Waymo را افزایش می دهد $2.25 میلیارد دلار پس از معاشرت در خارج سرمایه گذاران برای اولین بار

یک Waymo خود رانندگی وسیله نقلیه در آریزونا.

عکس: هدر سامرویل/ایسنا

Waymo LLC مطرح شده $2.25 میلیارد دلار برای سوخت آن بدون راننده-ماشین سازمانی اولین بار از آن گرفته شده در خارج پول از گوگل شروع به توسعه این فن آوری بیش از 11 سال پیش.

سرمایه گذاری بر چالش ها و هزینه های مرتبط با توسعه وسایل نقلیه با تکنولوژی است که می تواند جایگزین انسان در چرخ. رقبا از جمله General Motors Co. و Ford Motor Co., همچنین به دنبال افزایش مجموعه ای از سرمایه گذاران و شرکای برای کمک به اشتراک گذاری در هزینه در حال توسعه نرم افزار و سخت افزار مورد نیاز برای تغییر شکل جهانی صنعت حمل و نقل.

واحد گوگل, پدر و مادر الفبای Inc. روز دوشنبه گفت: این بودجه دور شد و رهبری دریاچه نقره ای, خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت شناخته شده برای سرمایه گذاری های فن آوری و همچنین به عنوان طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره و ابوظبی را Mubadala سرمایه گذاری شرکت.

سرمایه گذاران دیگر شامل حروف الفبا; سرمایه گذاری-سرمایه غول Andreessen Horowitz; line تامین کننده Magna International , Inc. و Sloanetoyotaglenside Inc., ایالات متحده بزرگترین خودرو-نمایندگی های زنجیره ای. هر دو مگنا و Sloanetoyotaglenside باید قبلا به عنوان شرکای با Waymo.

“این یک راه طولانی شدن این تکنولوژی به جهان است. این فقط یک بخش طبیعی از بودجه عملیات ما است.”

— John Krafcik, Waymo مدیر عامل

حروف الفبا که هرگز فاش چقدر آن سرمایه گذاری کرده خودمختار-خودرو فن آوری باقی مانده Waymo را صاحب اکثریت است.

سرمایه گذاری اضافه خواهد شد خارج از تخصص به Waymo مدیره و گسترش واحد که در حال حاضر در مورد استخدام 1500 نفر است.

Waymo اجرایی John Krafcik گفت: در مصاحبه ای که سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که استقرار این شرکت نسل پنجم سنسور مجموعه و همچنین به عنوان سطح شیب دار تا محصولات خود را تحویل سرویس به نام Waymo از طریق. این شرکت پیش بینی استقرار فن آوری آن در برنامه های کاربردی از ربات تاکسی ها به مسافت های طولانی حمل و نقل.

“این یک راه طولانی شدن این تکنولوژی به جهان” آقای Krafcik گفت. “این فقط یک بخش طبیعی از بودجه عملیات ما است.”

الفبای مدیر عامل سوندار پیچای در ماه فوریه اشاره کرد که در خارج سرمایه گذاران برای Waymo می تواند در آینده است. در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران او با اشاره به این که دریاچه نقره ای شد و در حال حاضر یک سرمایه گذار در بیگمان یکی دیگر از این شرکت به اصطلاح “دیگر شرط است.”

“بسیاری از ما دیگر شرط در حال رسیدن به مرحله ای که آن را در حال حاضر حس آنها را به همکاری نزدیک با دیگر بازیکنان و سرمایه گذاران در صنعت” او گفت:.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

Waymo روز دوشنبه فاش نمی, آن پست-سرمایه گذاری ارزیابی یک شکل وال استریت شده است تلاش برای سنج برای سال به عنوان حروف الفبا در ادامه به پمپ نقدی به تلاش است.

در ماه سپتامبر مورگان استنلی تحلیلگر برایان نواک ارزش Waymo کمک حدود 20 میلیارد دلار به حروف الفبا ارزش بازار در یک قیمت هدف $1,450 یک سهم. که شیب تخفیف بر اساس آن ممکن است جریان نقدی آینده گفت: در نتیجه عدم قطعیت در مورد بدون راننده-ماشین صنعت زنده ماندن و سرمایه گذاران که تمایل کمتری به حمایت نقدی-سوزاندن شرکت.

