‘ما او را پشت’ : اتاق جنگ مسدود کردن کمالا هریس ‘ ترول

شیکاگو

در هفته های قبل از جو بایدن به نام سن. کمالا هریس همسر در حال اجرا خود، گروه های زنان آماده بودند یک کمپین از خود: خاموش کردن پوشش های جنسی و اطلاعات در مورد نامزد معاونت ریاست جمهوری آنها می گویند برای ماه ها از smears کاذب و “وحشیانه” حملات از کلاهبرداران اینترنت به رهبری.

گروه ها رسانه ها را در روزهای اخیر در این مورد قرار می دادند که آنها را به عنوان سوگیری صدا می کنند – یک کمپین به نام “ما او را پشت داریم” – و یک “اتاق جنگ” برای از بین برد و یا حملات نادرست به عنوان آنها اتفاق می افتد تاسیس.

مجبور نبودن که زياد صبر کنن در عرض چند دقیقه از اعلام نامزد دموکرات فرضی سه شنبه، اطلاعات نادرست در رسانه های اجتماعی در حال انتشار بود، ادعا می کرد که خانم هریس آقای بایدن را «نژادپرستانه» نامیده است و او واجد شرایط برای ریاست جمهوری نیست.

گروه های زنان می گویند تلاش های آنها توسط سکسگرایی هیلاری کلینتون که از دونالد ترامپ، برخی از حامیان او و رسانه ها در جریان مبارزات انتخاباتی ۲۰۱۶ با آن مواجه بودند، مطلع می شود.

شانا توماس، مدیر اجرایی گروه حمایت زنان فرابنفش که راهنمای ۳۲ صفحه ای برای رسانه ها به همراه ائتلافی از گروه ها از جمله رنگ تغییر PAC، آرای برنامه ریزی شده والدین و مارس زنان منتشر کرد، گفت: «این بار ما الگوها را درک می کنیم و این بار زیرساخت های سازمانی را برای عقب رانده شدن داریم»

در حالی که گروه ها در درجه اول توسط دموکرات ها رهبری شده اند، تلاش های آنها توسط گروه های غیر حزبی و برخی از جمهوری خواهان مورد پشتورو قرار می گیرند.

اتاق جنگ خواهد شد از تعصب و بی اطلاعی علیه زنان در هر دو حزب بالا و پایین رای گیری ، گفت : تینا Tchen ، مدیر عامل تایم ‘sتا در حال حاضر ، که مبارزه با آزار و اذیت جنسی در محل کار.

گروه ها می گویند که انتظار می رود که از یک نامزد معاونت ریاست جمهوری بررسی شدیدی صورت گرفته باشد، اما زنان اغلب به صورت غیرمنصفانه ای به عنوان بیش از حد احساسی، ضعیف یا بی صلاحیت، یا برای ظاهر یا بدبینی خود به شکلی که مردان نیست، مورد انتقاد قرار می گیرند. *حملات، که شامل اسمیار های دروغین و تهدید به خشونت آنلاین، نه تنها به کمپین ها صدمه می زد بلکه زنان را از جستجوی دفتر منحل می کرد.

کریستین تاد ویتمن، فرماندار سابق نیوجرسی و جمهوری خواه، گفت که همسر اداره آقای بایدن در مرکز یک کمپین رسانه های اجتماعی “زشت” از قلدران آنلاین خواهد بود.

خانم ویتمن گفت: «این کار وحشیانه خواهد بود زیرا این سکوها به مردم اجازه می دهد که کارها را به طور ناشناس انجام دهد و به طور ناشناس چیزهایی را می گوید»

اگر انتخاب بشه، خانم هریس اولین معاون سیاه پوست کشور خواهد بود مادرش اهل هند و پدرش اهل جامائیکا است. که نه تنها از نژاد پرستی بلکه تفسیر نژادپرستانه و اطلاعات غلط در اطراف خود را در مورد این کشور دعوت کرده است.

خانم هریس که در اوکلند کالیفرنیا متولد شده است، بیش از یک سال است که قربانی دروغ های آنلاین شده است که می گویند او واجد شرایط برای رئیس جمهور شدن نیست زیرا پدر و مادرش در آمریکا متولد نشده بودند. اخیراً کاربران فیس بوک یک پیچ و تاب تازه به اطلاعات غلط اضافه کرده اند: که از آنجایی که خانم هریس واجد شرایط ریاست جمهوری نیست، اگر آقای بایدن دوره خود را به پایان نرسانید، ریاست جمهوری به طور خودکار به نانسی پلوسی رئیس مجلس، دموکرات پیش فرض می رسید.

هیچ حقیقتی برای آن وجود دارد – خانم هریس یک شهروند طبیعی متولد آمریکا است که واجد شرایط برای رئیس جمهور شدن است – با این حال اطلاعات غلط توسط هزاران کاربر فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است. فیس بوک برچسب نوشته ها را نادرست نوشته است اما آن ها را از پلت فرم خود حذف نکرده است.

اطلاعات غلط به تئوری های توطئه در سال ۲۰۰۸ در اطراف باراک اوباما دموکرات، اولین رئیس جمهور سیاه پوست ایالات متحده، که ادعا می کرد او در کنیا متولد شده است، نه ایالات متحده، بازمی شود. آن ادعاها توسط دونالد ترامپ، سپس یک ستاره تلویزیون واقعیت، تقویت شد و در طول مبارزات انتخاباتی آنقدر کشش به دست آورد که آقای اوباما یک شناسنامه تولید کرد که نشان می داد او در هونولولو متولد شده است.

آخرین حملات به شهروندی خانم هریس در نامه ای از بیش از ۱۰۰ قانونگذار زن از سراسر جهان که به مارک زوکربرگ مدیر عامل فیس بوک و شریل سندبرگ مدیر عامل ارشد فرستاده شده بود، برجسته شده است. آن را از آنها خواست تا اطلاعات غلط را حذف کنند، همچنین نوشته ها یا حساب هایی که زنان را تهدید می کند.

“بسیاری از نفرت انگيزترین مطالب ی که در فیس بوک به زنان کارگردانی شده است توسط الگوریتم های شما تقویت می شود که نقاط دید بسیار خطرناک و با دسترسی و دید بیشتر را پاداش می دهد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im