واشنگتن Rearms تغذیه پس از بانک مرکزی رها شلیک

رئیس فدرال جروم پاول می گوید بسیاری از مکان ها در بازار سرمایه باید کار متوقف شد. فدرال رزرو قصد دارد به گام و جایگزین است که اعطای وام.

عکس: Jacquelyn مارتین/آسوشیتد پرس

فدرال رزرو به سرعت مستقر نیم دوجین اضطراری برنامه های وام دهی بیش از دو هفته گذشته برای اطمینان از پول نقد نگه می دارد coursing از طریق سیستم مالی آمریکا. در حال حاضر کنگره می خواهد آن را به بسیار فراتر تصویب $454 میلیارد به بازنگری در تغذیه خود و توانایی به من قرض بدهید.

واشنگتن با تکیه بر تغذیه به درجه بی سابقه ای در زمان صلح و برای حفظ کسب و کار ترازنامه پس از مقامات منتخب و خصوصی صنعت قرار داده اند که اقتصاد کشور را به معادل آن از پزشکی ناشی از کما برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اقتصادی-نجات قوانین رئيس جمهور تهمت امضا شده در روز جمعه می پرسد تغذیه برای شارژ بی پروا به اعتباری و سیاست های مالی با تامین مالی کسب و کار ایالات و شهرستانها. این مناطق بانک مرکزی است و به طور معمول به عنوان مهم بهترین سمت چپ به مقامات منتخب در کنگره و کاخ سفید است.

“کنگره فدرال رزرو و کنگره موظف است آنها را به قرض دادن به حوزه اقتصاد که قبلا ناراحت کننده انجام می دهند گفت:” جولیا کورونادو سابق بانک فدرال اقتصاد و بنیانگذار اقتصادی-مشاوره شرکت MacroPolicy دیدگاه.

فدرال رزرو است و اساسا قدرت نامحدود به من قرض بدهید در طول یک بحران تا زمانی که مقامات در نظر گرفتن وام های خود را به خوبی امن. ارائه شده توسط وزارت خزانه داری با ملاحظه قابلمه پول, کنگره داده است بانک مرکزی انعطاف پذیری بیشتر به سطح شیب دار تا اعطای وام به این دلیل که وزارت خزانه داری موافقت خود را با جذب اولیه ضرر و زیان است.

“این یک فرصت برای اهرم نامحدود ترازنامه بانک فدرال” سناتور. پت Toomey (R. Pa.) به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “این کاملا بی سابقه است. ما امیدواریم که آن را به یک مکانیزم برای نگه داشتن کسب و کار زنده است.”

حرکت به سپردن تغذیه با مسئولیت بیشتر علائم در مورد چهره برای هر دو کنگره و رئیس جمهور تهمت که unsparingly با انتقاد از بانک مرکزی و مرد او را برداشت آن را منجر جروم پاول برای نگه داشتن نرخ های بیش از حد بالا است. ده سال پیش کنگره پیشتر بسیار اضطراری-وام مقامات قانونگذاران در حال حاضر درخواست فدرال رزرو برای استفاده از, پس از خشم محبوب بیش از چگونه بانک مرکزی اعمال آن قدرت پس از شکست از استرنز Cos. و American International Group , Inc. در سال 2008.

بانک فدرال دیرینه بی میلی به هماهنگی با سیاست های مالی تاریخ به یک توافق با وزارت خزانه داری در سال 1951. آن رسیده بود پس از تغذیه overrode ترومن دولت خواست برای حفظ گیره که تا به حال ثابت بازده اوراق بهادار خزانه داری برای حمایت از اقتصاد در طول و پس از جنگ جهانی دوم است.

“وجود دارد یک سابقه طولانی از هماهنگی بین تغذیه و دولت و کنگره برای پایان دادن به در یک مکان بد” گفت: کلودیا Sahm سابق بانک فدرال اقتصاددان در حال حاضر در واشنگتن مرکز عادلانه رشد لیبرال فکر می کنم تانک. “نشان می دهد که چگونه شدید وضعیت است.”

آقای پاول یک وکیل که مشغول به کار در وزارت خزانه داری در طول George H. W. Bush, دولت کار کرده مجدانه در طول دو سال به عنوان رئیس بانک فدرال به طور منظم ملاقات با تعداد زیادی از قانونگذاران در هر دو طرف راهرو.

توسط برون سپاری بیشتر از بحران پاسخ به تغذیه قانونگذاران سیگنالینگ هر دو رأی اعتماد به نفس در بانک مرکزی در حالی که به طور بالقوه محافظ خود را از سرزنش برای تصمیم گیری های دشوار که پیش رو گفت: علامت Spindel یک مستقر در واشنگتن مدیر سرمایه گذاری که شرکت نوشت: یک کتاب در تغذیه تاریخی در ارتباط با کاخ سفید و کنگره است.

