واشنگتن دی سی ‘ساز’ جامعه را به چاپ 3D PPE

واشنگتن

آن آغاز شده و در اواخر ماه مارس با خود استادانی دبیرستان “اخبار جستوجوی” و تنها چاپگر 3D.

جورج تاون بعد ارشد مدرسه یونس Docter-لوئب شد transfixed توسط تلویزیون فیلم “رنج می برند در چنین مقیاس بزرگ” ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از یادگیری است که لوازم حفاظتی پزشکی دنده می شد تهی آقای داکتر-لوئب به دنبال یک راه برای کمک به. او شنود گذاشته به جامعه آنلاین از “سازندگان” – 3D پرینتر علاقه مندان و یافت یک منبع باز طراحی برای یک جوشکار, ماسک, سبک, سپر صورت او می تواند چاپ در خانه.

همه چیز به سرعت نقل مکان کرد وجود دارد.

در کمتر از یک ماه این ایده به سرعت رشد کرد و به چاپ برای محافظت از یک شبکه از حدود 100 3D printers بیشتر در خانه های فردی تولید سپر چهره برای توزیع به منطقه واشنگتن بیمارستان. این گروه می گوید آن را چاپ 3,000 سپر تا کنون با هدف تکمیل 10,000 در ماه آوریل است.

“برای بسیاری از ما, می توان آن را قریب به اتفاق آنچه اتفاق می افتد گفت:” امیلی Scarrow یک تاریخ و در مدرسه خصوصی و بخشی از جمعی از دانش آموزان در حال اجرا پروژه. او گفت: کار در کمپین کمک به مقابله خود را با احساس “درماندگی و انزوا” از ادامه اقامت در خانه سفارشات.

لوازم بسیار مورد نیاز به واشنگتن و سرمایه های بزرگتر منطقه جنوب مریلند و ویرجینیا شمالی پرانتز برای بلندی موج.

دو بار در هفته داوطلب رانندگان مانند ویلیام اولسن در جمع آوری این مواد چاپی از خانه های مردم نیست. اجتماعی را حفظ فاصله و کاهش تعاملات شخصی ساکنان ترک تازه چاپ شده قطعات در کیسه مهر و موم شده و یا جعبه در ایوان خود را.

“من یک ماشین و من یک دسته از وقت آزاد. من ممتاز و این حداقل من می تواند انجام دهد” گفت: آقای اولسن, Georgetown روز junior است که به فکر تحصیل در رشته پزشکی.

قطعات در حال تحویل به ایتون DC جمعی کاری مرکز شهر است که در خدمت به عنوان یک توزیع hub. وجود دارد بیشتر داوطلبان جمع آوری دو پایه قطعات پلاستیکی شیرازه و روشن ورق پلاستیکی و قابل انعطاف است که آویزان در مقابل صورت.

چاپ برای محافظت از مبارزات انتخاباتی است که فقط بخشی از یک بزرگتر تلاش کار مستقل در جیب در میان منطقه “ساز” جامعه است.

زمانی که راب رایان-سیلوا را کارفرما و سازمان توسعه بین المللی آمریکا پیمانکار دای فرستاده هر کس در خانه او انجام یک جفت از پرینتر 3D.

“کمی به من وغصه آنها در اتاق خواب مهمان و من در حال اجرا کمی کارخانه وجود دارد,” او گفت:.

یکی از آنها استاندارد در خانه-سبک چاپگر “در مورد اندازه مایکروویو در کنار آن” است که او با استفاده از به چاپ چهره سپر. از سوی دیگر یک بزرگتر و پیچیده ترین ماشینی است که او استفاده می شود برای پر کردن یک درخواست خاص از واشنگتن آتش نشانی: یک نازل خاص است که قادر می سازد خدمه آمبولانس به تعویض فیلتر در تنفس کمک ماشین خود را در آمبولانس.

موارد او تولید هستند جمع آوری شده و توزیع شده توسط یک شبیه ساز-جمعی سازمان یافته توسط نوا Labs در رستون ویرجینیا. چهره سپر را حدود چهار ساعت در هر چاپ. او تخمین می زند او ساخته شده 50 چهره سپر و 80 نازل.

“این واقعا اضافه کردن تا زمانی که شما از یک جامعه بزرگتر انجام این کار,” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>