waterboys frontman آرام منتظر می مانید تا اشعار آمده است. هميشه اينکارو ميکنن

هنگامی که شما از مایک اسکات ترانه سرا اسکاتلندی در مورد پرورش خلاقیت بپرسید، او به آهنگی در آلبوم جدید که او با گروه خود The Waterboys منتشر شده اشاره می کند. با عنوان “زیبایی در تکرار”، جزئیات ترانه چگونه فیلسوف قرن نوزدهم ویلیام جیمز به دنبال یک روال روز به طوری که او می تواند آزاد کردن بخش های بالاتر از ذهن خود. آقای اسکات به یاد می آورد توضیح دادن به یک دوست دختر سابق که فعالیت های عادت یخود را، مانند خوردن همان وعده های غذایی، به این معنی است که او کمتر با تصمیمات banal مشغول است و می تواند بر خلاقیت تمرکز.

“موفق باشید، جستجوگر” چهارمین آلبوم Waterboys در پنج سال و ۱۴اُم آلبوم در یک حرفه است که تحسین باب دیلن، U2، و The War on Drugs را به دست آورده است- و توسط Prince را پوشش می دهد. که تحت تأثیر ویلیام باتلر ییتس، سی اس لوئیس و ون موریسون قرار گرفته است، آقای اسکات به عنوان یکی از شاعران واقعی راک شهرت پیدا کرده است. اشعار او ابراز تعجب دل باز به عنوان او به بررسی سوالات وجودی.

“من قبلا فکر می کردم اگر من آهنگ انجام نشده است، من آن را از دست بدهند. من فکر نمی کنم که دیگر، “آقای اسکات در طول تماس از استودیو خود را در دوبلین، ایرلند می گوید. “در زمان خودش به پایین خواهد امد. پس آرامشی در راه کار من وجود دارد.”

وقتی مایک اسکات، ترانه سرا، به تازگی از طریق جعبه ای از ترکیب فراموش شده، او یک شعر او سه دهه پیش نوشته شده است. رهبر گروه واترپس از خط اول زده شد: “طوفانی که چهار روز در حال تابیده شدن است، خودش را از بین می بره.” این حافظه خود را به کلبه ایرلندی ساحلی منتقل می کند، که در یک شقاق پیچک پوشیده شده است، جایی که او آلبوم “بلوز ماهیگیر” را در سال ۱۹۸۸ نوشت.

*این منوزه کشف شده به “کارت پستی از زمان رویایسلتیک”، یک آهنگ پر از وهم در رکورد جدید Waterboys، “موفق باشید، جستجوگر” توسعه یافته است.

“من قبلا فکر می کردم اگر من آهنگ انجام نشده است، من آن را از دست بدهند. من فکر نمی کنم که دیگر، “آقای اسکات در طول تماس از استودیو خود را در دوبلین، ایرلند می گوید. “در زمان خودش به پایین خواهد امد. پس آرامشی در راه کار من وجود دارد.”

آرامش بیکار نیست. “موفق باشید، جستجوگر” چهارمین آلبوم Waterboys در پنج سال و 14th آلبوم در حرفه ای است که تحسین باب دیلن، U2، جنگ در مواد مخدر – و پوشش های شاهزاده را به دست آورد. آقای اسکات تنها عضو ثابت گروه واترپساست که تغییرات صف بیشتری نسبت به هر گروه دیگری در تاریخ راک داشته است. حداقل 85 نوازنده در طول دهه ها با گروه اجرا کرده اند. صدای آن اغلب زمینی است اما روح آن آسمانی است. که تحت تأثیر ویلیام باتلر ییتس، سی اس لوئیس و ون موریسون قرار گرفته است، آقای اسکات به عنوان یکی از شاعران واقعی راک شهرت پیدا کرده است. اشعار او ابراز تعجب دل باز به عنوان او به بررسی سوالات وجودی.

ایان آبراهامز نویسنده زندگی نامه “قایق عجیب: مایک اسکات و واتربوِیها” می گوید: “به عنوان یک نویسنده ٔ داستان، او بسیار دل به آستین زندگی اش است.” “او واقعا در بالای بازی خود را هنگامی که او در مورد خود می نویسم، و یا حفظ احساس خشم در حد متوسط از این جهان، و یا جایی که او در آغوش کار نویسندگان او را دوست داشت و آنها را به حس خود را از معنویت ساخت.”

آقاي اسکات اون هنرمند کهنه کار کمياب هست که صداش به سبک قابل پيش بيني نميرسه Waterboys به طور مداوم تکامل یافته اند، از پس پانک به موسیقی سلتیک زنگ زده به گیتار ، lick راک اند رول. “موفق باشید، جستجوگر” لمس در آن عناصر قبلی، باف آنها را به صدای تحقیق و توسعه است که به عنوان سرو به عنوان مخمل. براي اون ريتم هاي هیپ هاپ؟ به اعتبار تاثیر از ستاره رپ کندریک لامار.

