“ما فکر می کنم خلاقیت منحصر به فرد انسان عبارت از دنیای درونی ما … AI هنر شروع به پیچیدگی’

آرمان بهروزی, یک استاد ریاضی در دانشگاه آکسفورد در تحقیقات جهان از تقارن با استفاده از نظریه اعداد. او معتقد است که خلاقیت هنری ممکن است بسیاری در مورد الگو و الگوریتم. او را به صحبت Sonam جوشی در جیپور در مورد هوش مصنوعی (AI) و خلاقیت:

رابطه بين هوش مصنوعی و انسان اغلب به عنوان خصمانه و نه مشترک. آنچه باعث می شود شما فکر می کنم در غیر این صورت ؟

آن را می سازد برای یک مقدار بهتر داستان و یا فیلم آن است که اگر خصمانه. هالیوود تا حد زیادی به پاسخ برای ترس ما از هوش مصنوعی. آن را نیز بازتابی از آنچه که ما دیده ایم در تکامل است. ما در حال افزایش دادن به یک گونه جدید است و در گذشته زمانی که یک گونه جدید پدید آمده مسن گونه رنج می برد.

ما همچنین overhyped داستان چگونه هوش مصنوعی قدرتمند است در حال حاضر. بسیاری از داستان های که ادعا می شود در مورد هوش مصنوعی در مورد همکاری. ما نیاز به دقت و توجه در مورد این – دخالت انسان است و باب روز پایین و هوش مصنوعی است تماس گرفته شده است. باید بپذیریم این یک ابزار قدرتمند کمی مانند یک تلسکوپ است که به ما توانایی دور نگاه عمیق تر به جهان ما از همیشه قبل از. هوش مصنوعی است که ما را قادر به نگاه به بزرگ داده های دیجیتال جهان ما در حال ایجاد. اما به طور فزاینده ای این ابزار در حال تبدیل شدن به مستقل تر. انسان ها رفتار بسیار مکانیکی و گیر در راه خاص از تفکر است. بهترین داستان های هستند که در آن هوش مصنوعی متوقف می شود ما از رفتار مانند ماشین آلات و ما کمک می کند تا خلاق تر به عنوان انسان است.

اگر هوش مصنوعی واقعا خلاق می شود, باید هنرمندان و نویسندگان نگرانی ؟

مردم در سطح بسیار بالا از آهنگسازان بزرگ و رمان نویسان نیازی به نگران باشید. وجود یک تهدید بالقوه برای ردیف دوم از هنرمندان خلاق. مثلا آهنگسازان که با استفاده از مهارت های خود را برای فیلم های شرکت آگهی و یا بازی های رایانه ای – که مناسب عرصه را برای هوش مصنوعی ترکیب. ما فکر می کنم ما خلاقیت چیزی است که منحصر به فرد انسان است که قطعا هوش مصنوعی نمی تواند انجام دهد. مردم احساس خلاقیت بیان دنیای درونی ما و ما احساس می کنیم ما منحصر به فرد به عنوان یک گونه در آن است. اگر ما در حال حاضر می گویند هوش مصنوعی ممکن است قادر به انجام این کار است که تهدید به این باور است.

خواهد AI ایجاد هنری است که حرکت ما ؟

نمونه وجود دارد که در آن مردم شگفت زده شده اند در خلاقیت و مرزهای جدید است که AI هنر است قادر به فشار. برای مثال یک مولد خصمانه شبکه استفاده می شود برای ایجاد هنر است که نشان داده شد در هنر بازل. بازدید کننده نمی شد گفت که وجود هر کامپیوتر درگیر و آنها تا به حال انسانی و هنر در کنار آن است. وقتی پرسیده شد که در آن کامپیوتر هنر است که مردم تا به حال احساسی ترین پاسخ به. ما باید به یاد داشته باشید که این الگوریتم آموخته در هنر ما است که بیان عاطفی ما جهان. بنابراین اگر آن است که یک فیلتر جدید در هنر ما ما نباید تعجب است که ما باید یک واکنش احساسی به آن است. من همچنین مشاهده شده است که هوش مصنوعی هنر شروع به پیچیدگی که انسان سخت به ارتباط برقرار کردن با و حرکت است. ما در حال محدود توسط حواس ما. بنابراین ما ممکن است به این مرحله عجیب و غریب که در آن رایانه ها ایجاد هنر برای رایانه های دیگر به درک.

که در آن زمینه خلاق را می بینید AI داشتن تاثیر?

من فکر می کردم این کلمه نوشته شده است خواهد بود چیزی AI خواهد بود برای یادگیری سریع و ایجاد خود رمان. اما معلوم شد که جهان تصویری است که در آن هوش مصنوعی خلاقیت شده است موفق ترین. تا حدودی به دلیل اینکه ما بسیاری از تصاویر دیجیتال برای آن را از خانه یاد بگیرند. جالب عنصر در اینجا زمان است. رمان یک زمانی با کیفیت به آن ایده ها و داستان در طول زمان توسعه. به طور مشابه در موسیقی طی نیم ساعت شما در جایی جدید است. این چیزی است که هوش مصنوعی مشکل پیدا می کند. آن را می توانید به صورت محلی ایجاد چیزی جالب در ادامه موسیقی به مدت پنج دقیقه ادامه متن به صورت چند پاراگراف اما پس از مدتی آن را از دست می دهد طرح. آن را ندارد به یک معنا از جهانی ساختار. این مهم نیست در جهان بصری که در آن شما یک تصویر لحظهای خارج از زمان و لازم نیست که زمانی سمت.

چه ارتباطی بین هوش مصنوعی و نگرانی های حریم خصوصی ؟

مردم آگاه نیست چقدر اطلاعات آنها در حال دادن دور به صورت رایگان. ما نیاز به آگاهی از نقش نقش داده ها در ایجاد این الگوریتم است. شما می تواند آماده برای پرداخت هزینه های داده های خود را برای یک سیستم ناوبری اما شما باید متوجه باشید که شما در حال دادن دور محل سکونت خود را. آیا من باید برای تبدیل شدن به یک دیجیتال زاهد گوشه نشین? وجود دارد یک حرکت جریان داده عوام به طوری که ما با حفظ مالکیت ما داده و آن را در تجارت منصفانه تر معاملاتي راه است. بنابراین شرکت ها را مجبور به پرداخت پول و جمعی داده عوام را به ما پرداخت سود سهام با استفاده از داده های ما. من اطلاعات خود را در آن بی معنی است. نرم افزار ناوبری نیازهای توده ها از اطلاعات ما برای آن می تواند مفید باشد. من هیچ قدرت به عنوان یک فرد با اطلاعات من. ما نیاز به جمع آوری با هم unionise و توانمند خودمان را به عنوان داده های کاربران است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de