#WeWantToPlay: چرا ده بزرگ، Pac-12 فصل فوتبال پاییز

لغو شد

یک فصل فوتبال کالج یکه و بی داد سه شنبه زمانی که ده بزرگ و پک-۱۲، دو کنفرانس تاریخی و قدرتمند، در همه گیر شدن و لغو فصل فوتبال سقوط خود را به یک ضربه بزرگ انجامید.

پنج ماه تقریبا به روز پس از خوشه اول در مورد کوروناویروس در ایالات متحده منجر به لغو مسابقات بسکتبال NCAA، هنوز هم همه گیر مواج پاره کردن یکی دیگر از موسسه ورزشی آمریکایی: شنبه ها پاییز پر از فوتبال کالج.

لری اسکات، کمیسر Pac-12 گفت: «این تصمیمی بسیار دشوار و دردناک بود که ما می دانیم تاثیر مهمی بر دانش آموزان- ورزشکاران، مربیان، مدیران و طرفداران ما خواهد داشت» “ما می دانیم که هیچ چیز آسان خواهد شد.”

با وجود درخواست بازیکنان، مربیان، و رئیس جمهور دونالد ترامپ در روزهای اخیر به بازی در، 40٪ از تیم های بزرگ فوتبال کالج در حال حاضر تصمیم به punt در فصل پاییز، تصمیم گیری است که مدارس ده ها میلیون دلار هزینه و سنت های پایان ید با قدمت یک قرن است.

هر دو کنفرانس به خطر تلاش برای نگه داشتن بازیکنان از انقباض و گسترش coronavirus زمانی که برنامه ها در حباب مانند NBA، MLS، و NHL انجام نمی ذکر شده است. همچنین به وضعیت گسترده تر همه گیر در آمریکا استناد کرده اند که بیش از ۵ میلیون مورد COVID-19 داشته است.

کوین وارن، افسر ارشد ده ساله سال اول به AP گفت: «ما می خواستیم مطمئن شویم که ما به طور مستمر، نه تنها در کلمات خود بلکه در اعمالمان، سلامتی و ایمنی و سلامتی دانش آموزان و ورزشکاران مان را در ابتدا قرار می دهیم.»

دو کنفرانس کوچکتر، میانه آمریکا و غرب کوهستان، از قبل اعلام کرده بود حرکت نامشخص به فوتبال بهاری است. تصمیم گیری های ده بزرگ و Pac-12 که با صد میلیون دلار قرارداد تلویزیونی و برنامه های تاریخی، پایه و اساس ورزش کالج را تکون داد.

-بعدش چي؟

کنفرانس جنوب شرقی و کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس بیانیه ای منتشر کردند که خوشبینی محتاطانه ای را بیان می کردند. بزرگ 12 آرام بود، اما یک فرد آشنا با بحث های کنفرانس به اسوشیتدپرس گفت: لیگ به کار خود را به سمت بازی در پاییز ادامه می داد. شخص به شرط ناشناس ماندن صحبت کرد چون کنفرانس برنامه ای برای عمومی کردن مباحث داخلی خود نبود. بزرگ 12 هنوز برنامه تجدید نظر شده خود را منتشر نشده است.

خارج از کنفرانس های پاور پنج، کنفرانس ورزشی آمریکا، کنفرانس ایالات متحده آمریکا و سان بلت هیچ حرکت فوری انجام نداده اند.

آقای اسکات گفت: هر تصمیم های مستقل خود را خواهد گرفت و من قطعا به همکارانخود احترام می ذارم. ما سعی می کنیم بسیار همکاری کنیم، و با همسالان خود در سراسر کشور ارتباط برقرار کنیم. اما در پایان روز، رئیس جمهورو صدراعظم های ما به آنچه که به بهترین شکل از ورزش کار دانش آموزان Pac-12 بر اساس مشاوره و صراحتا آنچه در جوامع ما می باشد، نگاه می کنند.”

ده بزرگ گفت که این به تعویق انداختن تمام ورزش های پاییزی و امیدوار به آنها را تشکیل می دهد در ترم دوم. یک ساعت بعد، Pac-12، شریک بزرگ ده رز کاسه، گفت: تمام ورزش ها خواهد بود تا 1 ژانویه، از جمله بسکتبال را مورد استفاده قرار داد.

بازیکنان در سراسر کشور مبهم شدند. بسیاری از آنها به تازگی با این هدف به رسانه های اجتماعی #WeWanttoPlay. ستاره اوهایو استيت يوجين فيلدز از جمله کسانی بود که سعی می کرد يک جبهه متحد را ارائه دهد و فصل خود را نجات دهد.

پس از اعلام، آقای فیلدز به سادگی به توییتر ارسال شده: “smh،” کوتاه برای تکان دادن سر من.

آریزونا، دنوان لایی، مرد خط حمله آریزونا، در توئیت کرد: «زندگی ما برای همیشه در حال تغییر است.

کمتر از یک هفته پیش، ده بزرگ – که شامل قدرت های همساله مانند ایالت اوهایو، میشیگان، نبراسکا، و پن استیت – یک کنفرانس تجدید نظر شده تنها برنامه فوتبال منتشر کرده بود که امیدوار بود کمک کند آن را حرکت فصل پاییز پر از اختلالات احتمالی COVID-19.

حتی بعد از اینکه بیگ ده تماس گرفت، افکار واگرا در مورد اینکه چگونه باید ادامه می داد وجود داشت.

جین اسمیت مدیر ورزشی ایالت اوهایو گفت که دوست دارد فصل را از 5 سپتامبر به شاید اوایل اکتبر عقب رانده شود.

آقای اسمیت به شبکه بیگ ده گفت: «کاش می توانستیم کمی وقت بیشتری برای ارزیابی داشته باشد، اما مطمئناً می فهمیم که این زمان بود که باید برق را می کشیدیم»

بیانیه ای از رئیس، مدیر ورزشی و مربی نبراسکا سخت گیرتر بود: “ما از تصمیم کنفرانس بزرگ ده برای به تعویق انداختن فصل فوتبال پاییز، به عنوان ما بوده اند و همچنان آماده برای بازی ناامید شده است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im