آخرین شغل گزارش می تواند سیگنال کمتر شتاب به عنوان سال 2020 است.

عکس: تیم Rue/مهر نیوز

رشد و تجدید نظر

ژانویه اشتغال منتشر خواهد شد جمعه با آمریکا payman آمار و ارقام ارائه سنج, بازار کار قدرت در آغاز سال است. برای دراز مدت زمینه, نگه داشتن چشم در سالانه معیار تجدید نظر به اشتغال است. اولیه نامزدها منتشر شده در ماه اوت نشان داد کارفرمایان اضافه شده حدود 2 میلیون شغل در سال از طریق مارس 2019, 501,000 کمتر از در ابتدا فکر می کردم. نهایی معیار تجدید نظر از جمعه پخش خواهد شد که دست از آوریل سال 2018 به مارس 2019. تنظیمات دیگر را تحت تاثیر قرار می مانده از سال 2019 کار آمار و ارقام. واقعا وجود دارد نباید هیچ شگفتی بزرگ. اما چگونه تجدید نظر سقوط می تواند سیگنال کمتر شتاب به عنوان سال 2020 است.

ساعت مچی

نگاهی به تعداد ساعت کار می کرد. میانگین ساعات کار هفتگی برای کارمندان بخش خصوصی کاهش یافته است سالانه برای نه ماه. در ضمن سال بیش از سال رشد در بخش خصوصی اشتغال سرد است. “کاهش در میانگین ساعت لزوما نشانه ای از عذاب قریب الوقوع برای بازار کار” گفت: نیک پناهگاه یک اقتصاددان در سایت کار در واقع. “هنوز پایین تر از میانگین ساعات کار منجر به کاهش درآمد هفتگی رشد—که ممکن است مانع رشد اقتصادی در حال حرکت رو به جلو است.” رشد متوسط درآمد هفتگی به بخش خصوصی کارگران آهسته به 2.3 درصد در ماه دسامبر سال جاری در مقایسه با 3.5 درصد در ماه ژانویه 2019.

سازمان دیده بان دستمزد

نظارت بر متوسط درآمد ساعتی برای رشد بیشتر شواهدی وجود دارد که رشد دستمزد است به تاخیر انداختن. هفته گذشته یک جداگانه پرداخت اندازه گیری نشان داد دستمزد برای بخش خصوصی, کارگران تا 3 ٪ در سال بیش از سال در سه ماهه چهارم, به مناسبت چهارمین فصل متوالی از جمله رشد. راکد پرداخت سود می تواند به نگه داشتن هزینه های مصرف کننده یک عنصر کلیدی در رشد اقتصادی است. هنوز هم وجود دارد یک پوشش نقره ای: قیمت ها افزایش یافته و تنها کمی در ماه های اخیر محدود کردن خرج کردن مصرف کنندگان ممکن است احساس از کاهش دستمزد و سود.

دلسرد نیروی کار

سازمان دیده بان برای یک کاهش در اندازه گیری گسترده بیکاری که شامل کسانی که بیش از حد دلسرد به دنبال کار به علاوه آمریکایی ها گیر کرده در مشاغل پاره وقت و اما چه کسی می خواهید برای کار تمام وقت. U-6 رای دادن آمار پایین ترین سطح خود از 6.7 درصد در ماه دسامبر نشان می دهد که بازار کار همچنان به زور کردن شل به عنوان نرخ بیکاری تثبیت حدود نیم قرن پایین.

ازدواج نرخ

در ژانویه شغل گزارش وزارت کار این کشور را برای اولین بار شامل مردان و زنان در ازدواج همجنسگرایان در نرخ بیکاری برای ازدواج آمریکایی است. قبل از این تنها شامل نرخ بیکاری برای مردان و زنان با جنس مخالف ازدواج آن ماهانه شغل گزارش. آن داده ها را نشان می دهد ازدواج آمریکایی ها بسیار به احتمال زیاد به نگه داشتن شغل. در ماه دسامبر نرخ بیکاری برای مردان متاهل وارد شده در 1.6 درصد در حالی که نرخ بیکاری برای زنان متاهل 2.1% بود هر دو به خوبی در زیر به طور کلی نرخ بیکاری از 3.5 درصد.

نوشتن به سارا در Chaney sarah.chaney@wsj.com و جفری Sparshott در jeffrey.sparshott@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im