او از تمام این صداهای یافت شده و صداهای اتفاقی استفاده می کند. مثل گوش دادن به فیلم برای گوش ها است.” آقای اسکات، از نوع ستاره راک که پانادر را دارد تا کت های مخملی خرد شده و کلاه گاوچران بپوشد. “این من را به یاد روز دیه پانک یا, رفتن بیشتر, روان دلیا با تمام اثرات صدا. … من عاشق خلق کردن مثل اون هستم.”

از عادات، خلاقیت

در مورد شرایطی که او برای تسهیل خلاقیت به نفع او پرسیده شده است، ترانه سرا اسکاتلندی به آهنگی در آلبوم جدید با عنوان “زیبایی در تکرار” اشاره می کند. جزئیات این است که چگونه فیلسوف قرن نوزدهم ویلیام جیمز، نویسنده “انواع تجربه دینی”، به دنبال یک روال روزبه روز تغییر نکردن به طوری که او می تواند آزاد بخش های بالاتر از ذهن خود. به طور مشابه، آقای اسکات به یاد می آورد توضیح دادن به یک دوست دختر سابق که فعالیت های عادت یخود را، مانند خوردن همان وعده های غذایی روز به روز، به این معنی که او کمتر با تصمیمات banal مشغول است و می تواند بر خلاقیت تمرکز.

حالا که او پدر شده است، آن الگوها نیاز به انعطاف پذیری بیشتری دارند. اما تغییر منافع خود را دارد. “من دائما ً داستان ها و آهنگ ها رو براي بچه هام و با هام ميساختم. و این یعنی چرخ های خلاقمن همش دارن می چرخن” هنگامی که چشمه الهام جریان, او نیاز به یک قلم با یک جوهر عمیق خوب. آهنگ اخیر “خواننده روح” که توسط بخش شاخ پیشرو شده است، دارای چند آیه است که باعث قطع نهایی به عنوان نمی شد.

نیمه دوم “موفق باشید، جستجوگر” – یک سری از قطعات دراماتیک گفتاری مجموعه ای به موسیقی ابزاری – آزاد متن ترانه آقای اسکات از سلطنت مهار از سخت افزار ترانه نویسی.

این احساس نیست که من نیاز به آزادی دارم. من کار کردن با آیات و کرکس ها و ساختارها را دوست دارم و کار کردن با ریتم و قافیه را دوست دارم. اما کلمه ی گفتاری نوع دیگری از بیان است.” “براي من يه لبه خلاقانه بوده”

علاقه ٔ هميشگي آقاي اسکات به شعر، الهام بخش اوست که شعرهاي رابرت برنز و جورج مک دونالد را به موسيقي بجا يدک بکشد. همه آهنگ های “قرار ملاقات با آقای یاتس” (۲۰۱۱) از کلمات یاتس ساخته شده بودند. در آلبوم جدید، ترکیب های گفتاری مانند “سرزمین غروب” خود آقای اسکات را در برانگیختن حس قوی مکان به نمایش می گذاشتند. قطعات دیگر، “سرگردانی های من در سرزمین خسته” و “همیشه تغییر” ، ادامه سنت اطاعت هنرمند از سفرنامهای متافیزیکی که تواریخ جستجو برای معنا و حقیقت است.

“من ادبیات معنوی عمیق تر، ادبیات معنوی و روحی را کشف کردم، و متوجه شدم که می توانم آنچه را که در بسیاری از جاها به دنبال آن بودم، پیدا کنم. و مسیحیت کلیسای خاکستری از فرهنگ خودمن بود تمام داستان نیست،” او منعکس کننده است.

“من دو بار به تو نگاه می کنم”

آقای اسکات از نگاه بدبینانکه اغلب در میان معاصرانش مد روز است، اجتناب می کند. او ابراز ناامیدی خود را از این که یکی از قهرمانان اصلی خود را ترانه نویسی در آغوش این ایده است که وجدان انسان است و رقت. در مقابل، او به دنبال خوب در مردم است. در آهنگ “شگفت انگیز مبدل” در سال ۱۹۹۵، او به عنوان مثال، او توصیف می کند که گذشته ظاهر و رفتار افراد مختلف او در طول یک روز مواجه می شود. در آهنگ دیگری به نام «مسیح در تو» یک خودداری تکراری ساده می گوید: «من دو بار به تو نگاه می کنم / تا زمانی که مسیح را در تو می بینم / وقتی که از چشم انعشق می گردم»

آقای اسکات که اعتراف می کند وقتی به رئیس جمهور دونالد ترامپ می آید، این را چالش برانگیز می دد، می گوید: «اثبات در پودینگ در عمل آن است» “ميتونم بهش نگاه کنم و بگم “تا وقتي که مسيح رو توي خودم ببينم دو بار نگاه ميکنم؟ و من باید این کار را انجام دهم و ببینم چه اتفاقی می افتد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im