آخر هفته معلق افزایش اشغال هتل

مرور در گل تلفونی ساحل, S. C. فعال بود در روز شنبه, مه 16.

عکس: Jason Lee/آسوشیتد پرس

نرخ اشغال هتل در سراسر این کشور افزایش یافته است به مدت پنج هفته متوالی ارائه روشنایی ضعیف تابیدن از امید که اقتصاد تدریجی بازگشایی و آغاز تابستان را پرورش یک صنعت بازیابی.

نرخ اشغال برای هفته منتهی به مارس 16 بود 32.4% با نزدیک به 11 میلیون اتاق شب به فروش می رسد از یک کم از 21 درصد و یک میلیون اتاق شب به فروش می رسد برای هفته منتهی به سوم آوریل 11 با توجه به داده های ردیاب STR.

آخرین خواندن بود بالاترین سطح اشغال در نه هفته—اما هنوز هم زیر خط 61.8% از میزان گزارش شده در آغاز ماه مارس قبل از coronavirus موارد رسید. درآمد به ازای هر اتاق در دسترس کلیدی هتل-عملکرد متریک شد $25.12 تا کمی از این هفته قبل از اینکه پایین نزدیک به 74 درصد از مدت مشابه سال گذشته است.

کسب و کار ضربه پایین و شروع به آمده به عقب در ماه گذشته ابتدا رانده تقاضا به این بیماری همه گیر. خط مقدم کارگران و دولت های محلی مسکن آسیب پذیر افراد بی خانمان کمک کرد بلند, هتل, نرخ اشغال خود پایین.

اخیرا اوقات فراغت مسافران رانندگی به مقصدهای نزدیک کمک کرده اند پر کردن تخت تحلیلگران می گویند بالا بردن چشم انداز است که بیشتر مردم را به سفر به عنوان آب و هوا گرم تر می شود و می گوید شل مستند سفارشات.

“همه چیز در حال گرفتن یک کمی کمتر بد” گفت: Jan Freitag, یک معاون ارشد رئیس جمهور در STR. “که در مورد به عنوان مثبت به عنوان شما می توانید در حال حاضر.”

طولانی مدت تصویر هنوز هم به نظر می رسد پیشامد. املاک و مستغلات شرکت CBRE Group , Inc. گفت: در گزارش اخیر آن نبود که انتظار می رود درآمد هتل در هر اتاق در دسترس برای بازگشت به precrisis سطح تا 2023.

بهبود است و انتظار می رود به خصوص برای فوقانی لایه هتل تحلیلگران گفت. اشغال در اقتصاد هتل های رسیده 44.2% برای هفته منتهی به 16 ماه مه در مقایسه با 18.8% برای هتل لوکس با توجه به STR. به صورت کلی در بازار نرخ اشغال در سال 2020 انتظار می رود که تنها حدود نیمی از آنچه در آن بود در سال گذشته با میانگین روزانه انداختن حدود 22%.

هتل مجلل تکیه بر شرکت های بزرگ مسافران کسب و کار گروه ها و کنوانسیون مهمانان. از جمله مشتریان ممکن است آهسته به بازگشت با بسیاری از شرکت های تعلیق همه اما ضروری سفر.

از یک کافی شاپ و تحویل آموزش در نیوزیلند به پلاستیک پارتیشن در از eateries در تایلند و کشورهای مختلف در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به مردم حفظ اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان محدودیت شروع به سهولت. اعتبار: Saul لوئب/AFP

این هتل دارای سالن با فضای بسیاری از اتاق ها به جای گروه مسافران آقای Freitag گفت. “و چه گروه و یا کنوانسیون یا جلسه مانند نگاه در 6 پا در جهان است که 100 میلیارد دلار از سوال است.”

پس از دو هفته گیر بودن در داخل مردم به نظر می رسد آماده برای یک تغییر از مناظر و برای برخی از سرگرم کننده است. مسکن املاک در مناطق خاص است که شروع کرده اند به سهولت پناهگاه در محل سفارشات را تجربه کرده اند افزایش شدید در آخر هفته کسب و کار در این ماه است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما برنامه ریزی برای اقامت در یک هتل در تابستان امسال ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آخر هفته نرخ اشغال هتل ها در گل تلفونی ساحل, S. C., منطقه شات تا 46 درصد از هفته سطح به 72.4 درصد در هفته منتهی به مارس 16 STR گفت. نرخ اشغال برای فلوریدا تکدی هتل صعود حدود 24 امتیاز به 70.2% و خواص در موبایل علا., منطقه حاکی از افزایش حدود 19 امتیاز به 62.1%.

“ما شنیده ایم anecdotally فلوریدا تکدی و آلاباما سواحل هتل که تقریبا کامل” گفت: C. پاتریک Scholes ارشد محل سکونت تحلیلگر در بانک سان تراست رابینسون هامفری, Inc. “به خاطر آن است که یک بخش کوچک از صنعت اما از آن است که حرکت کلی به طور متوسط کمی.”

آنجلا Visalli گفت که او غافلگیر شده بود در اواسط ماه مارس توسط یک وانت از بازدید کنندگان به هتل کوچک در نرت مرتل بیچ که در زمان عادی خواهد بود پر از دوچرخه سواران حضور در جشن سالانه. برای آخر هفته روز یادبود او انتظار La Dolce Vita ویلا به طور کامل اشغال شده توسط گردشگران بیشتر از کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی است.

“این می تواند بسیاری از مردم صرف پول محرک به بیرون از خانه” خانم Visalli گفت.

گل تلفونی ساحل, S. C., روز شنبه, مارس 16.

عکس: Jason Lee/آسوشیتد پرس

نوشتن به کیکو موریس در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>