واشنگتن NFL کارکنان جزئیات آزار و اذیت جنسی کلامی سوء استفاده

پانزده زنان بودند که هنگامی که کارکنان برای واشنگتن NFL تیم گفت: واشنگتن پست در یک داستان در پنج شنبه منتشر شده است که آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت طول tenures با این باشگاه است.

این پست را گزارش ده ها تن از موارد اتهام آزار و اذیت جنسی و سوء استفاده کلامی با استناد به مصاحبه با بیش از 40 کارمندان فعلی و سابق از جمله 15 زنان و همچنین پیام های متنی و داخلی شرکت اسناد و مدارک. این اتهامات که دهانه از 2006 تا 2019 در درجه اول شامل نامناسب جنسی, نظرات ناخواسته پیشنهادهای و فشار به پوشیدن آشکار ،

چهارده نفر از زنان صحبت با ارسال ناشناس از ترس از دادخواهی پس از امضا توافقنامه nondisclosure پس از ترک این تیم است. پست گفت: این خواسته تیم به انتشار کارکنان از جمله موافقت نامه های به طوری که آنها می تواند صحبت می کنند آشکارا اما این تیم کاهش یافته است. امیلی Applegate که مشغول به کار در واشنگتن بخش بازاریابی از 2014-15 صحبت آشکارا در مورد تجارب خود را.

در میان کسانی که متهم به آزار و اذیت یا سوء استفاده کلامی در هر پست در حال سابق دیرین گوینده رادیو لری, مایکل, مدیر سابق pro پرسنل الکس سانتوس, دستیار مدیر pro پرسنل Richard Mann, رئیس جمهور سابق عملیات کسب و کار دنیس گرین و سابق افسر ارشد عامل میچ Gershman. آقای مایکل به طور ناگهانی اعلام بازنشستگی خود را در روز چهارشنبه و آقای سانتوس و آقای مان از کار اخراج شدند در اوایل این هفته پس از tenures بیش از 10 سال با این تیم است.

مالک تیم دانیل اسنایدر بود و نه متهم به سوء رفتار با زنان در هر پست-گرچه برخی از کارمندان سابق گفت: این تیم در بخش منابع انسانی و به طور کلی فرهنگ پرورش یک محیط که در آن سوء مجازات نشده بود. آقای اسنایدر متهم شده بود از تحقیر مدیران ارشد از جمله تمسخر آقای گرین برای زمان خود را به عنوان یک مرد, تشویق کن, کالج.

آقای اسنایدر که خریداری این تیم در سال 1999 کاهش یافته است چند درخواست مصاحبه از پست و دیگر متهم کارکنان نیز کاهش یافته بود. تیم اتحاد استخدام وکیل بث ویلکینسون به نقد و بررسی این باشگاه داخلی فرهنگ در میان اتهامات از محل کار در آوریم.

“ما می توانیم تایید می کنند که شرکت ما حفظ شد با این تیم به انجام یک بررسی مستقل از تیم فرهنگ, سیاست و اتهامات محل کار سوء” خانم ویلکینسون در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

سر مربی ران ریورا که در فصل اول خود را با این تیم کاهش یافته است به نظر زمانی که درباره ارسال شده توسط تلفن.

“ما در حال تلاش برای ایجاد یک فرهنگ جدید در اینجا,” آقای ریورا گفت: پست. “ما امیدواریم که مردم را به درک کنند که آنها نیاز به قضاوت ما در جایی که هستیم و جایی که ما قصد داریم به عنوان, که در آن ما شده است.”

ESPN رله بیانیه ای از آقای ریورا در پنج شنبه شب پس از ارسال داستان منتشر شد گفت: “[این] بزرگترین چیزی است که ما باید به جلو حرکت کند از این و مطمئن شوید که همه درک می کند ما باید سیاست هایی که ما را به دنبال خواهد داشت و ما باید سیاست درهای باز با هیچ عذاب. به علاوه دختر من با این نسخهها کار برای تیم و من به عنوان جهنم مطمئن هستم نمی خواهید به اجازه می دهد هر یک از این!”

در میان اتهامات دقیق توسط پست:

  • خانم Applegate گفت که او موضوع expletive رنگ و لعاب tirades از آقای Gershman و درخواست برای پوشیدن لباس تنگ برای ملاقات با مشتریان “بنابراین مردان در اتاق چیزی برای نگاه است.”
  • در سال 2018 آقای مایکل شنیده شد در ضبط و گفت چگونه جذاب او در بر داشت یک کالج کارآموز با توجه به چندین کارکنان که شنیده صدا با یک سابق زنان کارمند گفتن پست آن را “نفرت انگیز است.” در هر پست و هفت کارمندان سابق گفت: آقای مایکل به طور معمول استفاده جنسی و توهین به لایههای برای توصیف کارکنان زن.
  • شش کارمندان سابق و دو خبرنگار متهم آقای سانتوس از آزار و اذیت از طریق نامناسب و نظرات و پیشنهادهای خود را در مورد بدن. در هر پست یک حادثه در سال 2019 منجر به تحقیقات داخلی پس از یک خبرنگار به اطلاع مدیریت باشگاه آقای سانتوس بود باریکش او کارگردانی شهوت پرست نظرات و بارها و بارها از او خواست تا به امروز او را.
  • در جدا کردن پیام های متنی به دو نفر از کارکنان زن در هر پست آقای مان مورد بحث که آیا یک سینه شده بود جراحی پیشرفته و گفت: یکی دیگر از انتظار “نامناسب در آغوش بگیرید. … و نگران نباشید که خواهد بود یک منگنه در جیب من هیچ چیز دیگری.”
  • چندین سابق کارکنان زن گفت: پست آنها هشدار داده بودند توسط زن دیگر کارکنان برای جلوگیری از یک راه پله در نزدیکی در ورودی به تیم ستاد مرکزی ساخته شده از پلکسی گلاس شفاف. یکی سابق کارمند زن گفت: پست او به تماشای یک مرد مربی راه رفتن گام به گام زیر او را در حالی که آشکارا خیره کردن دامن خود از دو طبقه زیر.
  • پنج کارمندان سابق گفت: نوشته است که آقای گرین خواست زنان برای پوشیدن آشکار پوشاک و لاس زدن با ثروتمند suite دارندگان.

در سال 2018 نیویورک تایمز منتشر شده از یک داستان است که در آن چندین unnamed تیم cheerleaders گفت: آنها نیاز به انتها طی یک تقویم عکس در کاستاریکا در سال 2013 و که آنها نیز نیاز به شخصا اسکورت مرد حامیان و سوئیت دارندگان در یک کلوپ شبانه. این گزارش در نهایت به آقای گرین شلیک.

پست داستان شنبه می آید بر روی پاشنه از NFL باشگاه بازنشستگی خود را ردسکینز نام و آرم این هفته, پس از شرکت های بزرگ فشار برای انجام این کار. یک نام جدید است و هنوز اعلام نشده است.

گزارش های متعدد باید گفت که اقلیت صاحبان – فدرال اکسپرس مدیر عامل Fred Smith, NVR, Inc. رئیس دوایت Schar و الماس سیاه و سفید مدیر عامل شرکت سرمایه رابرت Rothman – مناقصه به فروش سهام خود در این تیم به دلیل نارضایتی آقای اسنایدر رهبری است.

سهامداران اقلیت را استخدام بانک سرمایه گذاری Moag و شرکت به دامپزشک خریداران ESPN گزارش شده است. ورزشی گزارش اقلیت صاحبان تلاش کرده اند برای فروش “چند ماه اگر نه یک سال یا بیشتر.”

این داستان شد به گزارش رویترز،.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im