Wayfair کپی آمازون به رشد سریع است. در حال حاضر از آن برای سود

Wayfair نگه می دارد و حداقل موجودی و اغلب کشتی ها به طور مستقیم از تولید کنندگان. یک کارگر در یکی از انبار شرکت می باشد.

عکس: یوسف Philipson برای وال استریت ژورنال

در نزدیک به دو دهه آنلاین صفحه اصلی-محصولات فروشنده Wayfair Inc. W -18.19% رشد کرده است به سرعت با سوزاندن از طریق سود.

در حال حاضر شرکت تجارت الکترونیکی در تلاش است تا نشان دهد سرمایه گذاران آن می تواند در حد متوسط ضرر و زیان خود را به عنوان درآمد رشد کند و سرمایه گذار اشتها برای سود شرکت ها را مي خشكاند.

“در نهایت هر شرکت نیاز به تامین مالی” از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Niraj شاه نوشت: در یک ایمیل به کارکنان در اوایل این ماه توضیح تصمیم خود برای کاهش حدود 550 شغل پس از استخدام هزاران نفر از مردم در سال های اخیر است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

می Wayfair زنده ماندن در شلوغ مبلمان بازار ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

روز جمعه Wayfair گفت: آن را از دست داد $330 میلیون دلار در سه ماهه منتهی به دسامبر. 31 بیش از دو برابر آن را به عنوان از دست رفته در سال قبل است. فروش سه ماهه افزایش یافت 26 درصد از سال قبل از, اما هزینه های عملیاتی افزایش 44%. این شرکت سالانه از دست دادن خالص تقریبا دو برابر شد و به $985 میلیون.

آقای شاه وعده داده شده برای متوسط هزینه های سراسر شرکت در سال 2020 به طور خاص خواستار تبلیغات هزینه Wayfair چهارم-درآمد سه ماهه تماس بگیرید. “ما می خواهیم دوباره بر سراسر Wayfair که کمبود یک دارایی است و این امر به بازاریابی به عنوان خوب,” او گفت:.

Wayfair نیست مانند مبلمان سنتی زنجیر مانند علم غرب یا IKEA که انبار فروشگاه ها و انبارها با سرپرستی موجودی. آن را به فروش می رساند مبل ها و میز بسیار شبیه به آمازون به فروش می رساند کتاب و اسباب بازی. آن را پر کرده است وب سایت خود را با میلیون ها نفر از لیست ها و وعده های حمل و نقل رایگان در مقدار آن است.

آن را خرج می کند و به شدت در بازاریابی برای جذب خریداران وب. آن را نگه می دارد حداقل موجودی و اغلب کشتی ها به طور مستقیم از تولید کنندگان. است که به سرعت ایجاد یک شرکت با بیش از 9 میلیارد دلار در فروش سالانه بلکه با ضرر و زیان هر سال پس از آن رفت و در سال 2014.

این یک فرمول است که سرمایه گذاران بیشتر در آغوش گرفت تا همین اواخر. بوستون سهام شرکت سقوط در ماه اکتبر پس از آن گزارش شیب افت فصلی و سهام از دست داده اند و بیش از 50 درصد از ارزش خود را در طول 12 ماه گذشته.

پس از سال ها از هل دادن رشد مدیران ارشد شروع به اولویت بندی سودآوری در ارائه به مدیران در اواخر سال گذشته با توجه به کارمندان سابق. در یک ماه دسامبر جلسه آقای شاه نشان داد که چگونه استخدام شد و در حال رشد سریع تر از درآمد گفت: یکی از این افراد است. در گذشته جلسات گروه آقای شاه در درجه اول صحبت درباره “ترکیب رشد” گفت: این فرد است. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر در جلسات.

“از آنجا که ما تاسیس این شرکت در سال 2002 ما همیشه به حال دوره های که در آن ما سرمایه گذاری بسیار عظیمی در کسب و کار و دوره های که در آن ما کار کرده اند به درایو بهره وری بیشتر” آقای شاه نوشت: در یادداشت خود در اوایل این ماه. “در انعکاس این آخرین دوره سرمایه گذاری در رفت و بیش از حد طولانی است.”

هر دو استارتاپ ها و شرکت های سرمایه گذاران در بر داشت خنک کننده در شرکت هایی که تولید نمی سود پس دفتر-اجاره غول WeWork را IPO برنامه پاشید سال گذشته است. تشک فروشنده کاسپر خواب , Inc. به تازگی به حال به خود را بریده بریده ارزیابی عمومی و سهام آن در حال حاضر معاملات زیر قیمت IPO.

Wayfair استراتژی برای به دست آوردن تسلط در آنلاین مبلمان دسته بندی شده است به ارائه اقلام حجیم و بزرگ بهتر از رقبای خود را از طریق زنجیره عرضه سرمایه گذاری گفت: Brian Nagel یک تحلیلگر در اوپنهایمر & Co.

خرده فروش است پس از شبیه راهکار برای آمازون. AMZN -3.39% com, Inc. و به استفاده از سرمایه ارزان به “از دست دادن پول و ایجاد یک رقابت خندق در اطراف کسب و کار است که کمک خواهد کرد که حمایت از کسب و کار طولانی مدت” آقای ناگل گفت.

اما آن را دشوار است به صورت سنتی و مبلمان آنلاین زنجیره ای برای تولید سود در میان سفت رقابت قیمت گذاری و هزینه زیاد حمل و نقل مبلمان بزرگ. Homegoods زنجیره ای Pier 1 Imports , Inc., بود که آهسته به آغوش خرید و فروش آنلاین برای ورشکستگی زمینه حفاظت در اوایل این ماه. در ماه ژانویه Walmart , Inc. گذاشته شدن بسیاری از ستاد کارکنان در Hayneedle آنلاین مبلمان فروشنده آن را به دست آورد و در سال 2016 به عنوان آن را با این نسخهها کار به ایالات متحده خود را e-commerce کسب و کار سودآور است.

برخی از تحلیلگران باقی می ماند ديپلمات که Wayfair می تواند جداسازی خود از هزینه های. “رشد درآمد به نظر می رسد بیشتر در هم تنیده با تبلیغ صرف تبلیغات و مداوم سرمایه گذاری از بازار قدردانی” مورگان استنلی تحلیلگر شمعون Gutman گفت: در یک یادداشت این هفته در حاشیه شرکت معادل فروش امتیاز.

تعرفه ها نیست و تنها به سرزنش برای Wayfair را کاهش فروش گفت: آقای Gutman, بلکه مجموعه ای به هم ریخته و ضعیف فروش در مقوله های مانند لوله کشی و کف. “بازار کمتر متحمل سود خرده فروشان آنلاین است.”

با وجود تمایل برخی سرمایه گذاران برای دیدن Wayfair تمرکز بر سود این شرکت را رهبری نمی توانیم برای تبدیل شدن به خود راضی در مورد رقابت با آمازون و خارج آماده برای تبدیل شدن به تهاجمی تر در صفحه اصلی دسته گفت: Colin Sebastian یک تحلیلگر در Robert W. Baird & Co.

“وجود دارد فقط یک پنجره فرصت برای آنها است.” “پس چرا آنها سعی کنید به برداشت سود هنگامی که وجود دارد خیلی بیشتر در معرض خطر بیش از مدت بسیار طولانی?”

نوشتن به سارا در Nassauer [email protected] و خیریه L. اسکات در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im