وزارت دفاع بازرس کل می گوید: اعطای یک ابر رایانه قرارداد به مایکروسافت سازگار با قانون تدارکات و سیاست.

عکس: ران ساکس/CNP/زوما پرس

واشنگتن—پنتاگون ناظر گزارش به این نتیجه رسیدند چند مشکلات واقعی رخ داده در اعطای شدت مورد مناقشه جدی در محاسبات ابری قرارداد—در یک پیروزی برای شرکت مایکروسافت که برنده شد ،

وزارت دفاع بازرس عمومی یافت و پس از یک بررسی طولانی مدت که فرایند جایزه به طور کلی سازگار با فدرال تهیه قوانین و سیاست با وجود شکایت از چند نا امید مناقصه از جمله Amazon.com Inc. و اوراکل Corp. چندین تکنولوژی غول رقابت به شدت برای این قرارداد که به ارزش 10 میلیارد دلار بیش از 10 سال است.

پنتاگون کاوشگر همچنین گفت که شواهد موجود نشان می دهد مایکروسافت‘s انتخاب در سال گذشته به نظر نمی رسد برای جلوگیری از کاخ سفید فشار است. اما این تحقیقات به دليل اظهارات ریاست جمهوری امتیازی که مانع برخی از ارشد مقامات پنتاگون از پاسخ دادن به سوالات.

آمازون به عنوان پیشتاز به صورت جدی قرارداد—ادعا کرده است که رئیس جمهور تهمت عمومی انتقادات جدی قرارداد و آمازون خود را ایفا ناعادلانه نقش در پنتاگون تصمیم گیری است. آقای ترامپ شده است تیز منتقد آمازون موسس آن جف بزوس و واشنگتن پست که آقای بزوس صاحب.

“مدارک دریافتی نشان داد که DoD پرسنل که ارزیابی قرارداد طرح و اهدا مایکروسافت جدی ابر قرارداد نمی شد تحت فشار خود را در خصوص تصمیم گیری در اعطای قرارداد توسط هر DoD رهبران ارشد تر به آنها را که ممکن است در ارتباط برقرار کردن با کاخ سفید” پنتاگون بازرس اداره کل گفت: در انتشار اخبار.

در بیانیه ای جداگانه پنتاگون گفت: این گزارش تایید وزارت تصمیم گیری است.

“بازرس کل گزارش نهایی در مورد جدی ابر خرید تایید می کند که وزارت دفاع انجام شده جدی ابر فرایند تهیه منصفانه و مطابق با قانون” گفت: این بیانیه از سرهنگ سرهنگ رابرت کارور. “این گزارش باید در نهایت نزدیک درب در رسانه ها و شرکت های بزرگ-محور حملات در حرفه تهیه مقامات که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای دریافت مقدار مورد نیاز جدی در ابر رایانه محیط زیست به دست ما خط مقدم warfighters.”

مایکروسافت در بیانیه ای گفت که این گزارش “روشن می کند DoD تاسیس مناسب فرایند تهیه.” آمازون و اوراکل نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مربوط تصویری

بزرگ با تکنولوژی شرکت های سرمایه گذاری در مراکز داده به عنوان آنها رقابت برای $214 میلیارد cloud computing بازار است. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چه محاسبات ابری است, چرا فناوری بزرگ شرط بندی در قرارداد آینده.

گزارش پایان نیست بحث بیش از این جدی رسیدگی کند. قرارداد باقی مانده است در انتظار, پس از شکایت توسط آمازون که در انتظار در ایالات متحده دادگاه فدرال ادعا می کند. یک قاضی با صدور دستور مقدماتی در اوایل سال جاری مسدود کردن پنتاگون از اقدام با قرارداد و گفت که آمازون به احتمال زیاد به غلبه بر آن ادعا می کنند که پنتاگون نادرست ارزیابی برخی از مسائل مربوط به قیمت گذاری.

در آن گزارش بازرس کل دفتر گفت: “ما نمی رسم یک نتیجه گیری در مورد اینکه آیا DoD مناسب اعطا جدی ابر قرارداد به مایکروسافت به جای Amazon Web Services. ما نمی ارزیابی شایستگی از پیمانکاران طرح و یا DoD فنی و یا قیمت ارزیابی; نه ما بررسی منبع فرآیند انتخاب و تعیین می شود که آن را در انطباق با اساسنامه قابل اجرا سیاست و ارزیابی روند.”

پنتاگون به دنبال تجدید نظر در جنبه های خاصی از قرارداد جایزه. آمازون استدلال در دادگاه است که آن تلاش ها در حال تلاش برای نگه داشتن این جایزه در مایکروسافت دست.

مایکروسافت اضافه شده در چهار شنبه: “آن را در حال حاضر آشکار است که آمازون پیشنهاد قیمت بیش از حد بالا است و به دنبال انجام بیش از, پس از آن می توانید پیشنهاد دوباره….در این مرحله آمازون است که هر دو به تأخیر انداختن کار مهم برای ملت های نظامی و تلاش برای خنثیسازی آن اشتباه ساخته شده که آن را پیشنهاد قیمت بیش از حد بالا.”

گلن خوب سابق بازرس کل در پنتاگون نظارت پروب. آقای ترامپ حذف او از این پست در اوایل این ماه و بازگشت او به اصل معاون بازرس کل. آقای خوب را حذف به معنای او دیگر نمی تواند در خدمت به عنوان رئیس فدرال پنل ایجاد شده توسط کنگره را به نگه داشتن زبانه ها در دولت مدیریت از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک; کاخ سفید تا به حال به مخالفت با نظارت.

نوشتن به John D. مک کینون در john.mckinnon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de