جنگ در خیابان: مدارس در مقابل نگهبان

موسمی است بر ما در اینجا در غرب بنگال. در ردیف دو شهر دورگاپور-که در حاشیه عظیم Chhota ناگپور فلات-ما منتظر باران مانند polydipsia زده حیوانات. هنگامی که باران هرچه را ما جذب آب مانند راه رفتن, صحبت کردن اسفنج. کمتر از یک هفته پیش در باران خیس بعد از ظهر من در وسط ایستاده بود در غیر این صورت آرام پارک پر از قد بلند eucalyptuses و gulmohars. این محل این است که به طور معمول مورد علاقه امد و شد زیاد برای مرغ عشق به دنبال فرار از چشم ناظر اخلاقی پلیس. اما در این بعد از ظهر در محل teemed با صد jostling مردان و زنان; هوا زنگ با صدای جمعی از اوباش عصبانی. خشم بود و قابل لمس و واقعی; نه تحریک توسط تبلیغات برای یک تغییر است.

که من ایستاده بود در میان جمعیت متوجه شدم که چگونه بد Covid-19 مستند شکسته بود پشت اقتصاد است. وجود تجار و بازرگانان و کارکنان بخش خصوصی که انجام شد به خوبی قبل از این مستند. وجود خودرو-کالسکه رانندگان و مغازه داران که تا به حال یک جریان ثابت درآمد قبل از زندگی مسدود اطراف این بیماری همه گیر. وجود دارد و پایین پله پلیس و کارمندان دولت با درآمد ناچیز بودند که احساس بحران متورم بازار است. هر روح که ایستاده بود در باران که از بعد از ظهر آمده بود با تنها هدف برای فیوز متنوع به صدای یک ناقوس جنگ در برابر خصوصي مدارس شهرستان من. غیر قابل تصور عمل قطعا آن بود. اما این بار غیر قابل تصور. در حالی که بانک مرکزی هند تا به حال حس خوب از درخواست بانک ها به مالیات مردم با وام, بازیابی وجود دارد این مدارس است که تا به حال ایده های دیگر.

این است که مد روز برای اکثر خصوصي مدارس در هند به اتهام ثروت در نام پذیرش هزینه ها و دوباره پذیرش. ما پدر و مادر در تلاش برای ارضاء خودمان را با مرز استبداد مدیران این موسسات خرد شدن به هر تقاضا است. ما هرگز از آنچه انجام شده است با پول است. ما هرگز می خواهید برای دیدن اگر یک آجر جدید گذاشته شده است و در همه حال در حال حاضر آلاینده مدرسه و دانشگاه. ما همین حالا سوال کیفیت آموزش و پرورش تحویل داده اگر چه هزینه های پرداخت برای خدمات ارائه شده. اما همه چیز تغییر کرده است در حال حاضر. هر روپیه به نظر می رسد با ارزش است. حتی سخاوتمندانه ترین spendthrifts را آغاز کرده اند برای حل و فصل تامر سبک زندگی. به عنوان طبقه متوسط به پایین در هر بشکه از تفنگ بیشتر سوالات مطرح شده در حال حاضر از همیشه قبل از. در واقع طبقه متوسط چهره چشم انداز بسیار واقعی بودن riven از هم جدا می نابرابر بخش است. یک ویفر نازک لایه احتمالا جذب به طبقه فوقانی در حالی که فربه لایه های پایین تر احتمالا از دست دادن راه خود را در مزس از طبقه پایین تر. موقعیت من به عنوان ناب, کنجکاو از طبقه متوسط باعث می شود من تعجب می کنم که “چه پس از آن!”

وقتی خدمتکار آمد اواخر یک روز صبح و پس از اینکه از او خواسته به این دلیل از اواخر سال ورود بی درنگ پاسخ داد که او رفته بود به او را واکشی رایگان جیره من متوجه شدم خشونت کلاس دینامیک در هند. ما وسط کلاس شده اند از چپ به ما دستگاه های خود را با هر سختی قابل مشاهده ژست های مهربانی از آنهایی که ما را در بالا صندلی. به عنوان حقوق شاقول و “کوچک سازی” و “کردند” تبدیل buzzwords, طبقه متوسط است که خم از شکل. تنها آن زمان است که قبل از این به طرز وحشیانه ای پیچشی قشر جرقه بزند و معاند ضرب وشتم نشت بیش از یک “روز باستیل” redux. ما تا به حال آرزو به توان در صف های طولانی در مقابل جیره مغازه ها. اما کسانی که بسیار خطوط نمی خواهد ما را در حال حاضر. آنها آب کیر با کسانی که تا به حال relented به سرنوشت خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها متولد شدند. وقتی که من پرسید که من خدمتکار “آیا من می توانم شما را در جیره خط روزی?” او دست هایش را “می تواند به شما برای زنده ماندن در داد و بیداد در مقابل آب شیپور خاموشی؟”

بنابراین تصمیم بر آن شد با ما-وسط کلاس پدران و مادران شهر من-که ما نمی خواهد پرداخت هزینه مدارس را مضحک بستری مجدد هزینه های آنها معمولی خواستار است. ما تا به حال به حال به اندازه کافی در حال حاضر و مدارس را باید اولین سنگر از قدرت به اذعان ما گرفتاری. این جلسه در پارک بود یک نمایش بزرگ از برتری عددی و به عنوان شب فرود از بالای درختان اکالیپتوس ما تنها شماره افزایش یافته است. یک گشت پلیس جیپ آمد snooping. اما آنها به زودی متوجه است که یک آتشفشان بهتر بود شاهد از راه دور است.

اما یک نکته وجود دارد. مدارس شده اند به کارگیری معلمان آنقدر کم remunerations. در حال حاضر آنها باید متوسل به بازوی چرخاندن با قرار دادن این معلمان به جلو به عنوان خط اول خود را از دفاع. معلمان تهدید شده اند با حقوق و دستمزد کاهش مگر اینکه آنها goaded پدر و مادر به پرداخت کردن. این یک تسلط جامع. طبقه متوسط برابر حفره دار شده است مردم خود را دارد. مدارس شده اند شدیدا سود سال در, سال و وسط کلاس-کلاس من-هرگز آن را دیدم به احتکار. اما در این دنیای جدید, مردم شروع به نگاه در همه چیز متفاوت است. من می توانم شنیدن تیک تاک از زمان بمب و این یک جهنم از یک بمب کثیف. هنگامی که آن را منفجر و منفجر شدن آن خواهد شد!-خرده ریز می خواهید به چوب به گوشت از شهر من. این شهرستان ساخته شده با آهن در دست طبقه متوسط است. به عنوان نسل از پدران موسس بلک و غرفه در این زمان نامشخص خشم ایجاد شده در خط گسل بین ما و طبقه فوقانی gentry که خود مدارس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.