انبار موج تقاضا به عنوان خرده فروشان تنظیم مجدد زنجیره تامین

صنعتی املاک و مستغلات فعالیت است و دوره نقاهت را سریع تر از انتظار می رود از شوک های اقتصادی از همه گیر با توجه به املاک و مستغلات شرکت CBRE.

عکس: دانیل Acker/مهر نیوز

تقاضا برای آمریکا فضای انبار است rebounding به عنوان تحول از coronavirus همه گیر هل کسب و کار به retool زنجیره تامین خود را.

صنعتی املاک و مستغلات فعالیت مانند اجاره نامه تمدید و جدید اجاره شروع به پریدن کرد 43 درصد از 15 آوریل تا مه 14 از قبلی 30 روز دوره نقاهت سریع تر از انتظار می رود از شوک های اقتصادی از همه گیر با توجه به املاک و مستغلات شرکت CBRE Group , Inc.

مجموع معاملات برای سال در حال 2.8 درصد بالاتر از در این زمان در سال 2019 حتی اگر فعالیت کاهش یافت و 29 درصد بین 15 مارس و آوریل 14 به عنوان مستندات با هدف متوقف کردن گسترش coronavirus گسترده در سراسر آمریکا

خرده فروشان و مواد غذایی و کالاهای مصرفی تامین کنندگان ramped تا خود را e-commerce عملیات در این دوره پس از افزایش سفارشات از housebound خریداران در قرنطینه. شرکت نیز تامین امنیت فضای جدید برای نوسازی توزیع آنها در چندین عملیات از جمله مکان های بزرگ در نزدیکی مراکز جمعیتی برای آنچه آنها انتظار می رود به ادامه افزایش تقاضا برای خدمات تحویل مواد غذایی آنلاین.

“30 روز آینده ما شاهد این چرخش” گفت: James نسیم CBRE جهانی سر از صنعتی و تدارکات پژوهش است. “به نظر می رسد که تیز شیب در فعالیت…تا به حال بیشتر به قرنطينه و اقامت در خانه قوانین است.”

تقاضا برای انبار 100000 فوت مربع و یا بیشتر برگزار می شود تا بهترین و با توجه به CBRE. معاملات برای کسانی که بزرگتر امکانات کاهش یافت و فقط 5 درصد در طول ماه اول از همه گیر قبل از افزایش به بالاترین سطح ماهانه در این سال برای تجهیزات اندازه ها در پایان دوره May 14.

فشار بیشتر برای فضای ذخیره سازی می آید به عنوان خرده فروشان دوباره ارزیابی تدارکات شبکه در پی تحول در coronavirus رانده خاموش شدن ناگهانی. تجار در حال حاضر در حال حرکت کالا نزدیک تر به مشتریان و همه گیر است که شتاب آن تغییر گفت: جس Dankert معاون رئیس جمهور از عرضه زنجیره ای برای صنعت خرده فروشی رهبران انجمن.

برخی از خرده فروشان با اتکا به شدت در فروشگاه ها را به انجام برسانند سفارشات آنلاین در طول همه گیر خانم Dankert گفت: در حالی که دیگران به دنبال ساخت “تاریک فروشگاه” تحقق مراکز در مناطق شهری و تغییر به دور از بزرگتر و امکانات بیشتر در مکان های از راه دور. “وجود دارد یک تغییر از موجودی و تطبیق با سیستم های جدید برای Covid-عصر خرید,” او گفت:.

بسیاری از خرده فروشان لادن با unsold در آن زمان موجودی از بسته شدن. اما خانم Dankert گفت: بنا به نظر نمی رسد به زور زدن انبار ظرفیت در نزدیکی مشغول دروازه مانند جنوب کالیفرنیا بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ.

بیشتر از وال استریت ژورنال گزارش تدارکات

  • واکنش وزارت تانکر تغییرات دوره در نوسان بازار نفت ژوئن 20, 2020
  • راننده کامیون YRC به دنبال تسلیم میلیون ها نفر در منافع پرداخت 18 ژوئن 2020
  • اوج حمل و نقل فصل گل نشسته اجرا می شود به عنوان اقیانوس خطوط کشش ظرفیت 16 ژوئن 2020
  • Nikola Tesla, نقشه مسیرهای مختلف به کامیون های تجاری در بازار 12 ژوئن 2020

“ما دیدن وانت در معاملات کوتاه مدت” گفت: CBRE آقای نسیم که می تواند منعکس کننده موجودی بیش از حد کلی و یا افزایش در تقاضا برای انواع خاصی از محصولات مانند مواد غذایی یا لوازم پزشکی.

کوتاه مدت اجاره “کمتر از 12 ماه بود و بسیار فعال برای ما در ماه های مارس و آوریل گفت:” کریس Caton سر از استراتژی جهانی و تجزیه و تحلیل صنعتی املاک و مستغلات غول Prologis Inc.

Prologis تخمین می زند که کسب و کار می تواند به افزایش موجودی خود را 5 درصد به 10 درصد بیش از مدت طولانی برای محافظت در برابر این نوع از تقاضا شوک که پاک کردن قفسه های فروشگاه های مواد غذایی در طول اولین هفته از این بیماری همه گیر مستندات.

بالاتر سطوح موجودی و تسریع رشد تجارت الکترونیک است که به طور معمول نیاز به حدود سه برابر مقدار فضا به عنوان سنتی توزیع عملیات که در خدمت فروشگاه می تواند به افزایش در ایالات متحده انبار تقاضا به میزان 400 میلیون فوت مربع بیش از دو تا سه سال آینده این شرکت پیش بینی.

نوشتن به جنیفر اسمیت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>