وزیر دارایی ارائه اولین “کامل” بودجه این شنبه. در حالی که برخی از اقدامات مورد نیاز به معکوس کاهش سرعت رشد او تمرکز باید بر روی ارائه یک تحول بودجه. فراتر از اعداد و حساب او را به یک نقشه راه برای جداسازی اقتصاد از بیش از دولت است. Nirmala Sitharaman می توانید وارد کتاب های تاریخ با در نظر گرفتن یک جهش از ایمان و تنظیم هند راه عزیمت به “حداکثر حکومت حداقل دولت”. است که در سال 2019 انتخابات دستور و هند ضرورت است.

احیای رشد فوری ضروری است. FM اعلام کرده است بسیاری از بخش-اقدامات خاص که به تدریج میوه. ما در حال حاضر نیاز به گسترده تر طرح – “مهندسی معکوس” از هدف رشد تقاضا به سرعت. مهم این است که نقدینگی به شرکتهای کوچک و متوسط. جدید PSB بودجه باقی می ماند تا حد زیادی محدود به PSUs, MNCs و خرده فروشی. TARP مانند تسهیلات برای NBFCs دربسته در محیط مقدار به طور گسترده ای توزیع شده توسط امن وام دارایی با قیمت مناسب ارائه شده باید از طریق RBI و یا یک پروکسی.

کسری مالی اهداف نیاز به کاهش توسط 50-75 اساس امتیاز. منتشر شده منابع باید مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت دولت حق – فروشندگان یارانه بازپرداخت مالیات و غیره – در زمان کاهش نقدینگی. علاوه بر این ما نیاز به اشاره “کاتالیزوری” یک بار مراحل را به درایو تقاضا است. بهره کوتاه مدت moratoriums مصرف کننده/ وام خانه تا حد Rs 20 lakh, بازپرداخت توسط دولت به بانک ها امکان پذیر است. یک بار معافیت مالیاتی برای خرید از هند ساخته شده سرمایه تجهیزات و اقلام با قوی عقب كارآفريني در اشتغال نیز کمک کند. افزایش MGNREGA/ شبیه طرح هزینه خواهد شد کار – به خصوص اگر استفاده می شود نسبت به حفاظت از محیط زیست, حفاظت, آموزش و پرورش, و غیره.

RBI فرماندار Shaktikanta Das نیز برجسته نیاز به اصلاحات ساختاری. ما حقوقی-نظارتی, سیستم – اغلب کهنه و سرند با عوارض – به نظر می رسد تقلب در برابر 100% انطباق. این منجر به تاخیر در بهره وری از دست دادن و بله فساد است. این گره کور باید قطع.

تحکیم PSBs در حالی که استقبال باعث شد تا ریسک گریزی. ما نیاز به حلقه حصار “تغییر بانک” فرآیندهای ادغام از بانک ها عملیات روزانه. بانک تابلوهای نیاز به مستقل تر و صالح – از جمله دولت میدهد. فرهنگ بانک CMDs به دنبال دستورالعمل ها را از دولت باید به طور دائم. تخته و مدیریت باید قدرت را به حق تصمیم گیری آگاهانه – بدون بررسی تبر بالای سر. فرآیندهای داخلی نیاز ساده – اعتبار استاندارد داخلی ممیزی ساخته شده موثر و انعطاف پذیری بیشتر در ترازنامه مدیریت و فوری digitisation. سرمایه های خصوصی باید نقش بزرگتری بازی. شروع با LIC تعطیل IDBI بانک به خاطر هر دو شرکت.

فیزیکی فایل جنبش علل تاخیر و رقیق پاسخگویی. Digitisation – حداقل از روال تصمیم گیری است انجام می شود در جای پای جنگ. مکمل ما نیاز به خدمات استاندارد (زمان و شفافیت) که نقض نیاز به توضیح داده شود. حداکثر تصمیم گیری نیاز به یک تلقی تایید با رد نیاز به دلایل خاص. این سرعت تصمیم گیری و کاهش فساد است. FM می تواند پیشگام این با وزارت. Digitisation نیز می تواند کمک به تأمین مدیریت عملکرد در تمام سطح دولت به عنوان مثال استاندارد “داشبورد” به جای هر وزارت امور خارجه ابداع یک.

بیشتر لرزشی در محلی سازی داده ها غیرقابل تحمل است. بیایید قرار دادن قانون در محل شروع monetising داده و شرکت را مجبور به سرمایه گذاری در هوش مصنوعی/ IoA عملیات در هند. اطلاعات محلی سازی است نه فقط در مورد امنیت و یا بهداشت و درمان اما باید بخشی جدایی ناپذیر اقتصادی و اشتغال استراتژی است.

ما برای ادامه حرکت به سمت مترقی دولت مالیات. تغییرات اخیر بهبود پاسخگویی نیاز به تکمیل و با شفافیت بیشتر در اطراف جدول زمانی. تغییر منابع از “بهینه سازی” مجموعه ها و موشکافی های موجود مالیات دهندگان به گسترش مالیات خالص ممکن است نتایج بهتر عملکرد.

هند در حال حرکت است به شهرستانها اما ما زیر ساخت های شهری است محزون می خوانی ناکافی است. شهری مادون نیاز به ساخته شده به صورت محلی توسط مالی قابل دوام دولت های محلی. بازتاب فدرالیسم بودجه باید غیر روحانی کردن یک چشم انداز برای کمک به شهری محلی مدیریت امور مالی خود را – شفافیت و پاسخگویی از بودجه تزریق رقابت و به آنها دسترسی به منابع جدید بودجه. ما نیاز به یک شهری نسخه Gandhiji را خودکفا کرد.

نامحدود رشد در هزینه های بی فایده نیاز دربندی. است وجود دارد یک مثال از اینکه چگونه بسیاری از “مشاوره” PSUs, کهنه صدور مجوز و یا مقامات کمیسیون وجود دارد ؟ و یا اینکه آیا آنها در خدمت هیچ هدف و یا دیدار با ضرب العجل? یک کمیسیون تا به حال 47 پسوند و 17 سال تاخیر! ما نیاز فوری موجودی و مهلت رویکرد مبتنی بر پایان دادن به تکراری/ غیر ضروری PSUs مقامات و کمیسیون. هر کمیسیون باید یک “غروب خورشید” که فراتر از هیچ پسوند داده می شود.

Narasimha Rao شکست قید مجوز راج. Nirmala Sitharaman می تواند کمک به اقتصاد پرواز آزادانه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو