ما تقریبا متصل در این بیماری همه گیر

تکنولوژی خود جوانب مثبت و منفی درست مثل هر چیز دیگری. زمانی که ما با هم تکنولوژی درگیر ما با شخص دیگری از طریق تلفن و ما احساس کردیم که فاصله حتی زمانی که ما خیلی نزدیک بودند.

اما در حال حاضر زمانی که همه چیز و هر کس در مستند تکنولوژی آوردن ما نزدیک تر از همیشه! آن است که ما احساس می کنید که ما از دست رفته هر چیزی (به غیر از واقع است که می تواند نمی شود ممکن است در حال حاضر)

چگونه شما با استفاده از تکنولوژی ؟

فناوری هم می تواند یک تاثیر مثبت یا منفی بر روی شما بسته به چگونه شما از آن استفاده کنید. اگر شما با استفاده از رسانه های اجتماعی برای به دست آوردن دانش اتصال و بداهه نوازی آنچه شما می دانید و سپس آن را با استفاده از تکنولوژی!

اما اگر شما در حال استفاده از آن فقط به انتقاد و شکایت و منفی و سپس شما باید متوقف کردن و تجدید نظر در اولویت های خود را.

فناوری یک دارایی

مجازی وجود دارد که قله, آموزش آنلاین/کلاس های کار از خانه مجازی, سرگرمی جلسات که در اطراف ما تقریبا روزانه است. در حال حاضر من نمی گویم که شما باید خودتان را مجبور به شرکت در هر یک از فعالیت های فوق را در برابر خود خواهد شد.

اما شما می توانید برخی از زمان را از روز خود را کشف چیزی جدید چه هیجان شما و آنچه شما می خواستم برای انجام/ یادگیری برای مدت زمان طولانی نمی تواند. انجام این کار است.

این درست است که باید کمتر مولد روز

در حال حاضر آن زمان برای بودن و رقابتی است که سازنده تر است. آن را یک مسابقه دو نیست. همه ما در حال رفتن را از طریق همان بحران و همه ما در این با هم.

بنابراین وجود خواهد داشت روز هنگامی که شما احساس می کنید فقط به قطع از همه چیز و همه کس و دروغ فقط در تخت خود را در تمام طول روز, binging در مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد, بازی آنلاین, بازی یا انجام مطلقا هیچ چیز. و خوب است بیش از حد.

هیچ کس قضاوت است. هر کس می رود از طریق نوسانات خلق و خوی. همه احساس تحریک و غم انگیز است. انسان را به احساس تمام کسانی که احساسات. ضرب و شتم نیست خودتان را برای مولد بودن 24*7.

انجام کاری در زمانی که شما احساس می کنید مانند آن است. بدون فشار. فقط خود را با استفاده از فن آوری های مجازی در راه مثبت به طوری که آن را بر سلامت روانی خود را!

مراقبت Gratisouls! همه ما در این با هم می کنیم و از طریق آن دریافت کنید بیش از حد!!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>