Waymo بهره مند است از جیب عمیق از حروف الفبا که در سال 2016 تبدیل خودرو پروژه به خود واحد کسب و کار نشان می دهد فن آوری های غول پیکر تمایل به نوبه خود از پروژه های علمی را به یک کسب و کار واقعی.

موفقیت خود را در قرار دادن صدها نفر از وسایل نقلیه در جاده ها الهام گرفته از دیگر شرکت های فن آوری و خودرو سازان به عجله توسعه سیستم های خود را.

چالش های حال جایگزینی با روبات منجر به ناامیدی در سرعت استقرار است. یک سقوط مرگبار در سال 2018 از یک بارگذاری Technologies, Inc. مستقل تست ماشین نگرانی industrywide در مورد اینکه آیا این تکنولوژی آماده بود برای استقرار گسترده.

Waymo آغاز شده سوار-نقطه خدمات با وسایل نقلیه خود را در حومه شهر فینیکس هر چند ایمنی اپراتورها سفر در وسایل نقلیه برای نظارت بر عملیات و بیش از زمانی که مورد نیاز—اضافه کردن هزینه های سرمایه گذاری. Waymo گفته است که عامل برخی از وسایل نقلیه بدون اپراتور در هیئت مدیره از طریق یک برنامه تست.

به عنوان هزینه برای توسعه خودروهای بدون راننده باید نصب شده توسعه دهندگان دیگر نیز به جمع آوری پول برای کمک به اشتراک گذاری هزینه.

در حالی که اکثر سنسورهای با هدف فعال کردن خودروهای به “دیدن” خود را آرام, تکنولوژی جدید معرفی tactility به توانایی خود را به احساس جاده ها است.

جنرال موتورز به عنوان مثال مطرح شده است و بیش از 7 میلیارد دلار برای آن کروز self-driving واحد از جمله از SoftBank گروه Corp. ‘s Vision صندوق و Honda Motor Co. در مه, GM گفت: آخرین جمع آوری کمک های مردمی دور ارزش کروز در 19 میلیارد دلار.

در تابستان گذشته فولکس واگن AG توافق برای سرمایه گذاری در حدود 2.6 میلیارد دلار در فورد خودمختار ماشین شریک آرگو AI به عنوان بخشی از یک معامله که ارزش راه اندازی در 7 میلیارد دلار است.

Sloanetoyotaglenside شده است به یک شریک با Waymo به عنوان فن آوری شرکت کار می کرد به منظور توسعه زیرساخت های مورد نیاز به خدمات ناوگان خودروهای بدون راننده. در سال 2017 Sloanetoyotaglenside شروع سرویس دهی Waymo وسایل نقلیه در آریزونا و کالیفرنیا.

مگنا بیش از حد شده است تلاش برای پیدا کردن راه خود را در رانندگی خودمختار. کمی بیش از یک سال پیش مگنا شروع به یکپارچه سازی Waymo را به سیستم خود را در حال رشد ناوگان وسایل نقلیه. Waymo شده است و استقرار آن سخت افزار و نرم افزار در جاده ها از طریق وسایل نقلیه خریداری شده از فیات کرایسلر اتومبیل میهن و تاتا موتورز با مسئولیت محدود. ‘s جگوار لندرور.

در این مصاحبه آقای Krafcik گفت Waymo در نهایت می تواند چرخید از حروف الفبای انگلیسی را با خود ارائه عمومی اولیه. “این قطعا امکان برای ما رفتن به جلو,” او گفت:.

به عنوان بخشی از معامله سرمایه گذاری Silver Lake Co-مدیر عامل ایگون دوربان است که نامزد دریافت جایزه برای پیوستن به Waymo عامل هیئت مدیره. “ما عمیقا تراز وسط قرار دارد با Waymo تعهد به ساخت جاده های ما امن تر و نگاه به جلو به همکاری با یکدیگر برای کمک به پیشبرد و مقیاس Waymo راننده در ایالات متحده و فراتر از آن” او در بیانیه ای گفت.

نوشتن به تیم هیگینز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de