ساعت نارندرا متعهد به هند پنج تریلیون دلار اقتصاد در چند سال آینده.

من فکر کردم از این روز دیگر که من تو را دیدم یک مرد ادرار در Gurgaon خیابان. در حال حاضر مردان ادرار در باز است فقط بیش از حد معمول یک چشم در شهرها و شهرستانها. (البته به اندازه کافی شما را نمی بینم زنان انجام چیزی مشابه به همین. قوی تر مثانه? بیشتر عفت?)
اما آنچه قابل توجه در مورد این مرد این بود که او سخت hatted کارگر ساخت و ساز در آینده مگا پروژه تجاری ساخته شده توسط یک شرکت اغلب به اشاره به عنوان بزرگترین املاک و مستغلات سازمان در کشور با سابقه داشتن قرار داده است تا هزاران نفر اگر نه ده ها هزار نفر از مجتمع های مسکونی و اداری در کشور است.

در این مورد خاص ماموت ساختمان در حال ساخت استخدام صدها نفر از کارگران است. وقتی کامل آن را به خانه برخی از هند شرکت برتر که خواهد پرداخت اجاره برای فضای آنها را اشغال می کند.

این ترکیب پول-تولید فعالیت خواهد کمک به این کشور اعلام کرد هدف از تبدیل شدن به پنج تریلیون دلار اقتصاد و مصرف آن را یک گام به جلو برای تبدیل شدن به یک جهانی اول ملت است.
خبر بزرگ. به جز یک چیز. کارگر نیاز به توالت در خیابان از آنجا که در برنامه ریزی این پروژه تجاری هیچ کس تا به حال به فکر فراهم کردن ابتدایی ترین امکانات توالت برای کسانی که شاغل در آن است.

ما می توانیم پنج تریلیون دلار و برای اولین بار در جهان رویاهای اما تا ما خلاص شدن از ما جهان سوم طرز فکر این رویاها باقی خواهد ماند فقط رویاهای.

اخلاقی از داستان: قبل از اینکه ما بریم به پنج تریلیون دلار اجازه را یاد بگیرند و به لوو قبل از ما بردارد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو