ما مردم: کمک به خود در پی Amphan به ارمغان می آورد بنگال را روح جامعه سازمان

در سال 2020 این روزها هستند کسانی که بلافاصله پس از فاجعه ویرانی های ناشی طوفان Amphan. گردباد است از هم جدا در شهر کلکته و بنگالی حومه شهر و مناطق مجاور. این نیز زمانی که زندگی انسان در جزر جهان با بیش از مواج بیماری همه گیر. Amphan آمد در زمانی که منابع کشور در حال حاضر در یک نقطه شکستن مبارزه با بیماری و تقویت سیستم های بهداشتی و ارائه کمک به فقیر در میان اقتصادی متوقف.

و پس از هیولا گردباد به نظر می رسید به عنوان اگر دولت فروکش کرده بود در دسترس نباشد. چپ بدون برق و آب آشامیدنی مردم نیز در برخورد با کاهش سربار سیم و تهدیدات احتمالی و درختان precariously کاهش یافته و یا در مقابل از خانه های خود و سقوط قطب الکتریکی است. و برای بسیاری از افراد وجود دارد هیچ کس به توان رسید. دستگاه دولتی بود شکست و همچنین کلیه ارائه دهندگان امکانات (چیزی که اتفاق نمی افتد در بسیار به همان شیوه حتی از طریق همه گیر) و بدون کمک در دست بود.

پس از آن بود که خود مردم شروع به صلیب خود با مانع و جلو آمده. آنها پیوسته دست در راه است که یادآور روزهای Swadeshi جنبش ملی مبارزه بنگال دوره از تاگور چیترنجن داس یا Subhas بوز. هنگامی که خود به کمک یک شعار که همه هموطنان بر نامیده می شدند برای ایستادن شانه به شانه در برابر سختی.

یا روزهای وحشتناک قحطی بنگال از سال 1943 زمانی که طبقه متوسط خانوار در کلکته خواهد صرفه جویی در برنج و سوپ به فقیر غذا که گرسنه بودند در خیابان ها. پس از Amphan سالمندان شهروندان پیوسته اند دست به پاک کردن خیابان ها. مردم بدون برق و آب با اینحال پخته ناهار و تغذیه بدن مدنی کارگران مشغول به کار را از طریق روز خود را در محلات. آنها همچنین تغذیه حیوانات ولگرد. فراتر از شهرستان که در آن وجود دارد هیچ sarkari کمک در نزد روستاییان را به خود شروع به بازسازی هولناک سدهای خود را نجات از سیل. در شهر خود افراد سالم و برگرفته برگزار شد دست از همسایگان خود و با استفاده از منابع خود را برای دریافت مهلت به افراد دیگر. در گذشته زمانی که آنها را selflessly به علت آزادی و ملی مبارزه است.

روح محبت و درک خود را نشان داد که اغلب نادر در زمان ما میان خوب پاشنه بلند شهر مردمی است. آنهایی که در میان ما هستند که پس از استفاده می شود به داشتن نیازهای ما به راحتی ملاقات و اغلب بسیار به معنای واقعی کلمه با یک کلیک در نوک انگشتان ما. محرومیت و یا می خواهید چیزی است که برای ما بیگانه. بنابراین هنگامی که مواجه است که همان محرومیت در چهره یک فاجعه است که بی سابقه بود این بود که اگر ما به طور ناگهانی شد بیشتر تحت تاثیر درد و رنج دیگران و بیشتر از کسانی که کمتر به معنی از ما. و در نتیجه کمتر قادر به مبارزه با و یا تحمل نابسامانی و بدبختی است. طوفان بزرگی در زمین تقریبا دموکراتیک عامل.

ریشه های دموکراسی ما دروغ در مبارزه برای آزادی در جایی که بخش های مختلف جامعه گرد هم آمدند البته در راه های مختلف برای مبارزه با بی عدالتی و محرومیت. همان بی عدالتی است که تا به حال مجموعه تقسیم استعماری در جامعه بین سرخپوستان و انگلیسی آورده بود با هم یک colonised مردم پیوست و دست خود را در برابر حاکمان خود است. محرومیت و اندوه اخوت ایجاد کرده بود.

که همان رنج بود به تدریج allayed توسط دولت پس از استقلال بیشتر آشکارا برای طبقات متوسط به عنوان آن گذشت از پس از استقلال به آزادسازی و از آن به جهانی مصرف. در ارتفاع است که اعطای آزادی از سوی دولت به شهروندان خود دولت افتاده بود به عقب زده و آن را به عنوان توسط نیروی طبیعت است که در زمان نفس خود را دور. به تنفس زندگی را به یک ویران دولت از چیزهایی که مردم در پا. در حالی که چیز ساییده طبع بودند بسیاری وجود دارد که دیگران بیشتر بی سر و صدا اذعان عظمت بحران مربع شانه های خود را و رفتن بدون انتظار دیگر.

این اتفاق افتاد بدون آنکه کسی گفت یا درخواست. تنها به این دلیل که مردم می دانستند که آنها را به زندگی خود را به دست خود را. زمانی که یقین ما امروزی دولت و جامعه بودند پیشی گیرد و توسط بیشتر عنصری انگیزه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>