“ما نیاز به نگه داشتن صحبت کردن’: عدالت نژادی در آمریکای روستایی

بوفالو وایومینگ

آخرین سرشماری داده های این شهر قدیمی غرب جمع به کوهپایه Bighorn کوه تعداد 31 ساکنان سیاه در میان آن جمعیت تقریبا 4,600. کوین توماس چهره او می داند که حداقل نیمی از آنها را.

“سخت است” او می گوید. “هنگامی که شما در شهر های کوچک, وایومینگ, شما آگاه از یکدیگر است.”

آقای توماس یک بومی تگزاس نقل مکان کرد به بوفالو از یک دهه پیش به دنبال فاصله از مواد مخدر و خشونت است که نیرنگ او را در زادگاه خود از گلوستون. یک شوهر و پدر او steadied زندگی خود را در اینجا مشغول به کار به عنوان یک دستیار پرستاری و در حال اجرا یک کسب و کار محوطه سازی.

با توجه به این که 9 بیرون از 10 ساکنان سفید در شهر به تصویب رسید آقای توماس هرگز انتظار آن خیابان به ارائه زمینه برای یک راهپیمایی در حمایت از زندگی ماده و نژادی عدالت است. سه هفته پیش زمانی که او آموخته است که از یک تظاهرات برنامه ریزی شده تنها چند ساعت پیش از زمان او با عجله به دور خود دو فرزند.

آنها ملبس به تی شرت نمایش مطرح مشت بالاتر از هشتگ #پل پیوست و بیش از 75 نفر به مارس نیم مایل از شهرستان مرکز عدالت به میدان شهر. تقریبا همه از همکار خود معترضان ،

“من نشئه بود” آقای توماس می گوید. “این واقعیت است که شما باید سفید مردمی که مایل به انجام این کار بدون درک یا تجربه آنچه ما تجربه مردم سیاه و سفید – برای آنها به صحبت کردن برای ما ؟ آن را توانمند سازی.”

اگر متوسط در اندازه این تجمع انعکاس فوق العاده ای به وسعت جنبش مردمی علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در روز یادبود. بر خلاف دیگر مقیاس تظاهرات پس از جنگ ویتنام در جریان اعتراضات فراتر از مراکز شهری به بیرونی حومه و شهرهای کوچک در تمام 50 ایالت با برآورد 15 میلیون به 26 میلیون نفر در بیش از 2500 شهرداری.

این ناگهانی فرا گرفته و در سراسر آمریکای روستایی که در آن حدود 80 درصد از جمعیت سفید, الهام بخش, تظاهرات در مناطق غیر منتظره از جمله ویکتور آیداهو (پاپ. 2,300), آتوکا اوکلاهما (پاپ. 3,100) و جنوب رویالتون ورمونت (پاپ. 700). در ایالت وایومینگ کشور کم جمعیت ترین ایالت صدها نفر از تظاهرکنندگان معلوم شد ماه گذشته در ریورتون (پاپ. 11,000) کودی (پاپ. 9,800) و Pinedale (پاپ. 1,900).

دبیرستان و دانشجویان تحصیل خود کند با این بیماری همه گیر را سازمان داده اند بسیاری از مناطق روستایی تظاهرات و تزریق فوریت به علت. تمایل خود را برای ترویج عدالت نژادی در شهرهای کوچک هجوم و تهدید و تمسخر از counterprotesters که آنها می دانند که به عنوان همکلاسی ها و همکاران و همسایگان – نشان می دهد یک جسارت است که کارشناسان در جنبش های اجتماعی پیش بینی می تواند تحویل تاریخی را تغییر دهید.

“سفید مردم و به خصوص جوان سفید مردم با استفاده از امتیاز خود را به صدای خود را شنیده و در مناطق روستایی کشور می گوید:” شارون Elise, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن مارکوس. “آنها زندگی می کنند در شهرهای کوچک یا بزرگ وجود دارد, اما آنها نمی خواهند به احساس جدا شده است. آنها می خواهند برای اتصال به این بزرگتر جنبش و برابری واقعی و برابری برای همه مردم است.”

