هشدارهای سطح مورد سیستم برای ضد عفونی کردن N95 ماسک

Battelle تکنسین های آماده سازی برای اجرای یک آزمون سازمان ماسک-ضد عفونی سیستم در برایتون Colo., در اوایل ممکن است.

عکس: مایکل Ciaglo/گتی ایماژ

صدها نفر از هزاران نفر از ماسک ماسک برای محافظت در برابر coronavirus فرستاده شده اند از طریق آلودگی سیستم است که باعث هشدار از کارگران خط مقدم است و تا کنون هزینه های دولت بیش از $110 یک ماسک.

این سیستم ساخته شده توسط Battelle یادبود موسسه غیر انتفاعی تحقیقات شرکت است که ساخته شده است بیش از 50 ماسک-ضد عفونی واحد پس از گرفتن بیش از 400 میلیون دلار در قرارداد دولت فدرال. Battelle گفت: روند آن اجازه می دهد تا برای N95 ماسک ماسک به 20 بار مورد استفاده مجدد قرار.

چرا N95 ماسک اینقدر مهم است ؟

پاسخ به سوالات رایج در مورد N95 ماسک در طول coronavirus بحران است.

آن است که به طور گسترده ای به تماشای coronavirus ابتکار عمل با هدف حفظ عرضه محدود از تجهیزات حفاظتی برگزار شده توسط ایالات متحده بیمارستان. در هفته های اخیر بیمارستان ها قرار داده اند 700,000 پزشکی استفاده می شود-درجه ماسک صورت از طریق به تازگی ایجاد شده در سیستم را پاکسازی و چاپ مجدد آنها Battelle اجرایی لو فون Thaer گفت: در هفته گذشته.

او گفت: Battelle است صورتحساب ایالات متحده $78 میلیون و تا کنون که دولت هر ماسک هزینه خواهد شد به احتمال زیاد افت به عنوان سیستم بیشتر استفاده می شود. او همچنین گفت: این ماشین آلات استفاده می شود می تواند در سلامت آینده بحران. Battelle انتظار دارد که این هزینه به پایین آمدن دلار 7 ماسک “ظرف چند ماه” سخنگوی رز رنکین گفت. او افزود که “این متغیرها در حال تغییر به طور مداوم” و اشاره کرد که حدود 110 شکل بود که از جمعه. Battelle انتظار دارد که تعدادی از ماسک decontaminated به افزایش اعمال جراحی الکتیو و دندانپزشکی رزومه.

Battelle را ضد عفونی سیستم در معرض استفاده از ماسک به بخار هیدروژن پراکسید در اصلاح ظروف حمل و نقل برای چند ساعت و سپس اجازه می دهد تا ماسک به هوا تا زمانی که غلظت مواد شیمیایی قطره به سطح قابل قبول.

استفاده از این سیستم را نشان می دهد بیمارستان’ ادامه شدید تقاضا برای دنده محافظ. N95 ماسک تا به نام چرا که آنها فیلتر کردن 95 درصد از بسیار کوچک ذرات در تقاضای بالا هستند زیرا آنها طراحی شده اند برای محافظت از استفاده کنندگان از بیماری است. هنگامی که ماسک با کیفیت را می توان در حال حاضر آنها معمولا هزینه 5 دلار یا بیشتر بیش از دو برابر هزینه قبل از همه گیر.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تورهای زدايي واحد با شان Harrington, راست, از Battelle مراقبت بحرانی آلودگی سیستم در میامی گاردنز فلوریدا.

عکس: Lynne Sladky/آسوشیتد پرس

دستورالعمل های فدرال و 3M Co., ایالات متحده بزرگترین N95 ماسک ساز نشان می دهد که برخی از ماسک استفاده مجدد از سیستم های مانند Battelle را در حال اثبات نشده و می تواند ماسک به درستی قادر به محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران از coronavirus.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه ماسک-سیستم ضد عفونی استفاده می شود تنها در صورتی از منابع دیگر در دسترس نیست. آن خواستار مراقبت های بهداشتی کارگران به قرار دادن با استفاده از ماسک در یک کیسه کاغذی برای پنج روز به جای استفاده از یکی از این سیستم ها. غذا و دارو گفت: مزایای استفاده از سیستم ضد عفونی بیشتر از خطرات آن.

برخی از اتحادیه های کارگری گفت که سیستم ضد عفونی قرار دادن کارگران در خطر است.

ریک لوکاس یک پرستار و اتحادیه رهبر در دانشگاه ایالتی اوهایو مرکز پزشکی Wexner گفت: ضد عفونی ماسک از Battelle با مهر و موم فرسوده باندهای الاستیک شکسته و ماسک و رنگ آمیزی توسط ترشحات تنفسی از دیگر کاربران. او گفت: آن را ایجاد کرده است “بسیاری از اضطراب برای پرستاران و مراقبت های بهداشتی کارگران است.”

