ما در اقتصادی اضطراری: برای مبارزه با Covid-19 تاثیر هند باید فشار از طریق محرک های مالی و اساسی جهانی درآمد

“من فرستاده همه کارکنان در مرخصی به مدت 15 روز” یک رفت و آمد مکرر مالک در بهرتپور به من گفت. “من نمی دانم زمانی که آنها به عقب خواهد بود. کسب و کار است که نه تنها کم است. آن را به صفر با همه چیز بسته است.” دور در نیویورک اندرو Carmellini آشپز در پشت برخی از شهرستان های شناخته شده از eateries گفت: بار مالی که او فقط بسته به تمام 11 از آنها را به طور موقت و گذاشته شدن بیش از 90% از 1500 نفر از کارکنان. ما مواجه سلامت و بحران اقتصادی اما هیچ چیز کاملا به مانند دو whammy coronavirus.

Uday Deb

از بهرتپور به نیویورک بیماری همه گیر بهداشت عمومی اورژانس که نیز در حال تغییر کسب و کار و صنایع در راه ما قبل از دیده نمی شود. این ما را مجبور به مقابله با شکنندگی زندگی انسان و تلاش.

در خود بی سابقه ای تلویزیونی آدرس به ملت در coronavirus نارندرا نخست وزیر بود راست می گویند که کسانی که فکر می کنم هند خواهد شد نمی شود در اشتباه هستند و در برخورد با این بیماری همه گیر به یک نیاز اجتماعی تلاش بی نظیر در مقیاس. در نظر گرفتن مقیاس جهانی بهداشت عمومی اورژانس. این 242,713 موارد تایید شده در سراسر جهان در حال گسترش در سراسر بیش از 160 کشور – از فیجی و سورینام با یک مورد هر یک به چین با بیش از 81,158 تایید موارد با توجه به که. بیش از 10 ، 000 نفر کشته شده اند.

اگر چه هند کنونی مورد بار 206 (با چهار مرگ و میر) در زمان نوشتن نسبتا کم است و هند نیز تست شده مردم کمتر در درجه اول با تکیه بر غربالگری lakhs از مردم در فرودگاه ها. با جمعیت بیش از یک میلیارد و هند آزمایش شده بود 13,486 مردم در 72 کشور اجرا توسط آزمایشگاه مارس 20. دولت در حال حاضر در حال حرکت به سرعت در حال گسترش امکانات تست. در عین حال برای قرار دادن در این دیدگاه ایالات متحده در مارس 17 تا به حال انجام شده 25,000 آزمون های ایتالیا, 134,000 و کره جنوبی به عنوان بسیاری از 274,000. آلمان در چند هفته گذشته شده است تست 150,000 نفر در هفته.

اساسا این یک سوال از ظرفیت در سیستم بهداشت و درمان است و ما در حال حاضر در یک بسیار مهم تقاطع در مبارزه با کروناویروس. این است که چرا این ساعت در زمان به تلویزیون به طور موثر دولت, میزان, مشکل, مشخص شده است که وجود دارد هیچ آسان راه حل های هشدار در برابر هر نوع triumphalism یا مفاهیم هندی استثنایی در برابر ویروس و به دادگاه تجدید نظر به طور مستقیم به شهروندان به کار در یک جای پای جنگ. هند ممکن است هیچ گزینه ای جز حرکت به توده تست هر چه زودتر به جای بعد.

دوم در حالی که ما در برخورد با هزینه های انسانی و بهداشت و درمان چالش های بیش از چند ماه آینده چالش اقتصادی در زمان اجتماعی فاصله ممکن است به عنوان شدید به عنوان به خوبی به عنوان طولانی مدت است. ما در حال برخورد با نه تنها سلامت بلکه اقتصادی اضطراری است. این امر به ویژه پس در یک کشور که در آن 93 درصد از اشتغال در بخش غیررسمی. فقط فکر می کنم از خدمتکاران, درایور, خیاط آرایشگران رستوران پیشخدمت و یا تحویل کارگران – که بسیاری از آنها به دنبال افزایش بیکاری.

به عنوان یک بار اقتصادی تجزیه و تحلیل نشان داد که این هفته 18 تومان لاخ کرور صنعت گردشگری است که در انتظار شغل مستقیم و زیان 1.2 میلیون; صنعت هتل در انتظار از دست دادن درآمد از $1.3-1.5 میلیارد دلار است. صنعت رستوران که استخدام بیش از 7 میلیون نفر در انتظار است به احتمال زیاد زیان کار 15-20٪. حمل و نقل هوایی, کارشناسان پیش بینی می کنند بیش از 4000 تومان کرور روپیه در ضرر و زیان به حامل های خصوصی و کسب و کار خرده فروشی است که انتظار حدود 11 میلیون شغل زیان اگر بحران کنونی همچنان برای چند ماه.

این یکی از دلایلی است که چرا PM خواسته همه سرخپوستان و کارفرمایان برای دیدن همه چیز را از طریق یک انسانی لنز هنگام گرفتن تصمیم در مورد اخراج. دولت راه اندازی ویژه Covid-19 نیروی کار به بررسی گزینه های برای بازیابی.

هنوز مقیاس اختلال به گونه ای است که در حالی که ما در بخش خاص کمک مالی است نیز به طور جدی در نظر گرفتن جهانی درآمد اولیه و مستقیم نقل و انتقالات پول نقد در ماه های آینده. از اقتصاددانان مانند دانیل Susskind در آکسفورد است که خواستار 1000 پوند در هر ماه برای هر شهروند بریتانیا به عنوان کمک مالی برای سناتور میت رامنی اصرار دولت آمریکا به پرداخت 1000 دلار برای هر آمریکایی بالغ – بحث در اطراف UBI در حال حاضر جریان اصلی در اکثر اقتصادهای بزرگ.

چگونه ما در مورد آن می توان کار می کرد, اما, انتقال, تومان 1000 تا 2000 به پایین نیمی از هند خانواده های فقیر با استفاده از دیجیتال زیرساخت های راه اندازی شده توسط جم تثلیث است که از لحاظ فنی امکان پذیر است. به عنوان بروکینگز هند اقتصاددان Shamika راوی معتقد است “ما در میان رکود و ما باید نگرانی های مالی گذشته به منظور توسعه یک UBI نوع حمایت برای کسانی که تحت تاثیر (به بنیادی کاهش بیشتر تقاضا).”

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan در حال حاضر حرکت رو به جلو در این راستا با دولت 20 ، 000 تومان کرور روپیه تاج امداد بسته که شامل Rs 1,320 کرور برای ارائه 1,000 تومان کمک به خانواده های واجد شرایط برای رفاه بازنشستگی دو ماه رفاهی بازنشستگی در پیشبرد, Rs 100 کرور به صورت رایگان foodgrains به خانواده های نیازمند و 50 تومان کرور روپیه برای یارانه وعده های غذایی در تومان 20.

در طرف مقابل ایدئولوژیک طیف تا وزیر یوگی Adityanath نیز بررسی گزینه ها برای جبران روزانه دستمزد حقوق بگیران برای ضرر و زیان ناشی از coronavirus با مطالعه امکان سنجی انتقال پول به طور مستقیم از طریق RTGS به حساب های خود را.

Coronavirus بدان معنی است که کسب و کار به عنوان معمول دیگر نمی خواهد عملی در چند ماه آینده. راه حل هایی که به طور معمول در ماه به بحث در بیشتر ارام بار می تواند تحت فشار قرار دادند از طریق در مواقع اضطراری است. مقیاس اختلال به گونه ای است که دولت باید سعی کنید از روش های جدید که ما مذاکره واقعیت جدید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>