‘ما به فروش می رسد هزاران نفر از دوچرخه’: کسب و کار فزاینده در زمان سختی

حتی در یک بیماری همه گیر با بیکاری بالا و کسب و کار بسته, برندگان پدیدار شود. علاوه بر آنهایی که آشکار مانند فروشگاه های مواد غذایی و ویدئو های آنلاین شرکت زوم وجود دارد برخی نه چندان آشکار صنایع و شرکت هایی که در حال شکوفایی بود. و جدید بیکاری در شماره روز شنبه نشان می دهد که این غیر منتظره برندگان ممکن است منجر به راه به سوی یک مطلب کلی بازیابی.

گاهی اوقات آن را زیرک تولید کنندگان است که پیدا کردن بازارهای جدید به جای کاهش ، بار دیگر فرصت می افتد به یک شرکت دامان: بلوط انبار گوشت گاو کوچک مزرعه به مصرف کننده شرکت دیده می شود آن اشتراک-گوشت گاو خدمات افزایش ده برابر از ابتدای سال است.

در عصر پناهگاه در محل قوانین بازی بزرگ هستند. فروش سنتی تخته, بازی افزایش یافته است و حتی شطرنج آنلاین شکوفایی در راه های غیر منتظره. اخیر مسابقات آنلاین برتر 10 بار به بینندگان که مهم چهره به چهره مطابقت دریافت در اوایل این سال است.

همه گیر نیز الهام گرفته از یک دوچرخه بوم است که باعث شده تا دیترویت دوچرخه به فروش هفت برابر حجم آن فروخته شده در مدت مشابه سال گذشته است. “مردم در حال رفتن به touchstones که آرام می گوید:” بنیانگذار شرکت Zak Pashak. “چیزی وجود دارد که احساس می کند تقریبا پرورش در مورد اینکه بر روی یک دوچرخه است.”

برای هانا در اسچ افزایش بود به طور ناگهانی آن را به عنوان غیر منتظره بود.

در آغاز ماه مارس او شرکت نوپای بلوط انبار گوشت گاو تا به حال فریزر پر از گوشت است. در پایان ماه آن خالی بود. حتی قبل از اینکه گوشت بزرگ پردازنده شروع به خاموش کردن گیاهان به دلیل گسترش coronavirus مصرف کنندگان تکاپوی پیدا کردن منابع جایگزین گوشت و مستقیم به مصرف کننده عملیات مانند خانم اسچ را رسید این ثروت باد آورده.

در حال حاضر او را به فروش می رسد تقریبا همه چیز او پایه از مشترکین که ثبت نام برای دوره تحویل گوشت ballooned است و ده برابر 72 و او را به پذیرش مشترکین جدید تا سپتامبر است. “گوشت گاو فقط شروع به پرواز کردن قفسه می گوید:” به تازگی ضرب کالج فارغ التحصیل از, West Point, Nebraska. حتی فیلم های جدید در مورد چگونه برای شروع یک مستقیم به مصرف کننده کسب و کار به فروش می رسد.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

هر بحران ارائه می دهد فرصت را – حتی در آورده با یک بیماری همه گیر است که آهسته اقتصاد در سراسر جهان آورده و ایالات متحده نرخ بیکاری به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. اگر چه کسب و کارهای بزرگ و کوچک همچنان به مبارزه شواهد جدید نشان می دهد که رکود در حال حاضر شروع به سهولت. روز جمعه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که نرخ بیکاری کاهش یافت و از 14.7 درصد در ماه آوریل به 13.3 درصد در ماه مه. در حالی که هنوز هم وجود دارد یک devastatingly سطح بالایی از افزایش بیکاری علاوه بر این از 2.5 میلیون شغل خیره کننده بود تعجب بسیاری از تحلیلگران که تا به حال انتظار می رود تلفات بیشتر است.

و آن ارائه می دهد امید است که برندگان در طول همه گیر هستند و به سادگی منجر به راه به سمت بهبود کلی است که اتفاق می افتد زودتر از انتظار می رود.

“ما فقط ما چهار تا از بهترین ماه در تاریخچه شرکت می گوید:” درو ” Greenblatt, رئيس جمهور از مارلین سیم محصولات در بالتیمور که جایگزین آن ياوه هوافضا کسب و کار توسط تامین پررونق پزشکی-شرکت های عرضه. “این مسائل که شاید آنها خریداری شده در چین در گذشته و در حال حاضر آن است که در امریکا ساخته شده. … زیرک تطبیقی شرکت ها در حال پیدا کردن راه هایی برای اضافه کردن مقدار در یک زمان به چالش کشیدن.”

ملانی Stetson فریمن/کارکنان/فایل

هانا اسچ نشان داده شده در اینجا در Unadilla نبراسکا در 6 ژوئن 2019 نقل مکان خانواده اش دامداری کسب و کار به مارک گوشت, فروش گوشت گاو به طور مستقیم به مصرف کنندگان تحت نام بلوط انبار گوشت گاو. کسب و کار رسید و در طول همه گیر با تقریبا همه چیز به فروش می رسد.

در این سال دیده می شود واضح برندگان: ارتباطات آنلاین ابزار مانند زوم و شل فروشگاه های مواد غذایی و تمیز کردن و تولید محصول. این بیماری همه گیر است و همچنین ایجاد boomlets به صورت نه چندان آشکار شرکت ها و صنایع مانند دوچرخه سواری است.

“ما به فروش می رسد هزاران نفر از دوچرخه می گوید:” Zak Pashak مالک و بنیانگذار دیترویت دوچرخه های ساخته شده-در-امریکا دوچرخه تولید کننده. فروش هستند sevenfold بیش از مدت مشابه سال پیش. و این شرکت با در نظر گرفتن preorders برای برخی از مدل های که در دسترس نخواهد بود تا مرداد.

در طول همه گیر آمریکایی ها گرفته اند به دوچرخه سواری در یک راه بزرگ است. خانواده در مستند به دنبال برخی از فعالیت فیزیکی را خریداری دوچرخه به پرسه زدن در اطراف محله و یا نصب دوچرخه ثابت در زیرزمین. با توجه به NPD Group یک شرکت تحقیقات بازار مستقر در بندر واشنگتن, نیویورک, دوچرخه سواری در بازار رشد 31 درصد در سه ماهه اول سال با نیمی از این پرش که در ماه مارس به عنوان مدارس تعطیل و مستندات اثر صورت گرفت.

“مردم در حال رفتن به touchstones که آرام می گوید:” آقای Pashak. “چیزی وجود دارد که احساس می کند تقریبا پرورش در مورد اینکه بر روی یک دوچرخه است.”

با لیگ های ورزشی تعطیل آمریکایی ها باید به دنبال دیگر تفریح و سرگرمی. بازی های آنلاین شرکت اکتیویژن بلیزارد و Electronic Arts را دیده اند افزایش فروش. سنتی هیئت مدیره بازی نیز دیده می شود افزایش فروش – حتی که کهن ترین بازی های شطرنج.

“این تقریبا مانند ماه نوامبر قبل از تعطیلات کریسمس می گوید:” کوئنتین ترنر رئيس جمهور از ChessUSA در بالدوین در نیویورک که لوایح خود را به عنوان امریکا بزرگترین شطرنج فروشگاه. در حالی که آجر و ملات فروشگاه به حال نزدیک به آنلاین فروش بالندگی به عنوان مردم جامعی شطرنج مجموعه و فانتزی نسخه های سنتی دیگر بازی های هیئت مدیره مانند دستمالی کردن. آقای ترنر بزرگترین نگرانی این است که او نمی خواهد به اندازه کافی موجودی که واقعی فصل کریسمس اطراف می آید.

“اگر هر کس در اماکن سفارشات خود را در ماه ژوئن و ما از دست داده اند و دو سال از ساخت آنها [کنندگان] رفتن به قادر به پاسخگویی به تقاضای” او می پرسد.

مجازی مسابقات

شطرنج آنلاین منفجر شده و حتی بیشتر. مسابقات آنلاین تا به حال در نظر گرفته شده کمتر جدی از چهره-به-چهره matchups هستند ناگهان نقشه کشی بزرگ آنلاین مخاطبان است. دوم-مهم ترین رویداد های شطرنج جهان است که تصمیم می گیرد که در صورت قهرمان جهان در مسابقات قهرمانی مسابقه آغاز شده و در روسیه در ماه مارس است. قبل از همه گیر آن را تعطیل را به خود جلب کرد برخی از 1 میلیون بیننده در تلویزیون و آنلاین.

اما در طول همه گیر قهرمان جهان مگنوس کارلسن کمک به سازماندهی یک آنلاین مسابقات با $250,000 کیف پول – بی سابقه-از برای آنلاین شطرنج رویداد – و متقاعد بازیکنان به بازی بازی های آنلاین از خانه های خود. که مسابقات که پیچیده در ماه گذشته رو 10 بار بیشتر بینندگان از روسیه مطابقت دارد.

“ما شده است به طور کامل دمیده دور توسط علاقه – و آن را قطعا کار گرفته و شطرنج به یک سطح جدید می گوید:” لئون واتسون سخنگوی Chessable آنلاین شطرنج, آموزش پلت فرم و یک برگزار کننده مسابقات است. “ما در حال تلاش نیست که به جای شطرنج کلاسیک. این دو قطعا می تواند اجرا شود در هماهنگی با هم. ما فقط تلاش برای گسترش درخواست تجدید نظر از شطرنج است.”

یک دلیل برای این مسابقات آنلاین موفقیت آن فرمت. بر خلاف سنتی مسابقات که در آن بازیکنان صرف ساعت قوز بیش از یک صفحه شطرنج و حتی آنلاین مفسران را می شکند چرا که این حرکت بسیار آهسته آنلاین مسابقات تا به حال تنها “سریع” که در آن زمان محدودیت های بسیار تنگ تر و بازیکنان معمولا با قرار دادن یک بازی در حدود 45 دقیقه است.

این رویداد آنقدر محبوب است که سازمان تعیین کرده اند تا یک سری از مسابقات آنلاین بیش از چند ماه آینده با مجموع 1 میلیون دلار در پول جایزه.

زمان خوب برای حیوانات خانگی

بهار اجتماعی فاصله نیز پر رونق در حیوان خانگی فرزندخواندگی. این بدان معنا نیست که حیوان خانگی صنعت اثبات رکود اقتصادی در زمان تحول اما حیوان خانگی-عرضه فروشنده جویدنی دیده است فروش موج – یک چشم انداز مثبت نیز رانده شده توسط یک مطلب کلی مهاجرت از مصرف کنندگان آنلاین در طول بیماری همه گیر.

چه اتفاقی می افتد به عنوان اقتصاد باز می شود برگشت تا حدس و گمان است. مردم را دور خود دوچرخه و شطرنج مجموعه سازمان دیده بان کالج و حرفه ای فوتبال ؟ آنها را با چوب خود را مستقیم-from-the-farm تامین کننده و یا رفتن به فروشگاه مواد غذایی خود را برای استیک و خوک)?

“امیدوارم ما را ببینید خروش ادامه می گوید:” خانم اسچ. “مردم واقعا شروع به تحقق بخشیدن به آن را حتی بیشتر مهم است برای حمایت از کشاورزان به طور مستقیم اگر ممکن است.”

آن را ممکن است تا حدودی بستگی به اینکه کارآفرینان می تواند تغییر طرز فکر خود را به گسترش درخواست تجدید نظر خود را.

“تصاویری از عرق نگران سواران بدون چربی بدن [که] فراوان در دوچرخه سواری مجلات و تلویزیون و در گسترده رسیدن به نشریات … به طور فزاینده ای در حال جایگزین شدن با یک واقعیت جدید از خانواده ها, روش سوارکاری با هم و روزمره بهداشت و درمان و تناسب اندام علاقه مندان به سوار دوچرخه خود را در داخل خانه” می نویسد: درک Sorenson یک تحلیلگر NPD در یک پست وبلاگ. “برای جذب و حفظ خانواده ها از آن زمان این صنعت در کوتاه مدت بهبود در راه آن کار می کند با غیر ورزشکار دوچرخه سواران برای حفظ شور و شوق.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>