آب, وضعیت ارضی عمق: چگونه لاک رسوخ جا به بزرگتر چینی, طرح های استراتژیک

آن را غیر معمول است برای هند دیپلمات ها و ژنرال ها به طور همزمان در تعامل با همتایان چینی خود از مسائل مربوط به بحث مرز بین دو کشور را اساسا اینجانب توسط وزارت امور خارجی. این parlays منجر جا و مدل فعلی بعید است که به ما بسیار شادی است.

از لحاظ تاریخی چینی را برداشت مناطق زیادی در عکاسی چانه منطقه و آنها حاضر به دادن آن را به عقب. با این حال حتی منجر به 1962 هیمالیا جنگ است. و با وجود این سری از گمراه کننده ‘صلح و آرامش’ موافقت نامه های بین هند و چین از سال 1998 به بعد که منجر به 22 دور از سطح بالا دیالوگ های چینی هنوز برای ما نقشه ها و ادعا خطوط لاک همراه Ladakh.

به عنوان چیزی اتفاق می افتد در چین بدون بالاتر استراتژیک جهت این طرح در مرزهای – به عنوان هند و نبرد در جهان همه گیر – گرفته شده از ارتش هند و جنوب بلوک با تعجب بسیار شبیه به رسوخ همراه کرگیل در سال 1999. مناطق اشغال شده توسط چینی PLA نیروهای نظامی به ویژه در لاک زدن می تواند به اندازه 30 کیلومتر مربع. سوال این است که پرسیده است: “چرا چینی ها انجام می شود این در حال حاضر و آنچه که می تواند ما را در رسیدن و یا بازگشت از چین؟”

وجود دارد در اصل سه مسائل در چین داشته باشید. یکی این است که چینی ها مشتاق هستند که نه تنها برای منحرف کردن بد جهانی مطبوعات آنها دریافت کرده اند پس از خود جنس بنجل دست زدن – یا به طور پیش فرض و یا طراحی از coronavirus. همراه با این وضعیت در هنگ کنگ و پکن است بنابراین مشتاق به دفاع از خود را برای اطمینان بخشیدن به مردم آن گسترده آن diasporas و آن اردوگاه پیروان در جهان در حال توسعه. از این رو آن عضله خم در دریای چین جنوبی و بی قراری مرز با هند است.

دوم چینی ها مشتاق هستند برای اتصال بخش های شمالی از عکاسی چانه با گرفتن زمین برای افزایش عمق مهم خود را به جاده با لینک (بزرگراه 219) که متصل کاشغر در سین کیانگ به لهاسا در تبت. دو مرز مناطق غربی چین هستند خود را پاشنه آشیل. اما خود را بزرگتر طراحی استراتژیک است که به گسترش رسیدن به خود را در شمال Galwan رودخانه که در آن PLA در حال حاضر معترضان به قراقروم تصویب و سپس بر روی Shaksgam دره که آنها اشغال شده پس از سال 1963 زمانی که پاکستان به آن را به آنها به شرکت تا چین و پاکستان nexus.

سوم چین است که همیشه به دنبال بیشتر منابع آب در منطقه لاداخ به عنوان سند سیستم رودخانه از سرچشمه تبت و می رود از طریق لاداخ به مناطق شمالی پاکستان (که ما تماس بگیرید PoK). چینی ها در دستور کار است که برای دسترسی به مقدار زیادی از آب برای تولید میکروچیپ. ویفر سیلیکون نیاز به مقدار زیادی از آب خالص (از 10 ، 000 لیتر برای یک 30 سانتی متر ویفر) به تولید است و آب از رود سند سیستم است که چین می خواهد از پاکستان است.

چین وارد شده بیش از $230 میلیارد دلار ارزش میکروچیپ از آمریکا و ژاپن و تایوان در سال 2018 است. آن را می خواهد به همه آنها را خود را – و این می تواند تسهیل تازه آبهای ایندوس سیستم و ذوب یخچالهای متعدد در Shaksgam دره. چین تا به حال در واقع آغاز eyeing کشمیر را آب از 1950s و در حال حاضر آنها توافق کرده اند که برای تامین مالی عمده پنج سد بر روی رودخانه ایندوس در PoK.

بنابراین با زمان رسوخ در نزدیکی Galwan دره چینی PLA در حال حاضر موقعیت خود را به تهدید هند راه توسعه همراه Shyok رودخانه به عنوان این خواهد شد آن را دشوار برای چین را با فشار به سمت قراقروم تصویب و PoK. و بعید است که بازیکن توپ را برداشت و برگشت به هند ادعا خطوط در لاک هر چه اطمینان داد که هند را تأسیس می دهد.

در گذشته پکن آمده بود نزدیک به پذیرش مک ماهون خط اجرا می شود که در شرق هند همراه آروناچال و فراتر از آن – برای مبادله بیش از عکاسی چانه. هند باید دوباره ژو Enlai پیشنهاد از سال 1960 که تکرار شد توسط دنگ شیائوپنگ در سال 1980 و اگر حل و فصل نهایی مورد نظر است. در غیر این صورت آن جلسات دو جانبه بین رئیس جمهور چین و نخست وزیر نارندرا باقی خواهد ماند فقط عکس ops.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>