Warner Music, ZoomInfo آماده برای افزایش IPO بازار

Lizzo انجام شده در یک Warner Music Group pre-Grammy Awards در ماه ژانویه است.

عکس: امی Sussman/گتی ایماژ برای موسیقی وارنر

دو بزرگ بازار سهام آغاز بکار خود را به نیروی تازه دادن به آمریکا IPO بازار این هفته است.

Warner Music Group پارسیان و ZoomInfo Technologies, Inc. برنامه به لیست سهام خود را روز شنبه و یکشنبه در چه خواهد بود بزرگترین کلی IPO و بالا فن آوری های جدید موضوع از سال بود. آنها انتظار می رود به افزایش حدود 2.5 میلیارد ترکیب اگر قیمت سهام در midpoints از هدف خود محدوده.

همراه با سه نفر دیگر از شرکت های انتظار خود را آغاز بکار نزدیک به 3 میلیارد دلار خواهد بود مطرح و آن را بزرگترین روز سال برای آمریکا ذکر شده عرضه اولیه با توجه به Dealogic.

موسیقی وارنر است که با هدف به فروش 70 میلیون سهم در بین $23 و 26 دلار در هر کدام اواخر روز سه شنبه که ارزش این شرکت در $11.7 میلیارد دلار به 13.3 میلیارد دلار است. مورگان استنلی, Credit Suisse Group AG و گلدمن ساکس گروه Inc. در میان بانک های پیشرو در ارائه. ZoomInfo قصد دارد به فروش 44.5 میلیون سهم در بین $16 و 18 دلار هر روز بعد. جی پی مورگان چیس & Co. و مورگان استنلی پیشرو هستند که فروش.

Warner Music, ثبت شرکت گفتن است سرمایه گذاران این انتظار به قیمت IPO خود را در نیمه بالایی آن محدوده در حالی که ZoomInfo بازاریابی-شرکت داده است که نشان می دهد آن را می بیند فرود بالاتر از محدوده آن با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

دیگر عرضه اولیه اوراق بهادار در عرشه این هفته هستند کسانی که از شرکت biopharmaceutical اعمال مولکولی حمل و نقل, Inc. و نرم Therapeutics , Inc. و پردازنده پرداخت Shift4 پرداخت LLC.

پشت سر هم از فعالیت در می آید و پس از چند ماه آرامش نسبی در IPO بازار با پتانسیل صادر کنندگان ترس دور توسط coronavirus همه گیر و آسیب های اقتصادی و بحران مالی ناشی از آن است. با بازارهای داشتن بازگشت و به شدت همه گیر-تحمیل خاموش شدن ناگهانی شروع به آسانسور صادر کنندگان شروع به بازگشت. باید این هفته محصول از عرضه اولیه اوراق بهادار کرایه یک میزبان از شرکت ها به احتمال زیاد به دنبال در ماه های آینده با توجه به بانکداران.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

موفقیت موسیقی وارنر و ZoomInfo اندازه گیری شده توسط چقدر تقاضا وجود دارد برای سهام قبل و بعد از آنها شروع به تجارت می تواند لولا در اقدامات انجام شده در ماه های منتهی به رسمی خود را راه اندازی کرد.

مدیران در هر دو شرکت قادر به صحبت با سرمایه گذاران بالقوه در اصطلاح تست–waters جلسات قبل از سفر آمد به نزدیکی متوقف شد. که به سرمایه گذاران راحتی بیشتر برای قرار دادن سفارشات برای سهام برخی از آنها گفت: حتی اگر آنها محروم در شخص roadshow جلسات که قبل لیست جدید در زمان عادی. در عوض موسیقی وارنر و ZoomInfo مدیران انجام شده مجازی roadshows تلاش از طریق ویدئو چت برای متقاعد کردن سرمایه گذاران برای خرید سهام خود را.

همچنین کلیدی برای ضربت زنی تقاضا: هر دو شرکت مشغول به کار به تامین بخش قابل توجهی از آنها IPO درآمد حاصل جلوتر از زمان. موسیقی وارنر است در بحث سرمایه گذاری با مجموع بیش از $1 میلیارد دلار از آن هدف جمع آوری اعانه با موسسات و همچنین با شرکت اینترنتی چینی Tencent Holdings Ltd. وال استریت ژورنال گزارش داد در هفته گذشته. BlackRock , Inc., Dragoneer گروه سرمایه گذاری و وفاداری به نام به اصطلاح لنگر سرمایه گذاران برنامه ریزی برای خرید تا 100 میلیون دلار از سهام هر یک در ZoomInfo را IPO با توجه به نظارتی تشکیل پرونده.

هر دو موسیقی وارنر و ZoomInfo به نظر می رسد هوازدگی همه گیر نسبتا خوبی است.

ZoomInfo گفت: در مقررات تشکیل پرونده که از آن انتظار تجربه “کاهش رشد و یا کاهش در تقاضای مشتری برای پلت فرم ما” و همچنین کاهش تقاضا از مشتریان موجود به دلیل همه گیر و در عین حال افزود که آن سالانه ارزش قرارداد با مشتریان جدید رز 87 درصد در ماه آوریل از سال قبل است.

موسیقی وارنر در ضمن لذت می برد در مارس 12% پرش در جریان درآمد بزرگترین کمک کننده به آن بالا خط. در حالی که بر اساس آن دفترچه بيش از جبران کاهش مربوط به کروناویروس در مناطق از جمله ad-پشتیبانی دیجیتال و فیزیکی درآمد این مناطق انتظار می رود به بهبود می یابند.

نوشتن به کوری Driebusch در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>