“ما کشیده پلاگین’: همانطور که قیمت نفت غوطه حفاری در خلیج مکزیک تعطیل کردن چاه

حفاری جرثقیل در BP تندر اسب سکوی نفتی در خلیج مکزیک در سال 2017. دریایی و تولید کنندگان پرداخت در مقایسه با هزینه های بالا برای تولید و حمل و نقل نفت خام به پالایشگاه خشکی و تاسیسات ذخیره سازی.

عکس: جسیکا رزنیک-ault/ایسنا

نفت فلات قاره حفاری را آغاز کرده اند خاموش کردن چاه در ایالات متحده در خلیج مکزیک پس از یک سقوط در قیمت نفت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و برخی از مدیران نگران هستند که این منطقه تولید شده و ممکن است سال ها طول بکشد تا به طور کامل بهبود می یابند.

تاریخی کاهش تقاضای انرژی است که باعث شده است تا شرکتها به کمتر سوخت و ایجاد مخازن ذخیره سازی به پر کردن با خام است فشار خلیج فارس تولید به شاتر بالا-هزینه چاه در هر دو کم عمق و عمیق فدرال آب. این نفت فلات قاره بخش حدود 15% از کشور تولید و یا نزدیک به دو میلیون بشکه در روز در سال گذشته یک رکورد در سطح.

پاسخ به بحران است و انتظار می رود که طولانی مدت اثرات در منطقه از عقب نشینی در خشکی پخش مانند حوضه پرمین در غرب تگزاس و نیومکزیکو. دریایی بسته فهم و دیگر نفت-شرکت کاهش هزینه ها از جمله عوامل فشار روغن-زمینه شرکت های خدمات مانند Schlumberger Ltd. هالی برتون Co. و بیکر هیوز Co. به کاهش شغل در روزهای اخیر. بسیاری از سازه های دریایی تولید تکیه بر شرکت های خدمات به ارائه قرارداد کارگران است.

دریایی و تولید کنندگان پرداخت در مقایسه با هزینه های بالا برای تولید و حمل و نقل نفت خام به پالایشگاه خشکی و تاسیسات ذخیره سازی. آنها به طور معمول جبران هزینه های آن از طریق جمع آوری حق بیمه قیمت به صورت بشکه تحویل به سواحل خلیج فارس تجارت هاب در تگزاس و لوئیزیانا پشتیبانی با تقاضای بالا از سوی شرکتها.

ریچارد Kirkland, مدیر اجرایی کم عمق آب در خلیج فارس تولید کننده Cantium LLC دستور خود شرکت حدود 1 بعد از ظهر دوشنبه به بسته در تمام تولید در آمریکا قیمت رفت و منفی است. توسط 6 صبح روز شنبه تقریبا همه از آن بسته شد.

“ما کشیده پلاگین,” او گفت:. او در زمینه های تولید از 20 ، 000 بشکه در روز خواهد بود بسته به مدت حداقل دو ماه احتمالا چهار. سواحل خلیج فارس شرکتها به او گفتم آنها را جایگزین خلیج فارس crudes با عربستان بشکه از دو تانکر نشسته دریایی.

“این به خوبی می تواند اوج برای سال” آقای کرکلند گفت. “ما باید برای زنده ماندن با ما پرچین پول و پول نقد در بانک. ما در حال گرفتن مقدار کمک از کسی.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که قیمت نفت سینه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

خلیج فارس اپراتور Fieldwood انرژی LLC تصمیم گرفت بلافاصله بسته در اکثریت قریب به اتفاق آن از 100000 بشکه در روز از تولید نفت سقوط به قلمرو منفی این هفته اجرایی مت McCarroll گفت.

“حافظه پر است. پالایشگاه های کامل هستند. آنها نمی خواهند نفت” آقای McCarroll گفت.

فلات قاره حفاری و متحدان از جمله سنسور. جان کندی و بیل کسیدی لوئیزیانا خواسته اند تهمت به دولت صرف پرداخت حق امتیاز برای خلیج فارس تولید نفت برای یک سال. اما تا کنون اجرایی شده است و تمایلی به موضوع هر پتو حق چشم پوشی برای تولید کنندگان. رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر که او کارگردانی خود به دولت کمک ایالات متحده به نفت و شرکت گاز اما جزئیات این طرح شدند مشخص نیست.

داخل بخش و سنسور. کندی و Cassidy نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر سه شنبه ،

عمده شرکت های نفتی مانند BP PLC و Exxon Mobil Corp برگزار شد و حدود 54 درصد از آب عمیق اجاره در خلیج فارس و تولید حدود 89 درصد از منطقه نفت خام در سال 2017. شرکت های کوچکتر برگزار شد 95 درصد از اجاره در آبهای کم عمق و تولید 11 درصد از منطقه نفت خام با توجه به نوامبر مطالعه توسط اداره ایمنی و زیست محیطی اجرای.

در گذشته رکود حدود پنج سال پیش خلیج فارس اپراتورهای نگران ذخیره سازی و جهانی عرضه بیش از حد نفت خام و هر چند حفاری کند, تا کنون چند بسته در تولید. اما این صنعت هرگز در برابر اجرا سازی محدودیت ها مانند آن است که باعث شده قیمت به دهانه این هفته مدیران گفت.

مسن تولید سیستم عامل هستند در خطر تعطیل شود و اگر هیچ نظارتی تسکین بسیاری از نفت و گاز مدفون در زیر کف اقیانوس کشف نشده باقی خواهد ماند گفت: Tim Duncan, مدیر اجرایی فلات قاره تولید کننده Talos انرژی , Inc. “در دریایی ما را تعطیل نمی در زمینه های ما شاتر آنها. شما شروع به فرآیند ترک آنها را برای همیشه لطفا برای” او گفت:.

ماه گذشته Talos گفت: این امر کاهش هزینه های سرمایه در حدود 34% از سال قبل و انتظار می رود به تولید 67,100 بشکه معادل نفت در روز است.

در حالی که نفت هجز را محافظت بسیار از شرکت های خروجی از نوسانات آقای دانکن اذعان کرد قیمت های کنونی به او داده اند قابل تامل است.

“وجود دارد یک قیمت نفت که در آن شما همیشه در نظر گرفتن گزینه بستن در و ما به نظر می رسد خیره در آن,” او گفت:.

نوشتن به Collin در یتن [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>