“سکوت حفظ وضع موجود”

در اوایل ماه ژوئن روآن Heil و دو نفر از دوستان سوار نیم ساعت از بوفالو به شریدان یک شهر نزدیک به 18000 نفر برای حضور در یک زندگی موضوع اعتراض به خود جلب کرد که برخی از 500 راهپیمایان. سه نفر از نوجوانان در بر داشت قدرت در این صفحه نمایش همبستگی و به خانه بازگشت مصمم به حرکت به بوفالو.

“به رنگ سفید در امریکا به ممتاز. اما بسیاری از افراد متوجه نشده است که یا فقط شروع به می گوید:” خانم Heil که فارغ التحصیل دبیرستان است. “من می خواهم مردم از رنگ به زندگی در یک جهان که در آن آنها را به همان انتخاب ها و فرصت هایی که من انجام دهد.”

او اعلام کرد قصد دارد برای اعتراض در Facebook و دریافت ده ها تن از حمایتی پاسخ. چندین دیگران به او حمله کردند. این خصومت به زودی مهاجرت نیست به مشتریان در رستوران کار او را متهم به تلاش برای تحریک خشونت و رانندگان honked به عنوان آنها roared گذشته او به خانه در اواخر شب. واکنش خود را مجددا او اعتقاد.

مارتین Kuz/کریستین ساینس مانیتور

روآن Heil نشان داده شده 23 ژوئن 2020 در پارک شهر در بوفالو در ایالت وایومینگ به سازماندهی یک اعتراض های اخیر در حمایت از زندگی ماده و نژادی عدالت در شهر کمتر از 4,600 ساکنان.

“مردم اینجا می گویند, ‘نژاد پرستی وجود دارد چرا که ما بحث در مورد آن بیش از حد,'” او می گوید: تکان دادن سر خود را. او با اشاره نژادی و نابرابری در درآمد آموزش و پرورش و مسکن بالاتر حبس رای از مردم از رنگ و بیشتر تلفات این بیماری همه گیر در اقلیت. “سکوت حفظ وضع موجود و وضع موجود منافع مردم سفید.”

خانم Heil اطلاع پلیس از ماه مارس و افسران در تیم ملی اتومبیل ایجاد یک حرکت کمربند به بافر تظاهرکنندگان ترکیبی از preteens, دبیرستان, دانش آموزان, پدر و مادر و سالمندان است. گروه رفتگان دادگستری مرکز با خانم Heil حمل دستباف نشانه آن است که به نقل از مارتین لوتر کینگ جونیور: “بی عدالتی در هر کجا تهدیدی برای عدالت در همه جا است.” دیگران برگزار می شود نشانه هایی است که خواندن “ما ایستاده با شما” و “همه ما باید انجام دهید بهتر است.”

بیست دقیقه بعد آنها به میدان شهر که در آن معترضان نوبت در زمان پرداختن به جمع آوری از یک مرحله فردی خود را, پیام های یک درخواست تجدید نظر مشترک برای وحدت نژادی. یک تعداد انگشت شماری از counterprotesters در کامیون وانت, برخی پرواز مؤتلفه نبرد پرچم راند گذشته و revved موتورهای آنها به عنوان تلاش برای غرق کردن بلندگو. یک گروه کوچک از تماشاگران فریاد زد: “تمام زندگی مهم!” و “مغلوب ساختن پیشی جستن 2020!” جمعیت پاسخ با “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!” و “وایومینگ عشق است!”

ماه مارس در معرض مملو شخصی با ابعاد کوچک-شهر فعالیت حتی بدون نزولی به درگیری فیزیکی رخ داده است به عنوان در یک تجمع در بتل اوهایو (پاپ. 2,800). خانم Heil خال خال همکلاسی های سابق در میان counterprotesters. رئیس پلیس Jason Carder که پسر فارغ التحصیل با او دیدم و نوجوانان و پدر و مادر او به رسمیت شناخته شده در هر دو گروه به عنوان او را تماشا بیش از, جمع آوری.

