خوش آمدید می شود adieu

“متحد ایستاده ایم divided we Fall” اخلاقی از بسیاری از داستان های مشهور که ما شنیده ام بسیاری از بار. گسترش Covid 19 معکوس اخلاقی است. در حال حاضر آن را “تقسیم ما ایستاده و ایالات سقوط می کنیم”. بدون شک Janta حکومت و 5 o clock قدردانی رویداد به ارمغان آورد همه سرخپوستان ایالات در یک پلت فرم مشترک است. ما پیشرفت های تکنولوژیکی و اتصال جهانی تغییر کرده اخلاقی از بسیاری از داستان است. سرعت سریع از Covid-19 گسترش در سراسر جهان است تا به حال سهم خود را از آموخته سدوف زمانی جهت یادگیری و فراموش شده است.

شروع کردن با یادگیری یک کلمه جدید – Covidiots. کلماتی مانند قرنطینه Anosmia, همبود, formites, بیماری پس از بیماری همه گیر ، به دست اورد شهرت. تمام این کلمات نمی شد برداشت توسط هر یک از ما در حال آماده شدن برای SAT/ GMAT اما این اخبار در جایی که این کلمات به نظر می رسد و ما مجبور به دنبال معنای خود را. احتمالا ترس به شما می آموزد که بهترین است. بسیاری از کلمات در همان دوره خود را از دست داده ارتباط– مراکز قطع Playdates دریافت-togethers ،

Sanitizers به ما آموخت عاقلی در گذشته است. به نظر می رسد کاهش شدید جمعیت که فقط خم بیش از دیگران و بیش از حد نزدیک است. بدون هیچ “toka-taki’ امن فاصله بین افراد بریدن به صورت خودکار. تمام پایه های مدنی معنا که قرار بود ما را به حفظ در زندگی عمومی اما قادر به انجام این کار در تمام جغرافیایی انسانی جمعیت مکان به وجود آمد و بدون هر گونه اطلاع رسانی روزنامه. ناگهان مردم آنقدر مودب است که به تازگی در یکی از مناسبت همه ما در یک نگاه دیگری برای فشار دادن دکمه طبقه در آسانسور. در اواخر این لکنو فرهنگ است که در هر اجتماعی محل “Pehle Aap” – ممکن است خود را فشار دهید دکمه طبقه اول و ملزم به دیگران بیش از حد.

آنچه در مورد پایان سال فروش اهداف ؟ گسترش در سراسر جهان است املای یک چیز روشن – هدف مهم نیست. زندگی می کند!! چگونه می تواند شما را تصور کنید مردم فروش خود را از کارفرمایان و شرکت ها نشستن در خانه و دیدن بازار ناپدید می شوند و درآمد قطره ؟ هیچ کس در آغاز آخرین ماه از سال مالی می توانست تصور می کردند که دو هفته گذشته نمی خواهد در جاده ها اما در خانه انجام برخی excel, power point کار با فروش واقعی. نامحسوس برکت است به یاد بگیرند که زندگی برای ما آنهایی که نزدیک و عزیز است و بزرگترین هدف دستیابی به ارزش. بسیاری از چیزهای دیگر است که شاید لحظه ای. از دست دادن فروش, درآمد, سود اقتصادی, رکود نزولی بازار سهام و غیره. همه وجود داشته باشد تا زمانی که انسان انجام دهد. آنها احتمالا در آینده می آیند, پس از آن به خود ما بقا. این چیزی است که ما یاد گرفتیم این سال مالی.

خوش آمدید نوبت Adieu – که از خارجی پوشیدن Tomy لباس, جلسه دوستان و به اشتراک گذاری دیدند شکلات. متاسفانه دوستان ما شده اند که استقبال چند روز پیش گرفتن ما وظیفه تک malts. چگونه سریع آیا خوش آمدید تبدیل به یک adieu امروز ؟

ما یاد گرفتیم که حس مشترک clubbed با آموزش و پرورش ضروری است. کسانی که صحبت در زبان انگلیسی مسلط بودند احتمالا سخت ترین به قرنطینه و تا به حال سهم خود را از کینه در برابر بیمارستان و سیستم. فقیر با هیچ چیز دیده می شد ضرب و شتم Thali و ابراز همبستگی خود را. برای تغییر این زمان مادر طبیعت زده جهان trotting به نهاد اول هر چند در بسیاری از جوامع حرارتی اسکنر بودند اشاره کرد و نسبت به فقرا ،

زندگی بدون خدمتکاران پذیرفته شد با خانواده ما. همچنین مدیران اجرائی کشور سران منطقه ای سران مشاوران و کسانی که از شرکت های بزرگ جهان کشف چقدر شستشو از صابون بود که برای شستشو استفاده می شود بسیاری از ظروف بعد از ناهار. طبق گزارش VCs و کنفرانس تلفنی انجام شده توسط مدیریت ارشد بچه ها پست ناهار به حال juniors در حال اجرا برای پناهگاه. برخی از روح فقیر بود و در خط مقدم برای هیچ گسل از خود را. رادا بای را موظف شرایطی بود که رامش بد شانس!!

با هم ما جعلی حس قدردانی برای بسیاری از مشاغل که ما به نظر می رسید به مراقبت کمتری در مورد. به غیر از پزشکی و برادری است که ما همواره مدیون ما به مناسبت افزایش یافت و بیان ما سپاسگزاری برای ما خدمتکاران تحویل پسران, بهداشت کارگران ماموران امنیتی و غیره. جدید حس غرور و افتخار فوران کرده است برای پلیس است که در وجود همه هشدارها در حال مدیریت این جمعیت در این مستند. تنها سلاح خود را در برابر این هیولا ویروس بودن فولاد ماسک…. صادقانه اذعان به همه.

جهان و رهبران آن شده اند سرمایه گذاری در برنامه هسته ای ایران به اسلحه و چه چیزی نیست. اما آنچه آورده, جهان, جهانی آن شهروندان و سیاست گذاران برای ترساندن گه است نانو به اندازه ویروس های قابل مشاهده با چشم غیر مسلح.

سانت کبیر دس اعلام کرده بود قرن ها پیش-

(هرگز دست کم گرفتن ذرات کوچک … زمانی که آن را وارد چشم خود آن را می سازد زندگی شما پر از بدبختی)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>