بر خلاف دیگر کشورهای هند منحصر به فرد آب سیاست که در آن هر دولت مدیریت ذخیره سازی و توزیع و عرضه آب است. برای سیستم های طبیعی وجود دارد هیچ مرزهای سیاسی. بین دولت آب اختلافات چندساله مشکل در هند.

ما عبور 71 سال از استقلال و هنوز متحده mismanage و مبارزه برای آب. من به تازگی اتفاق می افتد به خواندن یک گزارش منتشر شده توسط یک مقام دولتی در ایالات متحده از هند هند که در آن گنجانده شده است به عنوان یک آب-گرسنگی کشور است. من باید آنها را اصلاح حاکی از این است که هند دریافت به اندازه کافی باران و رودخانه ها همیشه پر هستند و مشکل این است که سوء مدیریت منابع آب. اگر هند مارک به عنوان یک آب-گرسنگی کشور چه با شما تماس کشورهایی مانند عربستان سعودی و امارات متحده عربی و دیگر کشورهای شورای همکاری خلیج فارس!!!

وجود دارد هیچ کلمه ای در دیکشنری آکسفورد برای توصیف این دولت! این زمان آب تبدیل به یک “مرکز موضوع”. این کشور باید به خلاص شدن از شر تمام دادگاههای آورد و در یک سیاست ملی. یک زمین شناس و داشتن تجربه در منابع آب من کاملا آگاه چگونه متحده “با عنوان جرم جنایی’ فاضلاب. نگاهی به عنوان مثال منابع آب سطحی از کرالا. از آنجایی که من مشغول به کار در این کشور در آب های مرتبط مرکز تحقیقات من به اندازه کافی خوب دانش در مورد سطحی و منابع آب زیرزمینی از دولت است. از نزدیک به 44 رودخانه, three rivers, Kabini Bhavani و Pamba, آیا شرق جریان رودخانه و بقیه تخلیه به دریای عرب است. همه این رودخانه ها در طول بر خلاف رودخانه های دیگر مانند Godavari, کریشنا و Cauvery. متوسط طول این رودخانه حدود 57 متر. در نتیجه آنها کوتاه و تخلیه 80 درصد از سطح آب به دریای عرب است.

دولت دریافت بیش از 3500 میلی متر باران در سال بعد از سال و تصور کنید که چه مقدار آب در حال تخلیه به دریا!!

بدون شک در حدود 20% و بیشتر حمله ویروس به زیرسطحی سازند و از این رو آبخوان (laterite و آبرفتی) دریافت اشباع شده و تامین آب کافی برای جمعیت. کرالا می ساخت کوچک بررسی سدها در حوضه آبریز منطقه و منحرف کردن آب به آب-گرسنگی, Tamil Nadu. این سد باعث خواهد شد هر گونه آسیب های زیست محیطی. این پیشنهاد به دولت. اما این پیشنهاد گرفته شده بود و نه در روح حق. ما در حال آماده به هدر آب شیرین اما هرگز مانند ما همسایه به استفاده از آن!!!

