‘ما می توانیم’: ما مهندسین رفع انبوهی از شکسته هواکش

ساکرامنتو کالیفرنیا

آن را در اواخر زمانی که مهندس جو Tavi رئیس به نام با فرد سوال: می تواند شرکت خود را که باعث می شود سلول های سوخت یاد بگیرند که چگونه به رفع یک ونتیلاتور?

کالیفرنیا تا به حال یک دسته از شکسته آنهایی که و فرماندار خواسته بود اگر سن خوزه-بر اساس بلوم انرژی می تواند آنها را تعمیر بنابراین coronavirus بیماران می تواند نفس کشیدن.

آقای Tavi یک مهندس که از هم جدا مصرف جارو برقی برای دیدن اگر او می تواند آن را به عقب با هم گفت که در آن خواب.

اما او خواب نیست. به جای او دریافت بیش از 300 صفحه ای دستی برای LTD 1200 نوع ونتيلاتور مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها نیاز به تعمیر.

در 4:45 صبح روز بعد رئیس خود به نام دوباره.

“ما این کار را انجام می” آقای Tavi به او گفت. “ما نمی خواهد بود قادر به آن را انجام دهد اگر ما همین حالا امتحان کنید.”

پس از آن یک شرکت است که می دانستند هیچ چیزی در مورد فن ثابت است بیش از 500 آنها. این یک تحول شبیه به جنگ جهانی دوم وقتی تولید عظیم استفاده می شود خود را در خط مونتاژ تخصص به هواپیما و تانک. در حال حاضر برخی از شرکت های در حال بهره برداری خود را پر از قدرت به انجام همان چیزی که با تجهیزات پزشکی.

جامعه از مراقبتهای پزشکی تخمین می زند در مورد 960,000 COVID-19 بيمار در ایالات متحده ممکن است نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی. وجود دارد اما تنها حدود 200000 دستگاه در دسترس است.

در کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت کشور با نزدیک به 40 میلیون نفر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در شکار برای حداقل 10,000 هواکش. تا کنون او را در بر داشت فقط بیش از 4000 نفر از آنها – از جمله 170 از دولت فدرال ملی ذخایر است که نیاز به تعمیرات.

بلوم انرژی باعث می شود سلول های سوختی که ترکیب هوا و هیدروژن برای تولید الکتریسیته از طریق یک واکنش شیمیایی. به هوا و هیدروژن در مقادیر مناسب این سلول سوخت با استفاده از شیلنگ و شیر و طرفداران – توابع مشابه به دستگاه تنفس مصنوعی. رئیس افسر عملیات سوزان کین می گوید: شرکت بهره نیست از تعمیرات; آنها امیدوارند که در نهایت جبران برخی از هزینه های خود را از دولت است.

هنگامی که او می دانست که او می تواند آن را انجام دهد آقای Tavi جمع شده بودند با دیگر شرکت مهندسین به آمده تا با یک برنامه ریزی و هدایت بسیاری از فیلمهای یوتیوب بر روی ونتیلاتور و تنظیمات و کالیبراسیون. این شرکت از زنجیره تامین به دستور قطعات.

وجود دارد برخی از لحظات اضطراب به خصوص در طول آزمایش. به عنوان یک بچه آقای Tavi گفت: زمانی که او را از هم جدا خانواده اش جارو برقی گاهی اوقات او نمی تواند آن را به عقب با هم به درستی. ونتیلاتور چیزی است که شما می خواهید برای قرار دادن با هم و پیدا کردن چند پیچ در سمت چپ است.

اما پس از آن که تیم رو فن های متصل به بالن شنوایی نرم “woosh” از هوا به عنوان آنها گسترش یافته و قرارداد آقای Tavi گفت: این رفت و از ماشین به چیزی بسیار بیشتر شخصی است.

“من فکر می کنم در مورد من و مادر و یا عمو یا یکی از اعضای خانواده از یک دوست یا یک همکار نیاز یکی از این ماشین های,” او گفت:. “ما مشاهده نمی آن را به عنوان تعدادی از واحدهای ما در حال تبدیل بیش از. ما آن را به عنوان حداکثر تعداد زیادی از مردم ما به طور بالقوه می تواند تاثیر مثبت داشتن اضافی دستگاه تنفس مصنوعی است که با این نسخهها کار. حتی اگر آن را فقط یک نفر.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>