“به جی اعتباری کرده و به طور گسترده به جعل است که بافت همبند با کنگره بنابراین فرد و موسسه دیده می شود به عنوان هدف; در بهترین حس تکنوکرات و مستقل از hyper-تعصب” در واشنگتن گفت: آقای Spindel.

فدرال ریزرو پاسخ اولیه قرض گرفته شده از برنامه های توسعه یافته توسط سابق بن برنانکی که در طول بحران مالی 2008 را شکست مهر در اعطای وام مقامات فدرال رزرو نشده بود شاغل پس از رکود بزرگ.

داشتن خسته کسانی که خارج از قفسه-ابزارهای آقای پاول در حال حاضر باید تدبیر جدید با تکیه بر توصیه های انگلیسی, روزنامه نگار والتر Bagehot نویسنده از یک سال 1873 کتاب است که بانک مرکزی هنوز با استفاده از به عنوان یک راهنمای برای مدیریت بحران.

“دارندگان پول نقد ذخیره باید آماده نه تنها به نگه داشتن آن را برای خود بدهی اما برای پیشبرد آن آزادانه برای بدهی های دیگران” Bagehot نوشت. “آنها باید به من قرض بدهید به تجار به جزئی بانکداران به این مرد و آن مرد’ هر زمان که امنیت خوب است.”

فدرال ریزرو ایالات متحده نمی تواند به من قرض بدهید به طور مستقیم به شرکت اما با تصویب وزیر خزانه داری را می تواند ایجاد امکانات ویژه ای است که گسترش وام و اعتبار. خزانه داری در حال حاضر در لگد 10 میلیارد دلار برای هر یک از پنج امکانات از جمله دو است که حمایت از بازار برای شرکت های بزرگ’ بدهی.

جدید خزانه داری تزریق به احتمال زیاد به حمایت از یکی دیگر از تسهیلات بانک فدرال است گفت: این امر ایجاد به قرض دادن به هزاران نفر از کسب و کار به احتمال زیاد از طریق بانک ها است که می تواند قرض گرفتن به طور مستقیم از تغذیه—عظیم عملیاتی شرکت بر خلاف هر چیزی که بانک مرکزی انجام داده است.

بانک مرکزی نیز به دنبال راه هایی برای جلوگیری از افزایش هزینه های استقراض از تشدید سویه های ایالتی و محلی خزانه.

واقعی املاک و صنعت در ضمن در حال لابی تغذیه به گسترش وام به نازک با حروف بزرگ nonbank شرکت های وام مسکن است که به صورت پریشانی اگر وام تخلفات افزایش است. آن شرکت باید پرداخت سرمایه گذاران در اوراق قرضه وام مسکن حتی اگر وام گیرندگان سقوط در پرداخت های خود را. هر گونه شکست در میان nonbank شرکت های وام مسکن می تواند تداخل با تلاش های قابل توجهی برای حفظ نرخ وام مسکن کم است.

“بسیاری از مکان ها در بازار سرمایه است که پشتیبانی از استقراض خانوارها و کسب و کار—من صحبت کردن در مورد وام مسکن و وام خودرو و چیزهایی مانند آن—باید فقط کار متوقف شد گفت:” آقای پاول در مصاحبه تلویزیونی هفته گذشته است.

“بنابراین ما می تواند گام و جایگزین است که وام زیر ما اعطای وام اضطراری قدرت” آقای پاول گفت. “ما در حال انجام آن است.”

که این امکانات در حال راه اندازی شد و مقامات به احتمال زیاد به صورت خصوصی سوال در مورد چقدر بیشتر به دخالت در بازارهای اعتباری است که باقی می ماند در فاسد, شکل, به خصوص در حال حاضر که آنها را بیشتر بودجه موجود را به ضرر و زیان است. امکانات موجود را محدود به اعطای وام به بالاترین امتیاز وام گیرندگان.

“با توجه به آنها محدود چقدر حفاظت آنها در حال رفتن به دریافت از خزانه اساسی منطق محدود کردن خودتان به بالاتر-دارایی های با کیفیت اما قادر به انجام بیشتر حق تجارت گفت:” لوئیس الکساندر رئیس ایالات متحده اقتصاددان در Nomura Securities.

“هر گام شما را به ریسک عرصه کمتر شما می توانید انجام دهید” آقای الکساندر گفت. “آنها را به یک انتخاب در مورد آن است.”

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de