به عنوان متحده در سراسر ایالات متحده حرکت می کند به دور از زغال سنگ غرب ویرجینیا است و یک پرت. تغییر جهت ارزان تر گاز? هدف از انتشار کربن صفر? آن ایده گرفته نشده نگه دارید.

چیزهایی نیست استاتیک. لانگویو قدرت عمل دولت جدید ترین و تمیزترین زغال سنگ گیاه – و آن را در حال حرکت است برای تنوع بخشیدن به انرژی خورشیدی و گاز طبیعی است. پروژه های دیگر در حال انجام است که شیر دولت اخیر رونق شیل گاز حفاری.

اما این مستقل هستند گیاهانی که فروش برق عمده فروشی به 13-دولت قدرت شبکه است. آنها نمی خواهد کمک به مصرف کنندگان و یا کسب و کار در دولت که خود را دیده اند نرخ برق افزایش می یابد, در بخشی به دلیل 92 درصد از قدرت خود را هنوز هم می آید از زغال سنگ به جای ارزان تر گاز طبیعی است.

“چیزی بزرگ است که فرهنگ. این فقط یک منبع غرور و افتخار بزرگ در غرب ویرجینیا که ایالات متحده صنعتی در حمایت از کارگران معدن زغال سنگ” می گوید: James Van Nostrand, یک استاد حقوق در دانشگاه وست ویرجینیا در مورگانتاون و نویسنده از یک آینده کتاب در زغال سنگ اعتماد در دولت است. در عین حال او می گوید که نیاز روشن است: “ما باید به دور از زغال سنگ دولت و تبدیل به یک انرژی دولت است.”

Maidsville, West Virginia

راه رفتن بر روی دو خط جاده ها که حلقه پشت لانگویو گیاه – غرب ویرجینیا, جدیدترین و تمیزترین سوخت زغال سنگ قدرت تسهیلات – استیو نلسون و رئیس خود را تا به حال آنچه او را توصیف به عنوان “تجلی کند.”

“چرا مبارزه با این ؟” او به یاد می آورد پرسیدن در مورد بی امان رقابت از گاز طبیعی است. در حال حاضر در همان جاده که در آن بحث و گفتگو صورت گرفت دو سال پیش او نشان می دهد که در آن لانگویو قدرت یک قدرت مستقل تهیه کننده برنامه ای برای ساخت گاز-اخراج تسهیلات و همچنین به عنوان یک انرژی خورشیدی نصب و راه اندازی.

این تنوع که بقیه دولت هنوز به. در حالی که این کشور به سرعت در حال حرکت به دور از زغال سنگ قدرت, West Virginia باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم به آن متعهد است. برخی از 92 درصد از برق هنوز هم می آید و از سوختن سیاه و سفید مواد معدنی.

اینرسی است که تا حدودی سیاسی است. صنعت زغال سنگ همچنان یک نیروی قدرتمند در سطح ایالت. آن هم فرهنگی. برای بیش از 200 سال تا کنون از کارگران استخراج زغال سنگ به آتش تبخیر کوره برای ایجاد نمک در نزدیکی چارلستون آینده ایالت وست ویرجینیا و این سوخت های فسیلی شده اند به طور جدایی ناپذیری مرتبط. توسط چسبیده به زغال سنگ سیاستمداران محلی به امید جلوگیری از تلفات بیشتر از زغال سنگ شغل یکی از معدود بالا پرداخت می شود شغل در یک دولت با سوم بالاترین نرخ بیکاری در کشور است. اما این انتخاب نیز برگزاری یک انتقال است که می تواند منجر به ورود صنایع جدید و شغل.

“چیزی بزرگ است که فرهنگ. این فقط یک منبع غرور و افتخار بزرگ در غرب ویرجینیا که ایالات متحده صنعتی در حمایت از کارگران معدن زغال سنگ” می گوید: James Van Nostrand, یک استاد حقوق در دانشگاه وست ویرجینیا در مورگانتاون و نویسنده کتاب آینده “زغال سنگ دام: چگونه غرب ویرجینیا را پشت سر گذاشته بود در انرژی پاک انقلاب است. “در این دولت ما تمایل به فکر می کنم که چه خوب است برای صنعت ذغال سنگ است آنچه که برای همه خوب است.”

حتی امروز به عنوان بازارهای غرب ویرجینیا زغال سنگ خشک در اطراف متحده صنعت صدایی با اعتماد به نفس.

