در سه سال گذشته دموکرات ها کشیده شده اند سوخت از یک حس جمعی از خشم. اما به عنوان نیوهمپشایر آماده به ثبت نام و انتخاب آن برای حزب دموکرات نامزد در روز سه شنبه, نشانه هایی وجود دارد که برخی از این خشم ممکن است به محو شدن به چیزی بیشتر شبیه خسته استعفای.

“بسیاری از مردم از جمله خود من باید رفت به نقطه ای که آن را مانند, ‘تهمت بود! و من فقط مانند, “آره, هر چه” می گوید: “امیلی یونجه انرژی بهره وری هماهنگ کننده از Tilton, New Hampshire.

هفته گذشته در خصوص یک نوع dispiriting ورزش در بیهودگی برای دموکرات ها. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه به پایان رسید و با او مدتها انتظار تبرئه توسط سنا آیووا حزبی شکست مفتضحانه مطرح شک و تردید جدی در مورد حزب دموکرات صلاحیت و حضور در میان دموکرات آیوا به مراتب پایین تر از در سال 2008 – با وجود پیش بینی است که آن را سر و صدا ،

“این سخت است برای خوش با همه چیز را دیده ایم” concurs خانم هی شوهر, راسل. هنوز وی به حوادث اخیر به عنوان بیشتر از یک شکست موقتی است. و او را نمی بینم گسترده بی تفاوتی در میان دموکرات ها.

“من فکر می کنم وجود دارد به اندازه کافی جوان افرادی که عصبانی می گوید:” آقای یونجه. “من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد یک آتش سوزان است.”

منچستر N. H.

در بین جوک های مورد نیاز خود را یخ اسکیت در نیوهمپشایر پیاده رو دو بار مدال المپیک میشل کوان میسازد به همین دلیل او معتقد است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن باید از حزب دموکرات نامزد. آقای بایدن او می گوید که جمعیت جمع آوری شده در رکس تئاتر در منچستر تنها کاندیدایی است که می تواند ضرب و شتم “you-know-who.”

وجود دارد یک مکث و سپس ضعیف سطحی از تشویق است.

ضرب و شتم “you-know-who” شده است یک تعریف موضوع این دموکراتیک اولیه مسابقه با نامزدها و رای دهندگان به طور یکسان توصیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک نوع از ملی اضطراری است. برای سه سال دموکرات ها پیش بینی کرده اند که احساسات خشم و ضرورت را در کنار خود خواهد درایو گسترده تعداد رای دهندگان به نظرسنجی ماه نوامبر آینده – به عنوان اتفاق افتاده در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

اما به عنوان نیوهمپشایر آماده به ثبت نام و انتخاب آن برای حزب دموکرات نامزد در روز سه شنبه, نشانه هایی وجود دارد که برخی از این خشم ممکن است به محو شدن به چیزی بیشتر شبیه خسته استعفای.

هفته گذشته در خصوص یک نوع dispiriting ورزش در بیهودگی برای دموکرات ها. رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه به پایان رسید و با او مدتها انتظار تبرئه توسط سنا و گالوپ تصویب امتیاز به بالا. آیووا انجمن شکست مفتضحانه مطرح شک و تردید جدی در مورد حزب دموکرات صلاحیت و کمی به باد افشان آن سنگین زمینه از نامزدها.

مایک Segar/ایسنا

داوطلب کالین جکسون دست حیاط نشانه دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز در یک صبحانه کمپین جلوگیری از یک روز قبل از نیوهمپشایر ریاست جمهوری اولیه انتخابات در منچستر, New Hampshire, Feb. 10, سال 2020 است.

قابل توجه مشارکت مردم در میان دموکرات آیوا به مراتب پایین تر از در سال 2008 – با وجود پیش بینی است که این امر سر و صدا پرونده پیشرو بسیاری را به تعجب می کنم اگر این حزب ممکن است به طور ناگهانی به یک شور و شوق مشکل است.

“من فکر می کنم وجود یک ضعف اقامت در حزب دموکرات می گوید:” اندرو اسمیت مدیر دانشگاه نیوهمپشایر نظرسنجی مرکز. “شما فقط می توانید عصبانی ماندن برای مدت طولانی.”

بیش از پلاستیک فوم صفحات lo mein در بازار, نیوهمشایر, مواد غذایی, دادگاه, Emily هی می گوید او قصد دارد به رای ایالت ورمونت برنی ساندرز در روز سه شنبه. اما او احساس بدبینانه در مورد دموکرات ها’ شانس ضرب و شتم رئیس جمهور در نوامبر است.

