرداخت اجاره بها به عنوان شرکت نگاه به حفظ پول نقد پیش رو از چه چیزی می تواند یک رکود اقتصادی به ارمغان آورد در این بیماری همه گیر.

WeWork فشار برای کاهش آن, اجاره, هزینه ها و سوئیچ اجاره به مدیریت توافق نامه آغاز شده و قبل از شیوع کروناویروس. به اشتراک گذاشته شده-ارائه دفتر نزدیک به در حال اجرا از پول پس از یک تلاش ناموفق در ارائه عمومی اولیه در پاییز, در بخشی به دلیل آن گسترده املاک و مستغلات هزینه.

پس از نجات توسط SoftBank گروه Corp. WeWork بود $4.4 میلیارد دلار پول نقد و تعهدات در پایان 2019. در حالی که ایالات متحده خود را محل هستند و هنوز بسیاری از آنها عمدتا خالی به عنوان بخش بزرگی از اقتصاد باقی می ماند و خاموش شد.

شرکت اوراق قرضه معامله در 37 سنت دلار که از روز شنبه از 90 سنت در اواخر فوریه.

WeWork نیست درمان همه صاحبخانه همان: در حالی که برخی می گویند آنها پرداخت شده است و دیگران می گویند آنها هنوز هم در حال انتظار برای بررسی خود را.

“WeWork معتقد است که در چشم انداز دراز مدت از مکان های ما و روابط ما با صاحبخانه در سراسر جهان” یک WeWork سخنگوی در بیانیه ای گفت. “به جای اجرای یک companywide سیاست در پرداخت اجاره بها ما به صورت جداگانه رسیدن به ما بیش از 600 جهانی صاحبخانه همکاران به کار در ایمان خوب نسبت به پیدا کردن دارایی-راه حل های خاص که به نفع همه طرف های درگیر.”

نوشتن به Konrad Putzier در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>