مرکز پزشکی مبتنی بر مانند Battelle در کلمبوس, اوهایو کار می کرد با Battelle برای توسعه ویروس آزمون. از ماه آوریل بیمارستان دارای مقادیر 22,000 از آن ماسک از طریق Battelle در هیچ هزینه یک سخنگوی بیمارستان گفت.

آقای لوکاس گفت که او نگران است در مورد اثرات طولانی مدت از تنفس مواد شیمیایی از decontaminated ماسک از جمله پراکسید هیدروژن که Battelle با استفاده از به پاکسازی آنها. او همچنین با اشاره به پتانسیل روند تنزل ماسک که می تواند منجر به استنشاق الیاف یا مواد شیمیایی.

ماسک محافظ حلق آویز در یک ضد عفونی واحد در Battelle N95 زدايي سایت در سامرویل, Mass., در ماه آوریل است.

عکس: مایکل Dwyer/آسوشیتد پرس

برای ایمنی بیمارستان گفت: این برنامه برای استریل کردن آن ماسک فقط پنج بار نه 20 به عنوان پیشنهاد شده توسط Battelle. تا کنون برخی از بیمارستان ماسک پاکسازی شده اند سه بار در بیمارستان سخنگوی گفت. بیمارستان اپیدیولوژی بررسی Battelle داده او گفت که “نشان عالی زدايي از میکروارگانیسم ها و حذف کامل از هیدروژن پراکسید از ماسک است.” او گفت: بیمارستان تصمیم گرفتند برای عقیم سازی محدود به پنج بار از فراوانی از احتیاط. او همچنین گفت: اعضای هیات می تواند دور انداختن ماسک که دوباره با نقص.

دیگر کارگران گروهها از جمله پرستاران ملی ایران, یک پرستاران اتحادیه اروپا باید نگرانی در مورد ماسک-استفاده مجدد سیستم به طور کلی. ماساچوست انجمن پرستاری گفت: آن به شدت مخالف ماسک-استفاده مجدد از روش. و انجمن بین المللی آتش نشانان خواستار اعضای آن برای جلوگیری از سیستم های مانند Battelle محصول.

Battelle آقای فون Thaer گفت: او را درک نگرانی از کارگران خط مقدم اما گفت Battelle قصد ندارد به آن را تغییر دهید و راهنمایی در اجازه دادن ماسک به مقادیر 20 بار. Battelle می ایستد ایمنی آن را ادعا می کند.

“ما بسیار با اعتماد به نفس علم صدا است,” او گفت:. “ما به وضوح تنظیم اگر ما نیاز به اما ما دیده ایم هیچ مدرکی در عین حال که می تواند ما را در این جهت است.”

درمان صورت

ایمنی کارشناسان می گویند یک ماسک ضد عفونی سیستم باید:

  • غیر فعال کردن این ویروس است که باعث Covid-19
  • نه آسیب ماسک فیلتر
  • نه آسیب ماسک باندهای الاستیک
  • تغییر شکل نمی ماسک
  • نه ترک سمی باقی مانده

Battelle دریافت کرده است بیش از 400 میلیون دلار در فدرال قرارداد برای ساخت تجهیزات و راه اندازی این سیستم در هیچ هزینه ای به بیمارستان ها هر چند Battelle لزوما نمی دریافت تمام پول او گفت:. Battelle انتظار به لایحه بیش از $78 میلیون دلار آن تا کنون است. ایالات متحده مجاز است تا آنجا که 600 میلیون دلار به Battelle برای برنامه های دفاعی آژانس حمل و نقل گفت:.

آقای فون Thaer گفت Battelle امضا کرده است و در مورد 16,000 بیمارستان ها و دیگر مراقبت های بهداشتی سایت و که چند هزار نفر به طور فعال با استفاده از آن سیستم. بیمارستان ها جمع آوری و با استفاده از ماسک در امکانات خود را و سپس ارسال آنها را به یکی از Battelle سیستم های نزدیکی واقع شده است.

در ماه های اخیر پزشکان و پرستاران در درمان coronavirus بیماران به اجرا شدید کمبود ماسک صورت. بسیاری از آنها استفاده می شود وارداتی ماسک با کیفیت سوال برانگیز; در مارس مقامات فدرال و کناره گیری اضطراری تصویب ده ها تن از چینی, ماسک, تولید کنندگان بیش از این نگرانی ها. Battelle تمیز کردن از 700,000 ماسک به تاریخ نشان دهنده کسری از ده ها میلیون نفر از ماسک مورد نیاز است.