آقای Carder قابل درک است که معترضان به دنبال جلب توجه به نژادی و نابرابری به جای ایجاد ضد پلیس احساسات و او بازدید از تلاش های خانم Heil و دوستان خود را از طریق لنز از نسل تغییر دهید. “جوان امروز مردم آگاه هستند از آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور و برخی از آنها می خواهد که” او می گوید. “پس از برخی جهات آن را تعجب آور نیست که ما یک تظاهرات.”

پس از سخنرانی معترضان به زانو در سکوت 8 دقیقه و 46 ثانیه – طول مدت زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در آقای فلوید گردن به عنوان دو تن دیگر از افسران دوخته او را پایین و یک چهارم ایستاده بود و تماشا کنید. اشک پولد در Meseret Tegenu چشم به او gazed در سراسر مربع است.

وایومینگ بومی به دست آورده دردناک آشنایی با روز به روز نژادپرستی در “دولت برابری” – خیره به تهمت های مدارا. “آن را طاقت فرسا می گوید:” خانم Tegenu, دختر سیاه پدر و مادر سفید. “شما احساس می کنید مانند شما در حال تماشا در همه زمان ها.”

یک طراح چشم انداز و مادر دو فرزند او باقی می ماند در وایومینگ برای زیبایی های طبیعی آن دلپذیر سرعت و قیمت. او نقل مکان کرد به بوفالو یک زن و شوهر از سال پیش و به عنوان یک “سمج خوش” او را حفظ امیدوارم که خانم Heil نسل و ظهور “بیدار” فرهنگ را فشار دولت برای تحقق نام مستعار خود را.

“شما اینجا مردم چه کسی خواهد بود فوق العاده صمیمی به شما اما چه کسی پشتیبانی نمی کند سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و یا نمی توانند درک کنند که چرا ما نیاز به این جنبش,” او می گوید. “من فکر می کنم که در اکثر موارد آنها مردم خوب است. آنها فقط نیاز به تحصیل شد.”

مارتین Kuz/کریستین ساینس مانیتور

نشانه ای خارج از یک کسب و کار همراه فورت خیابان در بوفالو در ایالت وایومینگ نشان داده است 24 ژوئن سال 2020 است. ثبت نام غرفه در طول مسیر است که معترضان در طول راه می رفت اخیر مارس در حمایت از زندگی ماده و نژادی عدالت است.

بی تاب اميد

یک تلویزیون مصاحبه پرسیده مورگان فریمن چگونه این کشور می تواند پایان نژاد پرستی. “جلوگیری از صحبت کردن در مورد آن” این بازیگر پاسخ داد.

بوفالو شهردار شین شریدر که اجتناب ماه گذشته اعتراض استناد آقای فریمن خط از تفکر به عنوان او در مورد ورود Black Lives Matter جنبش به شهر خود. در همان زمان او می افزاید: “ما نمی توانیم اقامت ما در 5,000-فرد حباب برای همیشه لطفا برای. ما باید برای تحقق بخشیدن به چیزهایی وجود دارد که در بقیه جهان است که ما را تحت تاثیر قرار.”

بیداری در بوفالو و مناطق روستایی در سراسر کشور روشن در حال رشد تاثیر سیاه زندگی موضوع به خصوص در میان افراد جوان است. اخیر نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی نشان داد که بیش از دو سوم از آمریکایی بین سنین 18 تا 29 برگزاری یک “بسیار مطلوب” برداشت از جنبش.

به عنوان اعتراض به نژادی و بی عدالتی همچنان در این کشور شاهد یک فوران فعالیت یادآور دوران حقوق مدنی با دو تفاوت که نگه بالقوه به قدرت حتی گسترده تر جنبش است.

“بسیاری وجود دارد غیر نژادهای درگیر وجود دارد و بسیار اتفاق می افتد در شهرهای روستایی می گوید:” Aldon موریس, یک استاد جامعه شناسی و مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه و نویسنده کتاب “ریشه های جنبش حقوق مدنی.” “ما هرگز دیده می شود یا از کسانی که قبل از.”

