سلامتی است که هدف از این Navaratri holdback

توسط Renuka Narayanan

با شروع Chaitra Navaratri یا Vasant Navaratri منجر راما Navami مذهبی, روزه در طول یک بیماری همه گیر نگاه هرگز خیلی خوب است. یک دوره رژیم غذایی holdback برگزار شده است که بسیار سالم است و می تواند کمک به تن تا سیستم ما در این زمان بار. هندو راه زندگی تجویز ماهانه سریع در Ekadashi و در Mahashivratri; همچنین روزه در Chaitra Navaratri در ماه مارس-آوریل و Sharad Navaratri در ماه اکتبر. علاوه بر این وجود دارد که فرد داوطلبانه روزه مانند Savitri Vrat و Karva Chauth برای زنان (و مردان هم امروزه) و ungendered هفتگی روزه مانند ‘vrat’ روز دوشنبه برای شیوا سه شنبه برای هانومان و جمعه برای Devi. از آن آسان است برای دریافت به روز رسانی های دیگر مانند روزه اگر ما دانلود Panchang برنامه و یا فقط بخواهید در معبد.

پان-هندی واژه از زبان سانسکریت به صورت ناشتا است ‘به نام’ که ‘upa’ به معنی ‘نزدیک’ و ‘واسع’ به معنی ‘به ماندن’. اقامت نزدیک چه کسی ؟ نزدیکی به خدا از طریق هر جنبه ای از الهیات است که به قلب ما نزدیک است, به معنی ما ishta devta’, شخصی الوهیت. پس متفقین با فیزیکی سم زدایی تلاش برای آرام کردن ما به طور معمول آشفته ذهن با تمرکز بر مقدس است. نماز است که با روزه گفت: اگر صادقانه و با غلظت را می توان تشبیه به هدفون با کیفیت بالا برای ذهن است که فیلتر غیر اصلی صدا.

ماهیت روزه در سنت هندو است که اطمینان انسان و در دسترس است. روزه نمی رود از زنان باردار و کودکان و مسافران بیمار و افراد مسن. کسانی که در سلامت خوب است اما ممکن است انجام ‘nirjal’ روزه رفتن بدون حتی یک قطره آب در طول روزه tithi, نجوم دوره که بیش از یک روز است. دیگران ممکن است در یک phalahari سریع از میوه و شیر و یا میوه و آب. مناقصه آب نارگیل یک برنده با آن خلوص و مواد مغذی است. آنچه که جالب توجه است این است که چگونه برخی از ما گرفته اند مفهوم ‘فست فود’ به سطح دیگری با عمیق سرخ کردن سیب زمینی, kuttu ka paratha و sabudana vadas به عنوان تنقلات خوشمزه برای روزه. بدون قضاوت در اینجا پس ما همه ضعیف انسان ها با هم, اما از آن است که هر دو یابم و سرگرم کننده است که آن را راه که در آن ما موفق به فریب خودمان و امیدوارم خدایان ؟

از آنجا که Chaitra Navaratri به پایان می رسد با راما Navami های تند و تلخ روزه داستان به ذهن می آید از رامایانا. در آستانه anointment به عنوان Yuvaraj تاج شاهزاده راما گفت Vasishta این دو تا نفس عمیق کشیدم سلطنتی کشیش از ایودیا به سریع تا صبح و حفظ طهارت و پاکی. Kathakars سنتی گوهای خواهم به بازشماری چگونه راما چنین گیج کننده برای صمیمانه انجام همه چیز را او به عهده گرفت که زمانی که Bhagavati سیتا را ‘pallu’ به طور تصادفی منفجر کردن و خار بدن خود را به دلیل یک اموزشگاه گریز زدن نسیم که به سرقت برده به سلطنتی چهارم او در یک بار و بی سر و صدا دور به شب به حمام در Sarayu.

برای ما هر روز مردم راما Navami است که مشتاقانه در انتظار اوج Chaitra Navaratri. پس از راما متولد شد و در ظهر معابد در شمال برگزاری بهندرا رایگان, جشن, در موقع ناهار که از هر کسی که در پیاده روی. در جنوب پراساد در معابد برای رم Navami است ‘neer مر’, chaas (دوغ) و ‘paanakam’ (jaggery آب) یک یادآوری ملایم است که هر چند راما به هر حال لوکس به عنوان یک شاهزاده به عهده او روزه به عنوان committedly به عنوان او زندگی خود را در جنگل زندگی تنظیم یک مثال است که ما نمی توانیم فراموش نکنید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>