سیستم های ضد عفونی کردن ماسک می تواند به سهولت تامین-زنجیره محدودیت تبدیل یک بار-استفاده از محصول را به یکی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بسیاری از 20 بار. در حال حاضر بسیاری از متخصصان پزشکی با استفاده از یک ماسک برای یک روز تمام به جای تغییر بعد از هر برنامه به طور بالقوه مسری بیمار به عنوان نمونه قبل از بحران.

برخی از بیمارستان ها استفاده 15,000 ماسک یک روز و به دنبال ایجاد یک مخزن پنج میلیون ماسک هر—چیزی که آنها نمی انتظار می رود تا اواخر امسال در اولین گفت دیوید گیلان, معاون ارشد رئیس جمهور از منابع عملیات برای Vizient Inc., یک ایروینگ تگزاس شرکت است که فراهم می کند خدمات پیمانکاری به صورت حاد-ارائه دهندگان مراقبت.

یک Battelle کارمند باز کردن یکی از جدید Battelle ماسک-ضد عفونی سیستم های تحویل داده شده به کلرادو است.

عکس: مایکل Ciaglo/گتی ایماژ

3M برجسته ترین N95 ماسک ساز نیست “توصیه می کنند که N95 3M ماسک بود decontaminated از طریق یک سیستم پردازش” گفت: Nicole McCullough شغلی ایمنی و سلامت رهبر در 3M.

این شرکت شده است ارزیابی ماسک-سیستم ضد عفونی به وکیل کارگران خط مقدم با استفاده از محصولات آن است. این شرکت گفت: آلودگی سیستم می تواند اگر لازم وجود ندارد به اندازه کافی استفاده نشده ماسک.

3M و FDA گفت: ماسک-استفاده مجدد سیستم را کاهش می دهد یک فیلتر بهره وری و مناسب است. 3M گفت: آن آزمایش نشان می دهد که ماسک می تواند اجرا از طریق Battelle سیستم سه برابر شده است و بررسی اینکه آیا آنها با خیال راحت می تواند مورد استفاده مجدد قرار 20 بار به عنوان Battelle متحده است.

در ماه آوریل یک درمانگر تنفسی ظ نامطلوب-رویداد و گزارش با FDA این ادعا که ماسک نبود آب بندی درست پس از پردازش.

از آرشیو

با پزشکی کارگران در مواجهه با کمبود و CDC توصیه داوطلبانه استفاده از پوشش صورت بسیاری از آنها تعجب زمانی که آنها می توانید دسترسی به N95 ماسک. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: سارا ESHLEMAN/گتی ایماژ (در اصل منتشر شد مارس 3, 2020)

FDA گفت: Battelle فرستاده است حدود 100 گونه عوارض جانبی-گزارش رویداد مورد آن سیستم است که بخش کوچکی از ماسک شده اند که مورد استفاده مجدد قرار. این مسائل شامل پاره شده تسمه متناسب با نگرانی و ماسک. Battelle را سخنگوی گفت: پنج نفر از این شکایت مورد نیاز تحقیقات بیشتر از Battelle و این که دیگران نمی واجد شرایط به عنوان عوارض جانبی.

FDA گفت: بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات باید بازرسی decontaminated ماسک قبل از استفاده و دور از هر گونه نشان دادن تغییر رنگ و یا نشانه هایی از تخریب.

آژانس اعطا اضطراری تصویب به Battelle در اواخر ماه مارس برای استریل تا 10000 ماسک یک روز در کلمبوس, اوهایو.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

Battelle و برخی از سیاستمداران از جمله جمهوری خواه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine پشتیبانی گسترش مجوز اجازه می دهد بیشتر ماسک به decontaminated در مکان های بیشتری.

“تصمیم FDA را به شدت محدود کردن استفاده از این نجات بخش تکنولوژی است که چیزی کمتر از بی پروا” رژیم صهیونیستی. DeWine گفت: در مارس 29, بیانیه. در یک صدای جیر جیر در همان روز رئیس جمهور تهمت و گفت: “امیدوارم که FDA تایید می ماسک عقیم سازی تجهیزات در اسرع وقت.”

در طی یک روز به تایید FDA برای استفاده کامل از Battelle سیستم در سایت های اضافی.

یک سخنگوی کاخ سفید روز جمعه گفت که آقای تهمت نمی فشار هر کسی که به تصویب Battelle روند و رئیس جمهور “ساخته شده است هرگز قبل دیده می شود مشارکت عمومی-خصوصی برای عرضه به شدت مورد نیاز” دنده محافظ. رژیم صهیونیستی. DeWine را کاهش یافته است به نظر جمعه.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که بودجه دفاعی آژانس حمل و نقل قرارداد با Battelle گفت: Battelle برنامه به معنی این نیست که به جای تلاش برای خرید ماسک بلکه برای تکمیل آنها با توجه به کمبود. یک DLA گفت: این قرارداد شامل سیستم به مدت شش ماه.

نوشتن به آستن Hufford در [email protected] و راشل لوی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>