موج از شرکت های بزرگ شکست باقی می ماند در Bay—در حال حاضر

میسی و برخی شرکت های دیگر در کتک صنایع گزارش بازگشت از تقاضا است که در صدر قبلا پیش بینی وخیم.

عکس: Corine Sciboz/زوما پرس

این موج جزر و مدی از شرکت ها شکست که در ماه آوریل به نظر می رسید آماده می ریزد هنوز به تحقق و برخی در وال استریت شروع به تعجب می کنم اگر آن را همیشه خواهد شد.

Coronavirus بحران برخورد یک ضربه غیر قابل انکار به شرکت های ایالات متحده. اقامت در خانه سفارشات و تار و مار در بازار نفت منجر به یک چشم انداز مثبت قابل توجهی در پیش فرض ها و ورشکستگی براده از خرده فروشان مانند J. C. Penney & Co. و Neiman Marcus Group Inc. به شرکت اجاره اتومبیل Hertz Global Holdings, Inc. و یک لیست طولانی از انرژی های لباس.

Neiman Marcus Group Inc. در میان این شرکت ها به تازگی قصور و یا ورشکستگی.

عکس: نینا Westervelt/مهر نیوز

برای اکثر این شرکت ها است که باید تسلیم شد و در حال حاضر به شدت مدیون و در صنایع است که کاهش قبل از همه گیر. از دست دادن درآمد در طول اقتصادی خاموش شدن نوک آنها را بیش از لبه.

تصویر برای سالم شرکت ها از سوی دیگر است روشنتر بطور قابل توجهی بیش از چند ماه گذشته تشکر در بخش های بزرگ به فدرال رزرو در شرکت های بزرگ-خرید اوراق قرضه برنامه که شامل بدهی از سرمایه گذاری-کلاس شرکت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که تا به حال سرمایه گذاری درجه اعتبار قبل از مارس 22.

بانک مرکزی بی سابقه اقدامات مجاز شرکت از جمله بوئینگ Co., جنرال موتورز Co. و Royal Caribbean Cruises Ltd. همه سخت-ضربه گیر به منظور بالا بردن مقدار قابل توجهی از سرمایه و دفع ممکن است به طور پیش فرض—حداقل در حال حاضر.

بهبود در بازار ریسک بدهی کمک کرده است تا شرکت ها از جمله تئاتر اپراتور AMC سرگرمی Holdings, Inc. بالا بردن میلیاردها دلار از طریق بالا عملکرد اوراق قرضه ارائه شده در ماه آوریل است.

عکس: آنجلا weiss/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سرمایه گذار اشتها برای عملکرد در میان پایین ترین رکورد در نرخ بهره نیز کمک کرده است خار بهبود سریع در بازار ریسک بدهی. شرکت های مانند AMC سرگرمی Holdings, Inc. و سی ورلد, سرگرمی, Inc. مطرح میلیاردها دلار از طریق بالا عملکرد اوراق قرضه ارائه شده در ماه آوریل است.

در همین حال شده است وجود دارد شکوفایی احساسات بیش از سرعت بهبود اقتصادی. بهتر از حد انتظار اشتغال خرده فروشی و جدید-صفحه اصلی, فروش اطلاعات ممکن است کمک به سوخت و سهام-بازار تجمع که تحت فشار قرار دادند تا شاخص های عمده نسبت به prepandemic سطوح. در حالی که کسانی که دستاوردهای خو اخیر موج از coronavirus موارد در برخی از ایالت ها یک نظر گسترده وجود دارد که دولت های ایالتی و محلی فاقد اراده سیاسی برای reimpose انواع گسترده ای خاموش شدن ناگهانی آورده است که فعالیت های اقتصادی به متوقف مجازی در ماه های مارس و آوریل است.

شرکت در برخی از کتک صنایع از جمله خرده فروشان میسی Inc. و Kohl’s پارسیان و همچنین مک دونالد پارسیان و دیگر درایو-از طریق رستوران زنجیره های هواپیمایی و شرکت های مسافرتی مانند خانه های شرکت Airbnb, Inc. باید گزارش بازگشت از تقاضا است که در صدر قبلا پیش بینی وخیم. حتی برخی از انرژی سرمایه گذاران و مدیران در حال شروع به دیدن یک آینده با قیمت نفت افزایش فراتر از $40-یک-بشکه محدوده بازسازی مشاوران که در این بخش می گویند.

این نرخ به طور پیش فرض در میان ایالات متحده نظری-درجه وام گیرندگان — اندازه گیری اضطراب است که به طور گسترده ای به دنبال در میان بدهی سرمایه گذاران—افزایش به 4.7 درصد بیش از دوره 12 ماهه منتهی به 31 مه از 2.3 درصد در سال پیش دوره با توجه به S&P رتبه جهانی. اما آن است که هنوز گریه به دور از نوامبر 2009 postcrisis اوج 12.1%.

“فدرال رزرو انجام داده است فوق العاده خوبی از بازار با سیل نقدینگی گفت:” دوایت اسکات, رئیس Blackstone Group , Inc.’s $121 میلیارد اعتبار کسب و کار GSO سرمایه همکاران. “آن را سخت به استدلال می کنند با این ایده که بسیاری از شرکت هایی که نقدینگی مورد نیاز آن را دریافت کرده اند.”

