Sandeep Mathrani. عکس: رشد به طور کلی خواص/مهر نیوز

WeWork نام واقعی املاک و صنعت veteran Sandeep Mathrani به عنوان رئیس جدید آن اجرایی یک قدم مهم در این شرکت تلاش برای بازسازی پس از شکست IPO تلاش و خروج از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق آدم نویمان.

آقای Mathrani قبلا مدیر اجرایی بروکفیلد اموال شرکای خرده فروشی گروه, جایگزین آرتی Minson می و سباستین Gunningham, که در خدمت به عنوان co-اجرائی از WeWork پدر و مادر ما شرکت. پس آقای نویمان پایین پا در ماه سپتامبر.

WeWork اعلام کرد انتصاب اواخر روز شنبه تایید قبلی وال استریت ژورنال گزارش. آن گفت: آقایان minson می و Gunningham خواهد ماندن از طریق یک “دوره گذار است.”

Marcelo Claure, که در حال حاضر به عنوان رئیس اجرایی از ما باقی خواهد ماند و در آن نقش. آقای Mathrani که او استخدام, خواهد گزارش به آقای Claure. SoftBank گروه Corp. که در آن آقای Claure است یک مدیر اجرایی متعهد میلیاردها دلار برای دفتر کار-اجاره راه اندازی در اکتبر مالی-نجات بسته است.

آقای Mathrani است که انتظار می رود برای پیوستن به با آقای Claure و آوردن املاک و مستغلات تخصص به WeWork در حالی که آقای Claure بر رشد.

آقای Mathrani شروع خواهد شد در فوریه. 18. آقای Claure برنامه ای برای نقل مکان از میامی به نیویورک, WeWork که در آن است بر اساس, در هفته های آینده.

تصمیم به انتخاب آقای Mathrani—که در بروکفیلد زد یکی از این کشور بزرگترین مرکز صاحبان — می افزاید: به WeWork را به عنوان یک شرکت املاک و مستغلات متمرکز بر اجاره فضای اداری. زیر نظر آقای نویمان آن قرار خود را بیشتر شبیه به یک فناوری با راه اندازی یک آرایه وسیع از کسب و کار از یک کارآفرینی متمرکز مدرسه ابتدایی به رویداد برنامه ریزی سایت Meetup.com.

آن را به شروع یک فصل جدید برای یک شرکت است که مترادف است با بیش از حد در میان بودجه خصوصی راه اندازی است. در اوایل سال 2019 فقط به ماه پیش از آن مشتاقانه پیش بینی شده فهرست WeWork دریافت کمک های مالی از سافت است که ارزش آن در متناوب $47 میلیارد و آن را یکی از ترین کشور بسیار ارزشمند راه اندازی است.

اما پس از عموم سرمایه گذاران خودداری کردند در پرداخت هر چیزی در نزدیکی که در ارزیابی میان سوال در مورد WeWork حکومت آقای نویمان دمدمی پاسداشت و کسب و کار شرکت چشم انداز IPO کشیده شد و SoftBank قرار داده و در پول جدید در یک ارزیابی فقط 8 میلیارد دلار است.

از آن پس SoftBank کار کرده است در پنج سال طرح کسب و کار که از آن انتظار دریافت خواهد شد این شرکت به سودآوری است. به عنوان بخشی از این طرح WeWork ادامه خواهد داد برای باز کردن مکان های جدید با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

WeWork به حدود 2.5 میلیارد دلار پول نقد اضافی فراتر از آنچه SoftBank اختصاص داده شده برای این طرح است.

پس از نجات آقای Claure دارای نقشی مرکزی در حال اجرا در این شرکت مشغول به کار وجود دارد در تقریبا تمام وقت.

بخش بزرگی از آقای Claure کار شده است شکار جدید و رئیس اجرایی است. او در یک نقطه در نظر گرفته T-Mobile US, Inc. مدیر اجرایی John Legere, به گفته افراد آشنا با جستجو.

آقای Mathrani یک از چهرههای شناخته شده تجاری-ملک جهان و قبلا به عنوان مدیر عامل مرکز غول GGP, Inc. پس از این شرکت آمده از حفاظت از ورشکستگی در سال 2010. سهام آن قیمت رسید به عنوان اقتصاد بهبود پس از بحران مالی این شرکت بود و در نهایت خریداری شده در سال 2018 توسط بروکفیلد یکی از بزرگترین سرمایه گذاران. آقای Mathrani باقی مانده در شارژ از بروکفیلد خرده فروشی نمونه کارها تحت مالکیت جدید.

چالش خود در WeWork است به احتمال زیاد به مراتب متفاوت تر از صاحب مال بیرون آمدن از رکود است. برای سال WeWork شده بود گسترش بیش از حد به شدت در هر نقطه نزدیک به تبدیل سود—آن را از دست داد $1.3 میلیارد دلار 934 میلیون درآمد در سه ماهه سوم.

پس آقای نویمان چپ آقایان minson می و Gunningham به دنبال دریچه گاز به سرعت رشد اما این شرکت است که آهسته کشتی به هدایت کردن. WeWork است که هنوز هم در حال گسترش به مراتب سریع تر از مدیران وجود دارد ترجیح می دهند آن را به عنوان هنوز هم در حال گذراندن به شدت به نوسازی و باز متعدد جدید, اتاق کار, مکان است که آن را اجاره در آخرین ماه از آقای نویمان تصدی.

این شرکت تا حد زیادی متوقف امضای اجاره و مدیران نیز باید در نظر گرفته شود, حمایت از برخی از مکان های مانند در چین مردم آشنا با مباحث گفته اند.

باید مردان ثابت کند قادر به کنترل هزینه ها و مدیریت و رشد کسب و کار اساسی است که هنوز هم در نظر گرفته شود قابل دوام. شرکت های دیگر در دفتر-subleasing بازار از جمله IWG PLC اند سود برای سال. WeWork سنگین هزینه در دهه گذشته ساخته شده است بهترین و شناخته شده ترین نام تجاری در صنعت و این شرکت در حال حاضر خانه های هزاران نفر از کارکنان از برخی از کشور سریعترین رشد شرکت ها مانند آمازون.com , Inc. و Facebook , Inc.

بیشتر WeWork پوشش

  • چگونه آدم نویمان را بیش از حد بالا سبک ساخته شده WeWork
  • سقوط WeWork: چگونه یک استارتاپ عزیزم آمد Unglued
  • پول مردانی که فعال آدم نویمان و WeWork افتضاح
  • مجله پادکست می رود داخل ظهور و سقوط WeWork

دریافت روزانه تور با راهنما از بهترین قاشق و داستان در وال استریت ژورنال. برای ثبت نام در 10 نقطه عضویت در خبرنامه.

نوشتن به مورین فارل در maureen.farrell@wsj.com, الیوت براون در eliot.brown@wsj.com و دانا Mattioli در dana.mattioli@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de