شنیدیم شما: خانه عبور پلیس اصلاحات قانون فلوید پس از مرگ

واشنگتن

این خانه دارای تایید گسترده پلیس تعمیرات اساسی از دموکرات ها در یک رای سنگین با احساسات و نمادگرایی به عنوان یک تقسیم کنگره در تلاش برای آدرس های جهانی اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

مجلس نانسی پلوسی جمع آوری شده با اعضای کنگره سیاه حزبی در کنگره مراحل به چالش کشیدن مخالفان خود را اجازه می دهد که مرگ و میر به بیهوده بوده است و یا غلیان احساسات عمومی برای حمایت از تغییرات به رفتن بی بدیل است. اما سقوط یک جمهوری خواه مجلس سنا لایحه برگ نهایی قانون در شک و تردید.

“دقیقا یک ماه پیش جورج فلوید صحبت نهایی خود را با کلمات – “من نمی توانم نفس بکشم’ – و تغییر مسیر تاریخ” خانم پلوسی گفت.

او گفت: مجلس سنا انتخاب “به افتخار جورج فلوید زندگی و یا به انجام هیچ چیز نیست.”

جورج فلوید عدالت در پلیس عمل می کنند شاید بلند پروازانه ترین مجموعه از پیشنهاد تغییر به روش های پلیس و پاسخگویی در دهه. حمایت ملت پیشرو حقوق مدنی گروه های هدف آن مطابقت لحظه از تظاهرات که در خیابان های پر از سراسر کشور. آن تقریبا صفر شانس تبدیل شدن به قانون است.

در آستانه روز شنبه رای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این لایحه را وتو. و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نیز گفت: آن را نمی خواهد عبور از جمهوری-برگزار مجلسی.

پس از دستگیری پلیس لایحه متوقف شده در این هفته مسدود شده توسط دموکرات آقای ترامپ شانه ای بالا انداخت.

“اگر چیزی اتفاق می افتد با آن را یکی از کسانی که همه چیز” آقای ترامپ گفت. “ما متفاوت اند.”

کنگره در حال حاضر در یک آشنا بن بست با وجود تظاهرات در خارج از درب خود را و رای گیری نشان می دهد که آمریکایی ها به شدت می خواهید تغییرات پس از مرگ آقای فلوید Breonna تیلور و دیگران در تعامل با اجرای قانون است. دو طرف به جای توسل به رای دهندگان پیش از انتخابات پاییز که تعیین کنترل مجلس سنا و کاخ سفید.

“ما شما را بشنود. ما شما را ببینید. ما به شما” گفت: تشکر. Hakeem Jeffries, D-n. y. طول بحث است.

آن شده است یک ماه پس از آقای فلوید را مارس 25 مرگ برانگیخته جهانی حساب بیش از تاکتیک های پلیس و نژادی و بی عدالتی است. پس از آن مراسم عزاداری برگزار شد Rayshard بروکس یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در آتلانتا. روز شنبه نیز چه بوده است تولد 18 از Tamir برنج سیاه و پسر کشته شده در اوهایو در سال 2014.

قانونگذاران که مشغول به کار از خانه در طول COVID-19 بحران احضار شدند به کنگره برای یک عاطفی ساعت-طولانی بحث است. ده ها تن رای داده شده توسط پروکسی جدید تحت قوانین همه گیر.

در طول روز چندین قانونگذاران دموکرات خواندن اسامی کسانی که کشته تجارب مشترک از تعصب نژادی و تکرار حمایت از زندگی توجه فعالان.

تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا رئیس کنگره سیاه حزبی گفت: صدها هزار نفر از مردم “در هر کشور در اتحادیه” در حال راهپیمایی در خیابان ها را به مطمئن شوید که آقای فلوید “را نمی خواهد فقط یک مرد مرده در دست پلیس است.”

قانونگذاران جمهوری خواه در مقابله با لایحه بیش از حد می رود و موفق به شامل عربستان ورودی. “تمام زندگی ماده” گفت: Rep. دبی لسکو, R-Ariz. نیویورک Rep. پیت پادشاه گفت: آن زمان به ایستادن با اجرای قانون “مردان و زنان در آبی.” خانه ایران رهبر کوین مک کارتی تقبیح “اراذل و اوباش” از تظاهرکنندگان.

در یک نقطه Rep. بری Jb, R-Ga., ایستاده بود تا به او می گویند او فقط درک نمی کنند آنچه که در کشور اتفاق می افتد – از آقای فلوید مرگ به اعتراضات است که به دنبال. چند سیاه قانونگذاران دموکرات افزایش یافت و به تشویق او را به انتخاب کنید تا یک تاریخ ایالات متحده کتاب یا تماشای برخی از فیلم های بسیاری در حال حاضر جریان در مورد سیاه و تجربه در امریکا است.

بعد تشکر. Bennie Thompson, D-Miss., توجه به میراث امت تا خواسته دیگران به “راه رفتن در کفش من.”

در بن بست بیش از پلیس تعمیرات اساسی دو طرف حل و فصل سیاسی خود را به مناطق تقریبا اطمینان از هیچ قانون و قانون تبدیل خواهد شد. در حالی که ممکن است به اشتراک گذاشته خشم بیش از آقای فلوید مرگ قانونگذاران باقی می ماند و دور از هم در گسترده تر بحث بر تعصب نژادی در پلیس و نهادهای دیگر است. این 236-181 مجلس رای شد تا حد زیادی در حزب خط. سه جمهوریخواهان پیوست و دموکرات ها در حمایت از گذشت و هیچ دموکرات ها مخالف بودند.

هر دو صورتحساب مشترک عناصر است که می تواند زمینه را برای یک مصالحه. مرکزی به هر دو خواهد بود که ایجاد یک پایگاه داده ملی از استفاده از نیروی حوادث است که به عنوان یک راه برای ارائه شفافیت در افسران پرونده در صورتی که انتقال از یک سازمان دیگر است. صورتحساب را محدود پلیس chokeholds و راه اندازی آموزش جدید روش های, از جمله beefing تا با استفاده از دوربین های بدن.

دموکراتیک لایحه می رود بسیار بیشتر الزامی بسیاری از این تغییرات در حالی که همچنین تجدید نظر در قانون فدرال برای پلیس سوء رفتار و برگزاری افسران شخصا مسئول خسارت در دعاوی است. همچنین این امر توقف این عمل از ارسال تجهیزات نظامی به سازمان های اجرای قانون محلی.

نه بیل می رود تا آنجا که برخی از فعالان خواهید با تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و تغییر منابع به دیگر خدمات اجتماعی.

سناتور. تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی،, تنها, سیاه, سناتور جمهوری خواه که پیش نویس توافق بسته گفت: این لایحه در حال حاضر “نزدیک به سطل زباله می تواند از آن تا به حال بوده است.”

“من نا امید گفت:” در Fox News Channel.

آقای اسکات اصرار او باز به اصلاح لایحه خود را با تغییرات پیشنهاد شده توسط دموکرات ها ، اما دموکرات ها شک آقای مک کانل اجازه می دهد کامل بحث و به جای مسدود شده ایران ،

سنا دموکرات ها معتقدند جمهوری خواهان مجلس سنا را نصب فشار عمومی برای باز کردن مذاکرات و عمل می کنند. اما پیش از انتخابات ماه نوامبر که به نظر می رسد نامشخص است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP لوری tanya warren, اندرو تیلور Darlene Superville و جیل Colvin کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله