ولز فارگو, اپل, والت دیزنی: سهام تعریف شده است که این هفته

فدرال رزرو دستور داد تا بانک ها به کلاه سود سهام و تعلیق buybacks به عنوان یک راه برای اطمینان از آنها سالم ماندن در طول رکود اقتصادی است.

عکس: لوکاس جکسون/ایسنا

ولز فارگو & Co.

فدرال رزرو نگه داشتن ملت بزرگترین بانک ها در دسته سه تایی. تنظیم کننده در روز پنج شنبه دستور داد تا بانک ها به کلاه سود سهام و تعلیق buybacks به عنوان یک راه برای اطمینان از آنها سالم ماندن در طول رکود اقتصادی است. فدرال رزرو گفت: تست استرس سالانه خود نشان داد که یک رکود طولانی مدت می تواند زین آنها را تا 700 میلیارد دلار در وام ضرر و زیان است. ولز فارگو سهام از دست 7.4% جمعه.

Apple Inc.

اپل بیشتر جدی در مورد ساخت خود را در تراشه های. غول فن آوری روز دوشنبه گفت: این طرح به کشتی مکینتاش بعد از این سال با سفارشی تراشه پایان 15 سال و فناوری و با همکاری Intel Corp. قطعات سفارشی را کاهش هزینه و افزایش عملکرد و افزایش اپل کنترل آینده منتشر شده است. اما تغییر roiled تراشه سازان سهام و برخی از تولید کنندگان برای فروش و یا خروج از کسب و کار. اپل گفت: انتقال از اینتل به خود پردازنده خواهد رخ می دهد در طول دو سال آینده; اولین مکینتاش با سفارشی طراحی تراشه را کشتی تا پایان سال. ارزش سهام اپل افزایش یافت 2.6% دوشنبه ،

Simon Property Group , Inc.

بزرگترین خرید-مرکز مالک مامور خرید یکی از مستاجرین لنگر خود را: J. C. Penney Co. Simon Property Group, پیوستن بروکفیلد اموال شرکای در بررسی یک پیشنهاد برای ورشکسته بخش-فروشگاه های زنجیره ای وال استریت ژورنال در گزارش روز سه شنبه. تحلیلگران گفت: روند خرید و مضطرب مستاجران برای حفظ اشغال پایدار نیست و یک نگرانی نشانه آن است که صاحبان املاک’ اجاره-مجموعه مدل کسب و کار تحت محاصره است. خرید خواهد بود سیمون سوم مستاجر کسب در چهار سال و سوم آن همکاری با بروکفیلد. دو صاحبان اموال در یک کنسرسیوم قبلا خریداری شده برای همیشه لطفا برای 21, Inc. و Aéropostale, Inc. Simon Property Group سهام اضافه شده 2.3% شنبه ،

Facebook , Inc.

Facebook در حال تلاش برای متوقف کردن گسترش تبلیغات تحریم با قوانین جدید حاکم بر محتوای آن است. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ روز جمعه پرده برداری از سیاست های طراحی شده برای مبارزه با سرکوب رای دهندگان و بهتر محافظت از اقلیت های بر روی پلت فرم. این شرکت آغاز خواهد شد برچسب پست ها که نقض سیاست های خود هستند اما مهم تلقی دادن Facebook گزینه ای از برچسب زدن به رئیس جمهور تهمت پست ها. اعلام شد به زودی پس از مصرف کالاهای غول Unilever PLC گفت: این امر توقف ایالات متحده تبلیغات در Facebook و Twitter , Inc. برای حداقل مانده از سال و, پیوستن به یک لیست در حال رشد از شرکت های که قول داده اند که تحریم Facebook با توجه به آن مسائل با سخنرانی نفرت و اطلاعات غلط. Facebook سهام از دست 8.3% جمعه.

والت دیزنی Co.

سحر و جادو پادشاهی تصمیم گرفته است که اجازه دهید هر کسی به یکی از کلیدی آن سرزمین. دیزنی در روز چهارشنبه گفت که این امر به تعویق انداختن برنامه ریزی بازگشایی آن دیزنی لند توچال در آناهایم, کالیفرنیا. این پارک که برنامه ریزی شده بود به بازگشایی در جولای 17, در حال حاضر بسته ماندن تا زمانی نامشخص تاریخ. این شرکت در مواجهه با فشار به تاخیر reopenings به عنوان coronavirus موارد رسیدن به اوج. کارگران به نمایندگی از کارگران به دنبال کمک از کالیفرنیا فرماندار و اعضای عمومی را امضا دادخواست آنلاین. دیزنی سهام سقوط کرد 0.6% پنجشنبه ،

Microsoft Corp.

مایکروسافت در حال از دست دادن در آجر و ملات خرده فروشی. غول فن آوری تصمیم گرفته است به طور دائم خود را از فروشگاه های که بسته در اواخر ماه مارس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. مایکروسافت گفت: آن خرده فروشی کارکنان در خدمت مشتریان از شرکت های بزرگ و امکانات از راه دور, ارائه, فروش, آموزش و پشتیبانی. مایکروسافت تا به حال بیش از 80 محل فروشگاه مایکروسافت که بیشتر آن در آمریکا است که این شرکت تا به حال مورد استفاده برای ترویج آن در حال رشد سخت افزار و کسب و کار. آن را باز کرد اول آن محل بیش از یک دهه پیش. مایکروسافت سهام کاهش 2% جمعه.

Gap Inc.

می Kanye West صرفه جویی در فاصله? گاه به گاه-لباس خرده فروش است teaming تا با آقای غرب را مد نام تجاری Yeezy در یک مجموعه به نام Yeezy شکاف است که اولین سال آینده. رپر و طراح مد است در مورد صحبت کردیم که مایل به همکاری با فاصله در گذشته و مشغول به کار در یک شکاف فروشگاه در حالی که در حال رشد در شیکاگو است. تی شرت و شلوار جین و یک نسخه از Yeezy hoodie در دسترس خواهد بود برای مردان و زنان و کودکان در فاصله فروشگاه و وب سایت خود را ابتدا در سال آینده. قیمت خواهد شد در خط با فاصله دیگر ارائه شده است. شکاف که همچنین صاحب قدیمی نیروی دریایی و موز جمهوری برندها شده است در یک yearslong رکود تشدید گسترده فروشگاه تعطیلی با توجه به همه گیر. شکاف سهام افزایش یافت 19% جمعه.

نوشتن به Francesca در فنتنا [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8