فدرال رزرو اقدامات باید اجازه سازنده هواپیما بوئینگ و شرکت های دیگر به منظور بالا بردن مقدار قابل توجهی از سرمایه و تا کنون دفع طور پیش فرض ممکن است.

عکس: استفان Brashear/گتی ایماژ

او گفت: GSO مالی پیش بینی بهبود یافته است و حدود 80 ٪ از وام گیرندگان در نمونه کارها خود را از اواخر ماه مارس است.

استون به حال یک زن و شوهر از وسایل نقلیه آماده به استفاده از بازار وحشت ناشی از شیوع کروناویروس اما بر خلاف در طول بحران مالی پنجره برای چنین سرمایه گذاری بسته به سرعت معاون اجرایی رئیس همیلتون “تونی” جیمز گفت: کالیفرنیا صندوق بازنشستگی هفته گذشته است.

“وجود دارد چانه زنی های وجود دارد خارج وجود دارد فقط برای دو هفته,” او گفت:.

اگر می ترسید موج پریشانی به طور پیش فرض و ورشکستگی تا کنون باقی مانده در خلیج هیچ تضمینی وجود ندارد یکی نیست در نهایت شکل گرفتن است.

جدید بدهی شرکت ها در حال بدست گرفتن دوباره می تواند به آنها را نیش می زنند اگر کسب و کار خود را نمی یابند به سرعت به اندازه کافی و یا شکست به دست آوردن مجدد prepandemic سطوح. و گسترده نوار کارهای شرکت—بسیاری از آنها خصوصی-حقوق صاحبان سهام حمایت و بسیار مدیون—عدم دسترسی به بازارهای بدهی باقی می ماند و در خطر سقوط قربانی به کاهش سرعت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم شما را پیش بینی بهبود اقتصادی بازی کردن ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

S&P هنوز برآورد نرخ به طور پیش فرض به صورت نظری-درجه شرکت های ایالات متحده را به 12.5 درصد در دوره 12 ماهه پایان مارس سال 2021 با شکوه 2009 اوج. کل پایه آمریکا نظری-درجه بدهی دارای عقاید تقریبا به 3 تریلیون دلار از بیش از 2 تریلیون دلار در سال 2009 به طوری که حتی یک درصد کوچکتر می تواند به این معنی است که به صورت پیش فرض در دلار.

اما اعتبار آژانس اذعان بالقوه برای طیف وسیعی از نتایج با توجه به بی سابقه و غیر قابل پیش بینی طبیعت از بحران است. در خوش بینانه ترین سناریو این نرخ به طور پیش فرض خواهد رسیدن به تنها 6 ٪ در ماه مارس آینده در حالی که S&P نزولی مورد برای 15.5% رای.

وجود دارد دلیلی برای باور چنین سناریوی بدبینانه ممکن است به تصویب.

حتی جامد کسب و کار ممکن است قادر به لگد زدن می توانید در پایین جاده طولانی به اندازه کافی برای زنده ماندن تا زمانی که کسب و کار خود را بهبود می یابند بازسازی مشاوران می گویند. اکثر شرکت هایی که وام با وام دهنده حمایت های شناخته شده به عنوان پیمان در حال حاضر دریافت کرده اند چشم پوشی برای دوم و سوم و چهارم. خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت نیز boatload از unspent نقدی که آنها می توانید استفاده کنید برای حفظ نمونه کارها شرکت های شناور.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

علاوه بر این بسیاری از خصوصی-حقوق صاحبان سهام-حمایت معاملات تامین مالی شد با “میثاق-lite” وام دادن وام بیشتر در اتاق تنفس. در میان چیزهای دیگر, از جمله وام های مجاز شرکت به صاحبان حرکت دارایی های فراتر از دسترس طلبکاران یک مانور بودن اقدام با افزایش فرکانس.

است که در سمت چپ مضطرب-بدهی سرمایه گذاران—که در حال تلاش برای بالا بردن $51.6 میلیارد دلار در صندوق های سرمایه گذاری در آمریکای شمالی در مقایسه با $19.5 میلیارد دلار افزایش در سال گذشته با توجه به Preqin—در انتظار فرصت دیگری برای حمله با چنگال بعد از یک چند هفته در ماه مارس و اوایل آوریل است.

“بزرگترین معامله است که ما در حال هنگامی که ما خرید چیزهایی است که هیچ کس دیگری خواهد خرید در زمانی که هیچ پول وجود دارد در اطراف” هوارد مارکس از بنیانگذاران مضطرب-سرمایه گذاری غول Oaktree سرمایه Group LLC گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال در کنفرانس های مجازی در ماه ژوئن. “است که بسیار خوب شرح امروز.”

فصلنامه بازارهای نقد و بررسی

چگونه پر سر و صدا 2020 باز شدن در بازارهای

  • Covid-19 پازل وال استریت نمی تواند حل کند
  • موج از شرکت های بزرگ شکست باقی می ماند در خلیج ،
  • Coronavirus می فرستد قیمت نفت در سوار وحشی
  • چگونه سهام انجام شده در سه ماهه گذشته بعد
  • هوشمند سرمایه گذار: بازارهای بمباران سرمایه گذاران انجام شده در

نوشتن به میریام Gottfried در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de