اوشو

چه پرداخت در حسادت که باعث می شود ما آماده به تحمل بدبختی را به ارمغان می آورد ؟ شما احساس حسادت; آن را ایجاد بدبختی است. اما به اطراف نگاه – باید وجود داشته باشد چیزی مثبت در آن است. آن را نیز به شما می دهد برخی از نفس برخی از حس برتری. حسادت خود را حداقل وانمود به عشق. اگر شما احساس نمی حسادت شما فکر می کنم شاید شما را دوست ندارد دیگر. شما در حال چسبیده به حسادت از آنجا که شما می خواهم به چسبیدن به عشق – حداقل ایده های خود را از عشق.

اگر شریک زندگی خود را می رود با کسی دیگری و شما اصلا احساس حسادت در همه, شما بلافاصله فکر می کنم که شما دیگر عشق است. برای قرن ها به شما گفته شده است که دوستداران حسود هستند. حسادت تبدیل به بخشی ذاتی از خود عشق: بدون حسادت عشق خود را می میرد; تنها با حسادت می توانید خود را به اصطلاح عشق زندگی می کنند. اگر شما می خواهید خود را به عشق شما را مجبور به قبول خود را حسادت و بدبختی است که ایجاد شده توسط آن است.

حسادت به نظر می رسد طبیعی چون هر کس دیگری در حال انجام چیزی مشابه به همین. ذهن شما خواهد گفت: “طبیعی است که به احساس صدمه دیده است هنگامی که معشوق خود را به شما برگ. دلیل این که شما خیلی دوست داشتم چگونه می تواند به شما برای جلوگیری از صدمه زخم هنگامی که معشوق خود را برگ شما؟”

در واقع شما با بهره گیری از زخم خود را بیش از حد در یک کار بسیار ظریف و ناخودآگاه راه است. عشق آنقدر عمیق است که شما در حال شکسته در حال حاضر به دلیل معشوق خود را به سمت چپ شما. حتی اگر شما نمی خرد شما خود را باور دروغ است. شما رفتار خواهد شد به عنوان اگر شما در حال حاضر در بدبختی. شما گریه و گریه.

سازمان دیده بان هر نوع بدبختی: یا آن را به برخی از لذت در آن است که شما آماده برای از دست دادن و یا آن را تا به برخی از امید آن می رود که در آویزان در مقابل شما مانند یک هویج. و به نظر می رسد خیلی نزدیک و شما از یک سفر بسیار طولانی و در حال حاضر هدف این است که خیلی نزدیک به همین دلیل رها کردن آن ؟ شما را پیدا خواهد کرد برخی از عقلانی در آن برخی از نفاق در آن است.

یک زن به من نوشت که او مرد او را ترک کرده است و او نه احساس بدبختی. “چرا من احساس بدبختی ؟ من بیش از حد سخت rocklike? من احساس می کنم هر بدبختی است.” او پر از بدبختی است چرا که او نه احساس بدبختی!

هیچ چیز اشتباه است با او کاملا درست است. در واقع زمانی که دوستداران یکدیگر را ترک کنند بعد از یک مدت طولانی با هم – و همه بدبختی که موظف است به اتفاق می افتد زمانی که شما با هم – تسکین است. اما از آن است که در برابر نفس به اعتراف است که آن را تسکین. برای چند روز حداقل شما حرکت خواهد کرد و با یک چهره با اشک روان از چشم خود را – اما این ایده است که غالب در جهان است.

اگر یک مرد زندگی می کند, لحظه به لحظه در کلیت پس از آن هرگز وجود دارد هر گونه توبه هیچ گناه. اگر شما را دوست داشتم کاملا وجود دارد شکی نیست. یک روز اگر عاشق برگ است که به سادگی به معنی “در حال حاضر ما راه فراق. ما می توانیم خداحافظی ما می توانیم خدا را شکر به هر یک از دیگر. ما به اشتراک گذاشته آنقدر ما را دوست داشت آنقدر ما را غنی یکدیگر زندگی خیلی – آنچه که وجود دارد به گریه و گریه و چرا بدبختی؟”

(خلاصه از Dhammapada: راه بودا, Osho بار بین المللی, حسن نیت ارائه میدهد اوشو بنیاد بین المللی. www.osho.com)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su