“بسیاری از مردم از جمله خود من باید رفت به نقطه ای که آن را مانند, ‘تهمت بود! و من فقط مانند, “آره, هر چه” می گوید: “خانم یونجه انرژی بهره وری هماهنگ کننده از Tilton, New Hampshire. مادر پولی هیدن موافق گفت: سنا اخیر تبرئه رئیس جمهور تنها دلسرد او بیشتر است.

“این سخت است برای خوش با همه چیز را دیده ایم” concurs خانم هی شوهر, راسل.

هنوز وی به حوادث اخیر به عنوان بیشتر از یک شکست موقتی است. و او را نمی بینم گسترده بی تفاوتی در میان دموکرات ها.

“من فکر می کنم وجود دارد به اندازه کافی جوان افرادی که عصبانی می گوید:” آقای یونجه. “من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد یک آتش سوزان است.”

Carlos Barria/ایسنا

دموکراتیک 2020 نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دارای یک کیسه نان شیرینی به عنوان او در بازدید از یک مدرسه-رانندگان اتوبوس های گاراژ در حالی که مبارزه در Nashua, New Hampshire, Feb. 10, سال 2020 است.

“من فکر می کنم این یک بازی شیر یا خط به بالا”

قطعا آتش وجود دارد در سال 2018 است. در انتخابات میان دوره ای شاهد کمترین میزان مشارکت در چهار دهه کمک دموکرات ها پیروزی کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده با بیشترین حاشیه پیروزی برای یک دورۀ دو ساله در تاریخ مدرن است.

اما تکرار آن راهکار دوباره – با توجه به چهار سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری که شامل nonstop مجادلات از یک مشاور ویژه رسیدگی به استیضاح – ممکن است مشکل تر است. نه تنها آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آمده از تمام کسانی که در حوادث تا حد زیادی صدمه ندیده اما بسیاری از رای دهندگان نیز ابراز احساس خستگی.

در همان زمان همه گیر تمرکز بر آقای ترامپ ساخته شده است که آن را سخت را برای هر یک از نامزدهای دموکرات برای به دست آوردن کشش. و در حالی که انتخابات مربوط به نشستن رئیس جمهور اغلب بازی کردن به عنوان همه پرسی در وقت رئیس جمهور است که در حال حاضر کار به تعریف مخالفان خود را در شرایط منفی.

فقط چند جدول دور در دادگاه های غذایی دو زن خوردن Auntie anne’s چوب شور توصیف جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “بهترین بدترین.” وقتی پرسیده شد که اگر آنها را پشتیبانی هر یک از نامزدهای دموکرات آنها پرتاب سر خود را به عقب و خنده.

“به هیچ وجه” می گوید: یکی از زنان به عنوان دوست خود را با شور و نشاط حرکت سر خود را. “نه یک فرصت است.”

در حالی که یک برنامه نقص و دیگر بی نظمی تاخیر نتایج نهایی در آیووا در مورد 176,000 مردم آیووا نمایندگان شان شرکت در هفته گذشته جلسه – با اندکی افزایش از سال 2016 اما هنوز 62,000 رای دهندگان از سال 2008 رکورد شکستن اعداد.

جمهوری خواهان از سوی دیگر شاهد بیش از 30 ، 000 مردم آیووا نمایندگان شان به نوبه خود در یک تا حد زیادی نمادین حمایت خود از رئیس جمهور – “فوق العاده مردم در انتخابات سوابق” یک وقت با توجه به آیووا ایران.

برایان اسنایدر/ایسنا

سناتور. الیزابت وارن دموکراتیک خلق 2020 نامزد ریاست جمهوری استقبال کاربران در شیرین افرا کافه در کانوی, New Hampshire, Feb. 10, سال 2020 است.

بسیاری از دموکرات ها اعتراف به احساس به خصوص نگران به عنوان آقای تهمت چشم انداز برای برنده انتخاب مجدد به نظر می رسد به بهبود است.

انتظار در snaking خط به دیدن سناتور. ctq در سالم, New Hampshire در یکشنبه, دنیس Ouellette رای دهندگان از ماساچوست که برنامه ای برای حمایت از پیت Buttigieg می گوید: او را نگه می دارد به امید چیزی است که خواهد آمد در مورد رئیس جمهور برای تضعیف حمایت خود را.

“رهبران تجسم ملت ما,” او می گوید: صدای او شروع به quaver و چشمانش پر از اشک است. “آنها قرار است به ما مجسم سیستم ارزش.”

خانم Ouellette شوهر, تام معتقد است که دموکرات ها’ بهترین شانس برنده شدن در ماه نوامبر خواهد بود با سناتور Klobuchar یا آقای Buttigieg. اما او را نه بیش از حد خوش بینانه است.

