WeWork مدیران سو SoftBank بیش از خاتمه یافته 3 میلیارد دلار سهم ارائه

Coronavirus انتظار می رود که تاثیر زیادی در WeWork کسب و کار به عنوان شرکت های سراسر جهان فرستاده اند کارکنان خود را در خانه به کار صدمه زدن به تقاضا برای کوتاه مدت ،

عکس: کیت munsch/ایسنا

دو WeWork مدیران واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر SoftBank گروه Corp. 9984 2.81% از طرف شرکت کار شرکت پس از ژاپن کنگلومرا حمایت از یک معامله برای خرید به 3 میلیارد دلار در WeWork سهام.

خرید سهام شده اند که عمده ثروت باد آورده برای WeWork سابق, مدیر اجرایی, آدم نویمان که تا به حال حق فروش تا $970 میلیون دلار در سهام و همچنین سرمایه گذاران و متعدد کارمندان فعلی و سابق.

SoftBank گفت: هفته گذشته که آن را خاتمه ارائه آن در مارس 1, مهلت, با استناد به “چند جدید و قابل توجهی در انتظار کیفری و مدنی تحقیقات” به WeWork که این ادعا به نور آمد و پس از آن مورد توافق برای ارائه در ماه اکتبر.

طرح دعوی در دادگاه در ایالت دلاور در روز سه شنبه به نام WeWork پدر و مادر ما شرکت ، توسط کمیته ویژه از WeWork هیئت مدیره. هیئت مدیره ساخته شده است معیار کلی شریک زندگی بروس Dunlevie و مربی سابق Inc. مدیر عامل شرکت لوئیس فرانکفورت.

در بیانیه این کمیته گفت: کشیدن ارائه یک نقض قرارداد “را به عنوان به خوبی به عنوان یک نقض SoftBank را امانتی تعهدات به WeWork اقلیت سهامداران از جمله صدها نفر از کارمندان فعلی و سابق.”

در یک بیانیه SoftBank سخنگوی نام طرح دعوی در دادگاه یک “اشتباه تلاش برای نیروی سافت برای خرید سهام خود را هنگامی که آن را نه از نظر قانونی موظف به انجام آن است.” یک WeWork سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

این کمیته گفت که WeWork را “نقدینگی نیز می تواند تحت تاثیر قرار توسط SoftBank امتناع” برای تکمیل این پیشنهاد را به دلیل 1.1 میلیارد دلار در بدهی تامین مالی وابسته به قرارداد بستن با توجه به شکایت.

مناقصه ارائه توافق در ماه اکتبر بود که بخشی از کمک مالی که دیدم SoftBank پمپ میلیاردها دلار به این شرکت و آقای نویمان صرفنظر کردن از کنترل پس از یک تلاش ناموفق در ارائه عمومی اولیه. وال استریت ژورنال برای اولین بار منتشر شده در ماه مارس که SoftBank شد پشتوانه دور از معامله. ژاپنی کنگلومرا گفت WeWork سهامداران در آن زمان که معتقد است دولت پروب به WeWork از جمله کسانی که از کمیسیون بورس و اوراق بهادار و وزارت دادگستری اجازه داد تا آن را به خاتمه ارائه دهد.

سافت گفته است که کمتر از 300 میلیون دلار از این پیشنهاد اختصاص داده شده به کارکنان فعلی و سابق کارکنان نیز به امید یک ثروت باد آورده. اوایل کارکنان توصیف SoftBank را واژگونی به عنوان یک ضربه ویرانگر نه فقط به شرکت ها و سرمایه گذاران سابق C-suite بلکه به سابق midlevel کارکنان که در حال برنامه ریزی منابع مالی خود را در اطراف به فروش.

عروسکی کرامر که مشغول به کار در WeWork از سال 2013 تا سال 2015 گفت: “بانکی در گرفتن تا 100.000 دلار از طریق ارائه پول او برنامه ریزی شده به استفاده از در حالی که راه اندازی یک کسب و کار کوچک.

“من منتظرش بوده ام برای این لحظه برای هفت سال,” او گفت:. “در حال حاضر ما با داشتن فرش کشیده از زیر با ما در بدترین اقتصادی ،

مربوط تصویری

SoftBank را دیرین استراتژی آزادسازی کوه های نقدی امیدوار کننده شرکت های جوان برای ایجاد برندگان بزرگ شکست خورده به طور چشمگیری در WeWork و دعوت موشکافی به صندوق سرمایه گذاری های دیگر. در اینجا نگاهی به چشم انداز صندوق ساختار و چگونه آن سریع ء استراتژی سرمایه گذاری می تواند آن را مخاطره آمیز است.

نوشتن به Konrad Putzier در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im