“من آماده ام به تن است که ما بخشی از آینده می گوید:” Chris R. همیلتون معاون ارشد رئیس جمهور از, غرب ویرجینیا, زغال سنگ, انجمن در چارلستون. او با اشاره به افزایش صادرات زغال سنگ عمدتا توسط متالورژی زغال سنگ از نوع مورد استفاده برای ایجاد جراحی. نیز وجود دارد که آزمایش های جریان به نوبه خود ذغال سنگ به مایعات مانند سوخت دیزل و جامدات مانند فولاد کربن. و به عنوان چشم انداز رسید برای فروش, West Virginia حرارتی زغال سنگ مورد استفاده برای ایجاد برق به کشورهای دیگر, برخی می گویند این استدلال به نگه داشتن با استفاده از زغال سنگ برای غرب ویرجینیا برق قوی تر رشد می کند.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

بخار افزایش می یابد از یک دودکش در لانگویو قدرت زغال سنگ طراحی کارخانه انرژی در Jan. 23, 2020, در Maidsville, West Virginia. بتل گراند یکی از کارآمد ترین زغال سنگ گیاه در ایالات متحده با انتشار کم نرخ در مقایسه با دیگر زغال سنگ امکانات. آن را بازیافت بسیاری از محصولات جانبی به طوری که نه برای اضافه کردن به محل های دفن زباله. این شرکت قصد دارد برای اضافه کردن انرژی خورشیدی و گاز طبیعی امکانات.

برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است با شدت و قدرت برای سرپا نگه داشتن زغال سنگ فروش توسط نورد به عقب محدودیت های زیست محیطی که تشکیل آنچه بسیاری در صنعت به نام جنگ در زغال سنگ. پس از او در زمان دفتری صنعت bounced بازگشت از آن پایین در طول دولت اوباما و تثبیت شده است.

اما تنها تا آنجا که رئیس جمهور می تواند انجام دهد. کمی وجود دارد که امیدواریم حرارتی زغال سنگ رشد خواهد کرد. زمانی که غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت زغال سنگ صاحب کسب و کار خود خواسته آپالاچی قدرت به سوزاندن بیشتر زغال سنگ سه سال پیش این شرکت رئیس جمهور این گزارش را رد کرده و ایده است. آن را به مراتب ارزان تر برای ساخت جدید گاز طبیعی از گیاهان زغال گیاهان. و غرب ویرجینیا اتفاق می افتد به نشستن در بالای این کشور بزرگترین شیل گاز سپرده است. (این حرکت برای تمرین کسانی سپرده اما در حال حاضر در حال ارسال است که انرژی آب و برق در کشورهای دیگر به جای استفاده از سوخت ارزان برای تولید برق خود را.)

و هزینه های درگیر وجود دارد با ادامه برای سرپا نگه داشتن ذغال سنگ است. یکی از هزینه های برق. بین سال های 2008 تا 2017, West Virginia دیدم آن هزینه های برق افزایش می یابد 6 ٪ در سال, سریع ترین افزایش از هر دولت با توجه به 2019 مک کینزی گزارش. که افزایش اتحاد با یکدیگر یک مزیت کلیدی غرب ویرجینیا یک بار تا به حال در جذب صنایع جدید. در حال حاضر به جای ورزشی سوم-پایین ترین هزینه های قدرت در این کشور را در رتبه 21.

دیگر هزینه های زیست محیطی است. به طور فزاینده شرکت های بزرگ هستند و خواستار آن است که قدرت خود را حداقل در بخشی از انرژی های تجدید پذیر.

“ما قطعا نیاز برای تجدید قدرت می گوید:” Jeri Matheney سخنگوی آپالاچی قدرت, یکی از دولت را دو عامل مهم آب و برق. “برخی از سرمایه گذاران به دنبال تجدید قدرت هنگامی که آنها به دنبال مکان به محل کسب و کار خود را.”

توسط 2033, ابزار انتظار تکیه بر انرژی خورشیدی برای تولید 11 درصد از برق خود را از اصل صفر امروز در حالی که وابستگی آن به زغال سنگ را کاهش کمی. حتی پس از ذغال سنگ می تواند نزدیک به سه چهارم از قدرت برای ابزار آن نیز در خدمت ویرجینیا. این شرکت دارای سه نیروگاه با سوخت زغال سنگ در غرب ویرجینیا و انتظار به ادامه استفاده از آنها را برای 20 سال آینده خانم Matheney می گوید.

“این فقط آمازون” به دنبال پاک کننده قدرت می گوید آقای Van Nostrand از دانشگاه وست ویرجینیا است. “این Procter & Gamble تویوتا. … ما باید به دور از زغال سنگ دولت و تبدیل به یک انرژی دولت است.”

“این حاصل جمع صفر-بازی تفکر می گوید:” آقای نلسون در لانگویو گیاه. در واقع گاز ممکن است ارائه فرصت های اقتصادی از آنچه که از دست رفته توسط صنعت ذغال سنگ. و “تیک تاک ساعت.” کسانی که پیری زغال سنگ گیاهان در نهایت باید جایگزین به هر حال. در آن زمان آنها در حال او می افزاید: West Virginia ممکن است از دست داده اند و همیشه نقش خود را به عنوان یک صادر کننده برق.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im