دکتر موریس توضیح می دهد که حامیان خدمت به عنوان سربازان در برخی از دوره بزرگترین تظاهرات از جمله مارس در واشنگتن در سال 1963 و راهپیمایی از سلما به مونتگمری آلاباما دو سال بعد.

اما مطالعات در این دوران نشان می دهد که سیاه فعالان ارائه شده بسیاری از مردمی انرژی در پشت حقوق مدنی و “بود که حتی در مناطق روستایی,” او می گوید. “سیاه و سفید و دانشجویان درگیر شدند در مناطق شهری است. نبود یک جنبش توده ای در میان سفید پوستان در شهرهای کوچک.”

تظاهرات در شش هفته گذشته نشان می دهد روح از فعالیت ریشه گرفته در میان جوانان سفید, بزرگسالان در مناطق روستایی است. خانم Heil که مطالعه موسیقی تئاتر در دشت کالج هنر و طراحی در گرجستان شروع در پاییز مظهر نگرش جدید.

“آن را به نسل من” می گوید: خانم Heil که سازمان #MeToo آگاهی در بوفالو ، “ما نیاز به صحبت کردن. که تنها راه تغییر را در واقع اتفاق می افتد.”

جیمی شلگل سهام است که حل و فصل. بین المللی روابط دانشجو در دانشگاه جنوب کالیفرنیا او به خانه بازگشت به شریدان در میان شیوع کروناویروس. در اواخر ماه مه به عنوان ناآرامی هایش در مینیاپولیس و شهرستانها بیش از آقای فلوید مرگ او احساس قطع از لحظه ای.

او تصمیم گرفت به کانال سرخوردگی او به سازماندهی یک تظاهرات با چند نفر از دوستان. آنها انتظار می رود 30 نفر را نشان می دهد. مشارکت مردم بیش از 500 ارائه شواهدی وجود دارد که باعث از برابری نژادی دارای طنین انداز روستایی در امریکا است.

“این فقط یک مسئله برای شهرهای نیویورک و لس آنجلس. این مسئله در همه جا” خانم شلگل می گوید. او در مورد آینده جنبش و بی تاب اميدواری به عنوان نسل Z و millennials اضافه نژادی و عدالت خود را به “برای حل” لیست است که شامل تغییر آب و هوا, مدرسه تیراندازی و کالج بدهی.

“ما شاهد عدم تغییر از نسل” او می گوید. “به طوری که آنها می توانید هر دو را انتخاب کنید برای حمایت از ما و یا کنار چون این ما هستیم که باید برای مقابله با این همه برای بعد از چند دهه.”

ادامه تظاهرات را تحت فشار شهرها و ایالات متحده به اتخاذ پلیس اصلاحات و حذف مجسمه مؤتلفه از رهبران و بنیانگذاران و کریستوفر کلمبوس. اما دکتر موریس که در می سی سی پی تحت Jim Crow قوانین اخطار می دهد که حرکت را شبهه اگر جوان آمریکایی موفق به ارائه پیام خود را از خیابان ها به غرفه رای گیری.

“هیچ دلیلی برای خوش بینی است که تغییر واقعی اتفاق می افتد,” او می گوید. “اما این امر می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم تغییر اجتناب ناپذیر است. انتخابات نشان خواهد داد که آیا نسل جوان هستند و در واقع متفاوت از پدر و مادر خود را.”

برای خاطر او پسر جوان و دختر آقای توماس تگزاس مادری که پیدا کرده است صلح در وایومینگ می خواهد به این باور است که برابری نژادی در پیش روست برای کشور است.

در طول ماه مارس در بوفالو در ماه گذشته دو counterprotesters کارگردانی نژادی القاب در او. او همچنان آرام در راه است که تا به حال بازداشته او را به عنوان یک مرد جوان و یک زمان کوتاه بعد یک جفت سفید زنان با نزدیک شدن. از آنها خواسته او را در آغوش بگیرید.

“بچه های من باید به رشد در یک فرهنگ که در آن آنها احساس نمی متنفر بودم چون آنها سیاه و سفید,” او می گوید. “وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن اما من امیدوارم.” او لبخند زد. “منظورم این است که اگر اعتراض می افتد در بوفالو امید وجود دارد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de