ما تنها می خواهد به عنوان سالم به عنوان زنجیره تامین

شاید این بیشتر به فوریت حس کسانی که در خط مقدم جنگ علیه Covid-19 که در آن اختلال در بازار جهانی و داخلی زنجیره تامین ارائه شده اند پزشکان پرستاران و کارکنان پشتیبانی خطرناکی آسیب پذیر است.

پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی در حداقل ده دولت در حال حاضر آلوده شده است و در آنها گزارش شده است کمبود مواد محافظ از سراسر کشور است. در نظر بگیرید که در اسپانیا نزدیک به 15 درصد از موارد تایید شده توسط هفته گذشته پزشکان بودند. اگر چنین فاجعه ای شد برای به رخ هند جنگ خود علیه Covid-19 و حتی بیماری های دیگر را فلج خواهد شد پس با توجه به مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست (CDDEP) آن را در حال حاضر تخمین زده می شود کمبود 6 لاخ پزشکان و 20 lakh پرستاران.

شده اند وجود دارد نابخشودنی ساقط در تولید و سفارش مواد حفاظتی مانند ماسک و لباس و اینها امیدوارم که در رفع فوری اساس در حال حاضر, اما وجود دارد بیشتر مسائل اساسی است که باید امروز انجام می شود.

در نظر گرفتن داستان WOW پوست علم که تصمیم به شروع یک ضد عفونی کننده دست کسب و کار یک ماه پیش و انبار 100,000 بطری از آن اما پس از آن نمی تواند ارسال آن از آن هیماچال پرادش کارخانه. پس از مستند در سراسر کشور اعلام شد دولت درون مرزهای شد چوک امتیاز. گزارش شده است که تنها در حدود 20-30 ٪ از کامیون در حال حاضر در جاده ها است. سیستم های حمل و نقل در حال گریه کردن به unjammed.

همچنین نظر به ویروسی تصویری از یک کارناتاکا کشاورز آزادسازی کوهستانی توقیف کامیونی حامل انگور را به یک گودال کمپوست به دلیل آن را نمی تواند حمل و نقل برای فروش و همچنین سایر ویدئوها از پلیس upending لود سبزی چرخ در دهلی نو و احمدآباد.

حتی پس از مرکز مجاز حمل و نقل کالا بدون تمایز از ضروری و غیر ضروری در طول مستند دوره های مختلف قوانین مختلف مقامات محلی همچنان به مانع حرکت آزاد کالا به دلیلی بخوان و در واقع ظالمانه.

برای مثال لکنو مقامات دستور داده اند که عمده فروشان برای فروش کالاهای اساسی به مقامات و نه به طور مستقیم به kiranas که اشکالات موجود در سیستم انتقال کالا فقط زمانی که آنها نیاز به قابل اعتماد تر از همیشه است. کشورهای مختلف تفسیر مرکزی اطلاعیه ها و مشاوره های متفاوت; گاهی اوقات حتی شهرهای مختلف در درون همان دولت در حال رفتن به روش های مختلف. برای مثال در مقایسه با لکنو مقامات در Ghaziabad اجازه می دهد عمده فروشان در ادامه به فروش به طور مستقیم به kiranas.

مردم می توانند با رعایت مستند اگر آنها می توانند همچنان به سود کالاهای اساسی و خدمات ادامه خواهد داد. حتی در جایی که کارفرمایان باید به سرعت تسهیل کار از خانه پروتکل وجود خواهد داشت نیاز به غلات یا شیر و یا داروهای. خفگی عرضه این صدمه دیده خواهد شد هر دو اقتصاد و سلامت مردم را در راه های جدید است. بیشتر آن را تضعیف مستند و نجیب آن هدف از شکستن زنجیره ای از Covid-19 انتقال است.

مشاهده زنده با 197 میلیون نفر در سراسر 201 کانال های تلویزیونی نخست وزیر مودی مارس 24 اعلام 21 روز در سراسر کشور مستند به مبارزه Covid-19 بود و بیشتر به تماشای تلویزیون رویداد در هند. در آن او همچنین پیشنهاد کرد که خانه تحویل خواهد بود امن تر از پله به فروشگاه. در عین حال پس از مانع مانع نگه داشته است e-فروشنده و تحویل خدمات فلج حتی در روز 9 مستند.

به عنوان مثال تاریخ تحویل یک سفارش مواد غذایی من تا به حال قرار داده شده در آمازون در 23 مارس منظور این است که در حال حاضر 21 مه! تا جایی که برخی از کارکنان ممکن است انتخاب نمی شود در خیابان دیگر برخی از e-بقال مشکلات اجتناب ناپذیر عوارض مستند. اما هم وجود دارد مقدار زیادی از گزارش تحویل پرسنل بودن و به طرز وحشتناکی هم نمیزنند توسط پلیس و همچنین مقامات محلی بستن انبارها و غیره. E-commerce شرکت داشته اند به اجرا در سراسر گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه لازم است که ایجاد یک سفارشات و باعث سرخوردگی در سراسر. که بسیاری از مسائل قانونی شده است به آرامی مرتب کردن آن را نشانه خوبی برای روز باقی مانده از این مستند.

زنجیره تامین اختلالات و بسته شدن mandis نیز هزینه کشاورزان عزیز با رفتن تولید زباله. گزارش شده است که در بیهار گندم تهیه شده است به تعویق افتاد و کارخانه قادر به تولید و یا عرضه آرد گندم باعث کمبود در بازار خرده فروشی و افزایش قیمت می شود. دوباره همه این به این معنی سلامت و تنگنای اقتصادی و گریه برای عادی سازی زنجیره تامین. خبر خوب این است که بسیاری از بسته کشاورزی بازارهای آغاز بازگشایی در بسیاری از نقاط کشور است. کشورها باید اطمینان حاصل شود همه ممکن است برای حمایت از این و بعد از عرضه به خرده فروشان از جمله kiranas و سبزی چرخ دستی.

حتی بدون کمبود کالا وجود داشته است کمبود خود را در دسترس است. پس از این کاهش روزهای آینده خواهد شد نیاز به اقدامات لازم برای کاهش فشار بر موجودی بافر – و به از سرگیری تولید طبیعی. در مورد کشاورزی وجود دارد چالش برداشت و سپس انبارداری برداشت که در آن سهام موجود نبوده است نقل مکان کرد. به طوری که آنها باید نقل مکان کرد. می تواند وجود دارد هیچ زمانی بهتر.

در این راستا به عنوان TOI, گزارش, امروز, این مواد غذایی شرکت از هند ماشین آلات کامل دنده در حال حرکت دانه برای دیدار با الزامات از کسری بودجه آمریکا از جمله ایالت بیهار و بنگال. این فعالیت موجب شده است علاوه بر این توسط مرکز مارس 24 اعلام اضافی 5 کیلوگرم از غلات رایگان از هزینه و در مورد 5 کیلوگرم حق. 80 کرور فقیر هند نیاز عمومی سیستم توزیع برای تحویل در غیر این صورت آنها را گرسنه در طول مستند.

درس از گذشته نه روز باید مورد استفاده قرار گیرد را به باقی مانده 12 روز عبور بدون درد است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>