‘ما در حال نامرئی”: پرو لحظه از حساب رسمی کارگران

اوایل بهار امسال پرو شد مورد تحسین قرار گرفته و برای آن اقدام سریع در برابر COVID-19 – و نه تنها از نظر سلامت است. دولت طراحی شده اقتصادی امداد بسته که شامل حیاتی, نقدی, نقل و انتقالات برای فقیر و آسیب پذیر و افراد خود اشتغال.

در عین حال امروز پرو دارای یکی از طولانی ترین مستندات و بسیاری از مردم هنوز برای دریافت هر گونه کمک. چه تر است, این کشور دارای دومین بالاترین شمارش COVID-19 نفر در آمریکای لاتین است. که در آن همه چیز را اشتباه رفت کارشناسان می گویند که در سوء تفاهم پویایی فقر در کشور است که به دست آورده “درآمد متوسط” وضعیت بیش از دو دهه از رشد. به خصوص پنهان هستند 70 درصد از پرو کارگران که نیروی کار در بخش غیررسمی – که بسیاری از آنها فاقد حساب های بانکی بیش از حد.

“مثل ما تصمیم فقر است که تقریبا بیش از در [پرو] شهرستانها و ما تنها نیاز به تمرکز در مناطق روستایی می گوید:” کارمن روکا از WIEGO بین المللی و سازمان های غیر دولتی دفاع از کارگران رسمی. این بیماری همه گیر “است که افشای این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم در فقر که ما نمی بینیم قبل از.”

چالش های شناسایی است که در نیاز نمی شود یک شبه او می گوید: اما امیدوارم همه گیر خواهد شد مجموعه ای از اولویت ها در حال حرکت رو به جلو است.

“این جمعیت مشغول به کار رسمی یک معنا آنها در نهایت دیده شده است و به رسمیت شناخته شده,” خانم روکا می گوید.

Mexico City

زمانی که لوئیس دیوید آریاس Gutiérrez اول آموخته پرو سخت coronavirus مستند به Lima-بر خیابان فروشنده از آن حمایت کرد.

مطمئن شوید که این امر می تواند دشوار است. مانند سرسام آور 70 درصد از پرو کارگران که نیروی کار در بخش غیررسمی نوت بوک و مدرسه-تامین فروشنده زندگی می کردند تا حد زیادی روز به روز بدون مقدار پس انداز به سقوط. اما دولت به نظر می رسید می دانستم که آنچه در آن بود درخواست کارگران ،

پرو مجموعه جهانی نمونه ای از اقدام سریع در صورت COVID-19 اجرای سراسری مستند مارس 16, به زودی پس از آن, اولین مورد تایید شده. دولت های سرمایه گذاری در ماسک و تخت بیمارستان و ارائه پاداش برای حرفه ای پزشکی. آن طراحی شده اقتصادی امداد بسته است که نه تنها ارائه وام های کم بهره به کسب و کار و کمک به کارفرمایان نگه داشتن کارگران در payman بلکه هدفمند فقرا آسیب پذیر و خود اشتغالی با حیاتی نقل و انتقالات پول نقد.

اما امروز بیش از سه ماه بعد آقای آریاس احساس می کند فریب.

“دولت هنوز این کار را نکرده چیزی به من کمک کند. نه با پول نقد, نقل و انتقالات با کمک های غذایی می گوید:” آقای آریاس که قبلا به دست آورده حدود 14 روز است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

او ساخته شده آن را از طریق یک و نیم ماه از مستند – که رسما امروز به پایان می رسد – قبل از رفتن به خیابان. او و صدها نفر از فروشندگان دیگر در بلوک خود را به حال اجناس مصادره توسط مقامات شهرداری و گفته شد که به آنها پشت آنها نیاز به پرداخت یک مجموعه خوب برای شکستن این مستند که برای برخی از فروشندگان بود دو برابر ارزش کالا خود را.

“هنگامی که این گزینه را از گرسنگی می میرند و یا امیدواریم که این بیماری را دریافت نمی کند شما البته شما شکستن قرنطینه را امتحان کنید و خوراک خانواده خود را,” او می گوید. به عنوان رهبر یک محلی رسمی خیابان های تجاری, انجمن, او می داند که نمرات از فروشندگان که بد افتاده. بازارهای عمومی را تبدیل به نقاط داغ, با نزدیک به 8 در 10 فروشندگان تست مثبت در یک بازار میوه به تنهایی.

رودریگو Abd/AP

داوطلبان سیب زمینی را پوست کنده به صورت خورش در آشپزخانه سوپ سازمان یافته توسط ساکنان در Nueva Esperanza محله لیما, پرو, ژوئن 8 سال 2020 در میان اقتصادی کشور shutdown.

با وجود پرو را مورد تحسین قرار گرفته پاسخ تلاش های آن در حال حاضر دارای یکی از طولانی ترین مستندات و دوم بالاترین شمارش COVID-19 نفر در آمریکای لاتین با بیش از 264,000 موارد و بیش از 8000 نفر کشته شدند. در منطقه پرو صفوف تنها پشت برزیل گرفته شده قطعا کمتر عمدی روش برای متوقف کردن بیماری همه گیر. که در آن همه چیز را اشتباه رفت کارشناسان می گویند که در سوء تفاهم پویایی فقر در کشور است که به دست آورده “درآمد متوسط” وضعیت بیش از دو دهه از رشد.

“مثل ما تصمیم فقر است که تقریبا بیش از در [پرو] شهرستانها و ما تنها نیاز به تمرکز در مناطق روستایی می گوید:” پرو-بر اساس کارمن رکا های آمریکای لاتین منطقه ای مشاور WIEGO بین المللی غیر دولتی سازمان حمایت رسمی کارگران است. این بیماری همه گیر “است که افشای این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم در فقر که ما نمی بینیم قبل از آنها کسب درآمد روز به روز و کار در شرایط سخت است.”

