مردم مواجه نگردند مواد غذایی در سوپر مارکت در میلان ایتالیا به عنوان قرنطینه 17 میلیون در روز یکشنبه.

عکس: Cozzoli/Fotogramma/Ropi/زوما پرس

دموکراسی های غربی مقابله با گسترش این رمان coronavirus ها رو یک تست با پیامدهای عمیقی برای آینده خود آنها را شکست استبدادی که در آن چین است که شعار خود را به عنوان یک جایگزین مدل برای جهان است موفقیت?

Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس در حال حاضر تبدیل شدن به مهم ترین بهداشت عمومی بحران در نسل وادار مستندات تمام مناطق اخلال در مسافرت های بین المللی و آسیب رساندن به اقتصاد جهانی—همه از این تنها چند هفته پس از بیماری شروع به گسترش در خارج از چین است.

در ماه دسامبر و اوایل ژانویه زمانی که این بیماری برای اولین بار پیاپی در چین در شهر ووهان و اطراف آن هوبئی رسمی پنهان کاری و مجازات خبرچین کمک به این ویروس را گسترش.

از هواپیماهای بدون سرنشین که سرزنش کردن به همسایه ها که snitch چین است که با تکیه بر آن گسترده نظارت شبکه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. وال استریت ژورنال طول می کشد نگاه نزدیک در آن ملی نظارت بر آزمایش است که ساخته شده تا از داوطلبان انسانی و داده های بزرگ. عکس کامپوزیت: شارون شیعه

از آن پس چین به اتخاذ اقدامات سخت گیرانه برای کنترل تعاملات اجتماعی—یک مستند است که به نظر می رسد که متوقف بیماری همه گیر وجود دارد حداقل در حال حاضر. ملی چین کمیسیون بهداشت روز یکشنبه گزارش داد تنها 44 جدید Covid-19 موارد به مراتب کمتر از روزانه تلفات در نقاط داغ از ایتالیا و کره جنوبی و فرانسه—و در حال حاضر ایالات متحده است.

حزب کمونیست چین یا CPC در حال حاضر تبلیغات این دستاورد به عنوان اثبات برتری مدل آن است که اولویت دولت کنترل بر آزادی های فردی.

“مزایای استفاده از سیستم های چینی بار دیگر نشان داده شده است” رفت و یکی از بسیاری از این تفسیر در روزهای اخیر توسط دانشگاهی دونگ Yuzhen در روزانه مردم ک رسمی منادی. “چین در مبارزه با این بیماری همه گیر نشان داد که CPC به عنوان چین و حزب حاکم است که تا کنون حزب سیاسی با قوی ترین حکومت قابلیت در تاریخ بشر است.”

اروپا تجربه در مقابله با Covid-19 ارائه می دهد کمی تشویق تا کنون با سیاستمداران بازیگری خیلی کم و خیلی دیر شده و تا حد زیادی از عدم به ساقه جزر و مد. در ایالات متحده بیش از حد نزدیک به 500 مورد در حال حاضر تشخیص داده شده است با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از بعد از ظهر یکشنبه و حتی به عنوان تست ظرفیت فاصله زیادی پشت سر اروپا و یا کره جنوبی.

رهگذران تماشای یک صفحه نمایش پخش یک نماز با پاپ فرانسیس در واتیکان در روز یکشنبه ،

عکس: آلبرتو pizzoli/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بسیاری از اپيدميولوژيستها و کارشناسان هشدار می دهند که اقدامات شدید از نوع مستقر چین و تحمیل در بخش های بزرگی از شمال ایتالیا در صبح یکشنبه—اقدامات است که تا کنون مخالف با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن—در حال حاضر به تعویق افتاده است.

“بزرگ وجود دارد درک شکاف میان موارد تایید شده و ناشناخته عفونت Covid-19. این نیاز به تعطیلی مدارس و بزرگ رویداد لغو و دیگر مراحل تهاجمی” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق میهن-مشاور امنیت تام Bossert توییتی شنبه با اشاره به ایتالیا با بحران به عنوان یک مثال از اینکه چگونه تردید ناشی از ترس از صدمه زدن به اقتصاد به پایان می رسد تا سخت و حتی بالاتر ضرر اقتصادی بدون جلوگیری از گسترش بیماری.

زمانی که اپیدمی شد عمدتا محدود به چین و بسیاری از سیاستمداران غربی متمرکز اولیه نقایص در ووهان ادعا که جریان آزاد اطلاعات در دموکراسی آنها می دهد یک مزیت طبیعی در طول گسترده بهداشت عمومی بحران. چه تبدیل شده است در حال حاضر آشکار است که چنین دانش لزوما در ترجمه به معنی عمل است.

“برای یک ماه ما فکر می کردیم که چینی ارزشهای سیاسی بودند علت این مشکل و این که ارزش های ما را از ما حفاظت از ویروس” گفت: Bruno Maçães پرتغال سابق وزیر امور خارجه در امور اروپا و یک محقق از چین جهانی افزایش یابد. “این یک رویکرد ایدئولوژیک. شما نیاز به استفاده از تکنولوژی و قدرت سیاسی نه فقط اعتماد که همه چیز همه حق خواهد شد چرا که ما حق ارزش است.”