“من فکر می کنم این یک بازی شیر یا خط به بالا می گوید:” آقای Ouellette. “من فکر می کنم آن را کاملا ممکن است که حتی با همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام داده … که او هنوز هم وجود دارد” در سال 2021.

“این رفتن به یک جنبش”

تا مطمئن شوید که برخی استدلال می کنند که حوادث هفته گذشته ممکن است در واقع کمک به فن شعله های آتش برای دموکرات ها. اگر چه نیوهمپشایر وزیر امور خارجه برش اولیه مشارکت طرح توسط 80,000 رای او هنوز هم پیش بینی تاریخی مردم در انتخابات از 420,000 در روز سه شنبه.

کارلوس کاردونا رئیس لکوونیا دموکرات می گوید دموکراتیک شور و شوق در شهر خود – که رای برای آقای ترامپ در سال 2016 قبل از رای گیری برای یک دموکرات کنگره در سال 2018 – فراتر از هر چیزی او را دیدم پیش از سال 2018 midterms و یا حتی انتخابات سال 2008 است.

“من احساس انرژی بر روی زمین خیلی بیشتر از همیشه می گوید:” آقای کردنا. او می داند که افرادی که گرفته اند یک هفته از کار به کرباس برای نامزدها و می گوید خود را درب شده زدم حداقل 17 بار.

جیم Bourg/ایسنا

نیوهمپشایر ساکنان و حامیان دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg صبر کنید در هوای آزاد, خط, در سرما برای دیدن او را به یک کمپین ظاهر در خیابان الم مدرسه در Nashua, New Hampshire, Feb. 9, 2020.

آقای کردنا انتظار رکورد مشارکت در انتخابات روز سه شنبه و پیش بینی یک پیروزی بزرگ برای سناتور سندرز که برنده دولت در سال 2016 و در حال حاضر پیشرو در اکثر نظر سنجی ها وجود دارد.

در اجرا تا به آیووا قفقاز آقای ساندرز پیش بینی کرد که “بزرگترین حزبی مشارکت” در آیووا تاریخ خواهد سوق دادن او به پیروزی. و اگر چه او به نظر می رسد که برنده آیووا محبوب رای او نشدم آقای Buttigieg در هيئت دولت معادل و او بعدها اعتراف کرد که مردم در انتخابات بود “ناامیدی.”

“من فکر می کنم همه ما احتمالا می تواند انجام یک کار بهتر در آوردن از حامیان ما,” او گفت: در روز جمعه بحث است.

مردم آیووا نمایندگان شان زیر سن 30 تا 24 درصد از تمام caucusgoers – در مقایسه با 22 درصد در سال 2008 – با اکثر آنها حمایت آقای ساندرز. اما به طور کلی تعداد افراد جوان که caucused هنوز از سال 2008.

البته قفقاز – که نیاز به در یک زمان خاص و ارتکاب چندین ساعت – تمایل به بسیار پایین مردم در انتخابات از مقدماتی. و بسیاری از ساندرز حامیان پیش بینی بسیار بزرگتر نشان می دهد از قدرت در نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

پس از میزبانی یک بحث سازمان دیده بان حزب در شب جمعه, David رابین رو در نیمه شب تازی اتوبوس در شهر نیویورک به کرباس برای سناتور ورمونت. با شام روز شنبه آقای رابین هنوز نداده بررسی به اتاق خود در نزدیکی Econo Lodge.

“این رفتن به یک جنبش مانند ما به ضرب و شتم یک جنبش مانند [تهمت] و” او می گوید.

در دیگر نامزدهای حوادث بسیاری rallygoers – درصد بالایی از آنها به نظر می رسد سفر کرده اند در اینجا از کشورهای دیگر – می گویند آنها به طور مشابه تعیین می شود.

“من یکی از افرادی است که نگران این هستید که این همه هرج و مرج و فاجعه می گوید:” کریس Bastian یک برنامه ریز حمل و نقل از شهر نیویورک قصبه بروکلین انتظار در خط به دیدن آقای بایدن در منچستر.

اما مریم Aarons یک ناشر کتاب از ماساچوست اذعان به احساس نگران نوامبر. قبل از گرفتن در خط به دیدن آقای بایدن او چت با صاحب نزدیکی قنادی – قابل توجه خالی منچستر به نظر می رسید شنبه قبل از اولیه. در این زمان در سال 2008 قنادی صاحب مغازه گفت: خانم Aarons محل وزوز شد. خیابان ها بسته بندی شده بودند.

“من باید خوشبین باقی می ماند هر چند که ما به امید حق است ؟” می گوید: خانم Aarons. “من حتی نمی توانید تصور جایگزین.”

نویسنده کارکنان Christa مورد برایانت کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de