شماره های گم شده

در یک منطقه شناخته شده برای رونق اقتصادی و رکود و پرو شده است یک مدل ثابت موفقیت اقتصادی تقویت شده توسط کالا صادرات و محافظه کار سیاست های مالی. میلیون ها نفر منتقل شده اند از فقر. اما این پیشرفت ممکن است با توجه به پرو یک از امنیت کاذب.

“برای 20 سال بوده ایم یک ستاره کشور از نظر اقتصاد کلان. ما رشد فوق العاده بود نظم و انضباط مالی می گوید:” هوگو Ñopo یک اقتصاددان در درجه توسعه اتاق فکر در لیما. “اما فراموش کرده ایم به سرمایه گذاری در مردم است. فراموش کرده ایم به سرمایه گذاری در آموزش و بهداشت است.”

پرو $26 میلیارد امداد بسته به ارزش حدود 12 درصد از تولیدات ناخالص کشور را. (در مقایسه با ایالات متحده در حال گذراندن حدود 14 درصد از تولید ناخالص داخلی.) اما رسیدن به خانواده های آسیب پذیر با انتقال از 380-760 کف ($110-220 دلار) ثابت شده است به چالش کشیدن – به خصوص با توجه منسوخ اطلاعات که در تلاش است. پس از پرو برای اولین بار اعلام کرد یارانه برای مردم فقیر و غیر رسمی کارگران بسیاری از مردم به طور تصادفی از مطالعه خارج شدند که دو جدید انتقال برنامه های ایجاد شده با استفاده از اطلاعات از سازمان های دیگر.

آن را برای عدم تلاش ناظران می گویند. دولت با استفاده از پایگاه داده های مختلف اما آن آشکار شد اوایل که اعداد در فقر بودند از تاریخ می گوید آقای Ñopo که شرکت نوشت: برنامه توسعه سازمان ملل متحد سیاست توجه داشته باشید در پرو را تسکین بسته است.

رودریگو Abd/AP

پاسیو چتر و برزنت نقطه چشم انداز در لا پردا بازار در لا ویکتوریا منطقه در لیما پرو 23 ژوئن 2020, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس.

“خطاهای اجتناب ناپذیر هستند. اما این لحظه ای است که ما باید به یاد بگیرند که از این اشتباهات,” او می گوید. “دولت باید برای انطباق – مشاهده خطا به عنوان یک ابزار برای تعالی” حرکت رو به جلو.

“ما نمی تواند نگه دارید در حال اجرا بر روی خلبان اتوماتیک” آقای Ñopo می گوید.

کاستی از پرو بلند پروازانه بسته منعکس کننده “شکنندگی امنیت شبکه” وزیر دارایی سابق Luis Miguel, Castilla گفت: در مارس 15 آنلاین کنفرانس به میزبانی مرکز ویلسون. “پرو فاقد ابزار برای رسیدن به جمعیت های آسیب پذیر” از جمله حساب های بانکی – تنها 43% از جمعیت است و یکی از.

سازمان های غیر دولتی مانند WIEGO ارائه شده برای ایجاد فهرست خود را برای به اشتراک گذاشتن با دولت اما خانم روکا می گوید: آنها رد. او مظنون است که با توجه به مشخصات بالا رسوایی فساد در سال های اخیر دولت را دست بسته بر روی چه نوع از پایگاه داده استفاده کنید.

فساد نیز بوده است به سرزنش برای برخی از فقیر اعدام است. سبد غذایی به عنوان مثال قرار بود به توزیع در سطح شهری و دولت دریافت کرده است صدها شکایت از بی نظمی مانند تمام شده محصولات یا کالا حذف شده قبل از تحویل.

خانم روکا می گوید: چالش های شناسایی است که نیاز به وضوح نمی شود یک شبه اما امیدوارم همه گیر خواهد شد مجموعه ای از اولویت ها در حال حرکت رو به جلو است.

“این جمعیت مشغول به کار رسمی یک معنا آنها در نهایت دیده شده است و به رسمیت شناخته شده,” خانم روکا می گوید.

“ما در حال نامرئی”

قبل از COVID-19 گلوریا Solórzano مشغول به کار رسمی دو شغل با شروع در حدود 4 صبح هر روز. او می خواهم به فروش میوه های تازه, آوردن خانه حدود 10 دلار در صبح و قلاب دوزی در بعد از ظهر. اما او بیش از 60 و می گوید: بیرون رفتن برای کار بیش از حد خطرناک است. او احساس خوش شانس است که او را فرزندان در حال کمک به او را که در آن آنها می توانند, اما آنها خیلی در حال حاضر بدون درآمد.

یعقوب Turcotte/کارکنان

روز به روز در حال گریم: خانم Solórzano می خورد یک وعده غذایی را از دو یا سه روز قبل از بیماری همه گیر. “وضعیت در اینجا است که واقعا مهم بیشتر از سایر کشورها به این دلیل که دولت نیست ما را به حساب آورد. ما نامرئی” او می گوید: از رسمی کارگران است. او رهبر شبکه ملی خویش فرمایان (جیگر شغل کون دهنی) با حدود 2000 عضو دارد. او می داند که از سه دریافت کرده اند که یک دولت انتقال.

در همین حال نرخ بیکاری در حال رشد به 13.1 درصد.

“غیر رسمی کارگران چند برابر خواهد شد,” خانم Solórzano پیش بینی کرد. “این خواهد بود که واقعا سخت به هرکجای. آن را فقط به من – از آن خواهد شد واقعیت ما در سطح ملی و بین المللی. چگونه ما جلوتر حرکت بعد از این همه گیر?”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im