تحت قرنطینه

استان های تحت مستند

از صبح یکشنبه

لومباردی

میلان

ونتو

ونیز

امیلیا-رومانا

MARCHE

ناحیهای در شمال غربی ایتالیا

رم

ناپل

منبع: دولت ایتالیا

ایتالیا اولین کشور اروپایی که در آن coronavirus گسترش به سرعت در حال رسیدن به 7,375 موارد و 366 و مرگ و میر در یکشنبه, عمل سریع تر از دیگران محرومیت پرواز مستقیم از چین در اوایل فوریه و نورد از ده ها هزار نفر از آزمایشات است. در فوریه. 21 آن را برای اولین بار به قرنطینه شهرهای مختلف که در آن به آن را حذف به ریشه گرفته است. در عین حال ایتالیا با رهبران بیش از حد به نمایش گذاشته اند های دیدنی و عدم درک دامنه بحران است.

در فوریه. 27 نیکولا Zingaretti, رهبر یکی از دو حزب اصلی در دولت ایتالیا ائتلاف و سر از منطقه لاتزیو که شامل رم posted on Instagram یک عکس از خود clinking با افراد دیگر در میلان میخانه. “اجازه دهید به از دست دادن نیست ما عادات ما نمی توانیم تعطیل میلان و ایتالیا. اقتصاد ما قوی تر از ترس: بیایید بیرون رفتن برای غذا یک قهوه یا یک پیتزا” او خواست.

روز شنبه آقای Zingaretti گفت که او تا به حال تبدیل شدن به آلوده به Covid-19. روز بعد نخست وزیر جوزپه کونته امضا بی سابقه فرمان قرار داده شده است که میلان, ونیز, پارما و چند تن دیگر در شمال ایتالیایی استان در مستند و ممنوع مجامع عمومی و کنسرت و مسابقات ورزشی و کاباره ها در کل کشور.

هر چند قوانین جدید هستند دقیق آن روشن نیست تا چه حد ایتالیایی ها را منطبق با توجه سهل انگار اجرای: مجازات برای سرپیچی آقای کونته را فرمان است که یک جریمه 206 یورو ($234) و یا حبس تا سه ماه و یک چیز جزیی در مقایسه با تحمیل مجازات های چین برای شکستن قرنطینه.

آخرین Coronavirus

 • مرگ و میر گزارش شده در فلوریدا و واشنگتن آوردن تعداد مرگ و میر در ایالات متحده به 19; تعداد کل عفونت در حال حاضر 376
 • ژاپن و سنگاپور و مالزی تمام گزارش خود را به بالاترین تک روز افزایش می دهد و در موارد
 • کره جنوبی افزود 483 موارد در مجموع 6,797 و ایتالیا افزود 620 موارد جدید و 49 مرگ و میر در 24 ساعت قبل از آن گزارش جمعه شب

“ما یک حس قوی از آزادی های فردی بلکه تمام شهروندان اروپا—و نه فقط ایتالیایی ها—باید درک کنند که ما در مواجهه با یک خطر بزرگ است و می تواند با غلبه بر تنها با رفتار مسئولانه توسط هر شهروند” گفت: Roberto Burioni استاد میکروب شناسی و ویروس شناسی در San Raffaele بیمارستان در میلان. “من پیدا کرده اند بسیار قبر undervaluation از خطر است. تا دیروز مردم همچنان به جمعیت اسکی ورزشی حوادث. فردی شهروندان متاسفانه متوجه نیست که چقدر مهم شخصی خود رفتار است که به منظور متوقف کردن ویروس.”

ایتالیا تعطیل در نزدیکی فرانسه—که رسیده 1,126 تشخیص داده Covid-19 موارد همان سطح ایتالیا فقط نه روز قبل از آن چند ده هزار نفر گرد آمدند به خیابان ها در روز یکشنبه به مناسبت روز بین المللی زنان.

در آلمان که در آن موارد باید در صدر 1,000, شنبه مقامات مجاز عمده مسابقه فوتبال را به جای نزدیکی به مرکز کشور اصلی شیوع در ایالت نوردراین-وستفالن. و در ایالات متحده زندگی می رود تقریبا به صورت عادی با چند محدودیت در مدارس رویدادهای ورزشی و کنسرت و یا دیگر مجامع عمومی. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و اصلی دموکراتیک رقبا—همه مردان بیش از 70 جمعیتی با بالاترین میزان مرگ و میر از Covid-19—ادامه به برگزاری انبوه تجمعات انتخاباتی در سراسر کشور است.

“چین رویکرد بالا به پایین به نظر می رسد به انجام یک کار خیلی خوب از نظر بسیج منابع و قابلیت های مورد نیاز برای سلطنت در ویروس. شما ببینید در مقایسه با چگونه کشورهای غربی از جمله آمریکا شکست خورده اند به اقدامات قاطع” گفت: Yanzhong هوانگ, عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی در نیویورک است. “بسیاری از چینی ها تجربه اقدامات احتمالا نمی خواهد تکرار در این کشور و یا در واقع هر دموکراسی است. اما ما سیاست گذاران روبرو خواهد شد برخی از تصمیم گیری های دشوار.”

مرتبط

 • ایتالیا Coronavirus مستند ملاقات با سردرگمی, سوال در مورد اجرای
 • اروپا را افزایش می دهد چک در مسافران از ایتالیا میان قرنطینه
 • کانادا سارس تجربه کمک می کند تا سریع تست پاسخ به کروناویروس
 • جدید کروناویروس موارد افت در چین
 • اجتماعی فاصله است کروناویروس جدید Buzz عبارت است. کار می کند ؟
 • باید مدارس بود بسته ؟ ناهموار جهانی پاسخ بکارد سردرگمی
 • آنچه ما می دانیم درباره Coronavirus از علائم که در معرض خطر است
 • Coronavirus به روز رسانی های زنده

نوشتن به یاروسلاو Trofimov در yaroslav.trofimov@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de