این کشور در واقع دریافت بیش از 4500 میلیارد متر مکعب آب شیرین از جنوب-غرب و شمال-شرق موسمی. لحظه های بارانی شروع می شود و رودخانه ها سرریز و مردم بیدار و سرزنش-بازی شروع می شود. مدیریت بحران بال, ارتش, نیروی دریایی netas:- همه را در خط مقدم تلاش برای انجام چیزی (هیچ چیز انجام خواهد شد) تا طبیعت طول می کشد مراقبت از آن خشم. همه فراموش خواهد شد تا بعد از باران های موسمی. K L رائو را گارلند کانال بود صحبت در مورد سال پس از سال است. کنفرانس برگزار شد, کمیته های تشکیل شده برای مقابله با سیل و مبارزه با خشکسالی. رسانه ها خواهد بود پر از پیشنهادات و توصیه می کند. درهم آمیختگی رودخانه است نه به عنوان مشکل به عنوان یکی فکر می کند. یکی از نیاز خواهد قدرت و فرد مناسب در جای مناسب. زمانی که تونل حفر شده در سراسر رشته کوه های آلپ برای راه آهن و جاده ها زیر آب تونل ساخته شده برای اتصال به زمین توده اتصال رودخانه از شمال به جنوب است که یک کار بسیار نیرومند است. ما دانش و فن آوری است. محیط زیست می تواند به خوبی محافظت می شود. شبکه ای از رودخانه ها در سراسر مرزهای جغرافیایی بدون صدمه زدن به سیستم سازگار با محیط زیست می توان به دست آورد. طبیعت داده است آب کافی برای رشد مواد غذایی و به اشتراک گذاشتن با کسانی که در حال گرسنگی از مواد غذایی است. مواد غذایی و آب در حال رفتن به دیکته اقتصاد جهان فردا. اگر این کشور است که آب و غذا امن می تواند تبدیل به رهبر جهانی در تجارت آب مجازی. کشورهای در حال گذراندن بخش بزرگی از تولید ناخالص داخلی خود را به واردات مواد غذایی است. نگاهی به عنوان مثال عربستان سعودی (SA) است. SA برداشت 20 میلیارد متر مکعب از آبهای زیرزمینی در حالی که سالانه شارژ تنها 2.4 میلیارد متر مکعب است. این آب اضافی کشیده شده است از غیر فسیلی تجدید پذیر آب های زیرزمینی از Saq-Ram ماسه سنگ آبخوان. اما کشورهای همسایه نیز رسم آب از همان سفره. در یک دهه این آبخوان عملکرد ممکن است مقدار مورد نیاز آب برای SA و همچنین کشورهای دیگر است. این تاسیسات برای SA برای آبیاری 17 300 aq. متر از زمین را به کشت گندم و جو و خرما. با توجه به شدید کمبود آب شیرین SA has stopped رو به رشد گندم و افزایش واردات گندم. پیتا نان از گندم غذای اصلی برای هر عربستان. در حال حاضر SA در حال رشد برنج در زمین های اجاره در فیلیپین!! مورد مشابه با مصر است. با افزایش جمعیت و کاهش شیب در تامین آب شیرین مصر است بیشتر در معرض خطر امنیت غذایی به خصوص با توجه به افزایش حقوق آب از کشور های نیل آب.

با فرض این که مصر تا سال 2025 خواهد شد رسیدن به 1000 متر مکعب /y سرانه مصرف آب با جمعیت رو به رشد فراتر از 109 میلیون آب در دسترس تا سال 2025 خواهد بود حدود 106 میلیارد متر مکعب /y. با افزایش فشار از حوضه رودخانه نیل کشورهای ساحلی مصر ممکن است قادر به مدیریت با زمان 58 میلیارد متر مکعب آب از سد اسوان برای رسیدن به سرانه هدف است. مصر گلایه نیست در اینجا به پایان. به زودی اتیوپی خود را تکمیل سد رنسانس در سراسر نیل آبی که تخلیه به سد اسوان. به منظور کاهش استرس آب وضعیت مصر وارد شده به آب مجازی و تجارت (VWT) با کشورهای همسایه به واردات حجم زیادی از مواد غذایی.

برای مثال در سال 2000 مصر وارد 5.2 میلیون تن از ذرت با آب مجازی محتوای (VWC) از 1.12 متر مکعب /kg در نتیجه صرفه جویی در حدود 5.8 میلیارد متر مکعب آب است. مصر سرانه مصرف آب کاهش خواهد یافت به 536 متر مکعب /y تا سال 2030 از زمان 985 متر مکعب /y. در نتیجه مصر را به شدت بستگی به واردات مواد غذایی است که قطع به آن تولید ناخالص داخلی. این مورد با دیگر شورای همکاری خلیج فارس (شورای همکاری خلیج فارس کشورها). هند فرصت کافی برای افزایش تولید ناخالص داخلی خود را از طریق صادرات مواد غذایی در آینده است. آن را به عمل در حال حاضر با اصلاح آب آن قوانین و به کسب و کار از درهم آمیختگی رودخانه ها و حفظ همه آب شیرین تخلیه به دریا. هر چه گفت و چین و هوشمند است. آن رشد می کند و سویا در برزیل و واردات…….مصرف منابع آب از برزیل!! چین است که یک آب-گرسنگی کشور است. مواد غذایی و آب در حال رفتن به فردا سلاح. که فردا بسیار دور است. ما صاحب نظران باید مجموعه ای از مسائل مربوط به آب در جای پای جنگ و هند عمده صادرات کشور می شود و در بالا در VWT.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de