جنگ در خیابان ها: سقوط از فضل

آن را در یکی از صحبت به زبان انگلیسی کلاس درس است که یک دانشجو از من پرسید به طور مستقیم “آقا آیا شما فکر می کنم که اگر من یادگیری به صحبت به زبان انگلیسی روان آنها را به من وارد یک هتل پنج ستاره حتی اگر من وجود دارد به اطراف نگاه?” در حال حاضر سوال خود را پرسیده شد که با بی ضرر ترین نیت است. در آن حال خلوص و صداقت یک مرد در اوایل بیست سالگی خود به دنبال در جهان با گسترده رویا رنگ و لعاب چشم. اما او ناخواسته اشاره به نگران کننده ترین جنبه از جامعه هند—کلاس دشمنی. و زبان انگلیسی را ناخواسته تبدیل به بزرگترین نشانگر از کلاس تقسیم شده است.

دانش زبان انگلیسی شما می توانید مکان شما حق شغل و شاید حتی شریک زندگی از رویاهای خود. برخی می گویند این قطعی اثبات همه جا استعماری خماری. اما از rafters از خانه های دولت به خطوط راه آهن که crisscross این کشور دوران راج همچنان ادامه دارد به عنوان یک ثابت در سایه.

هند در حال آمدن است ، بیش از هفت دهه پس از اعلام رسمی استقلال از راج و پیشرفت کند بوده است. اما این مشخصه دموکراسی—من گفتن این به من برافروخته دانش آموزان است. چه چیز دیگری می تواند شما توجیه حکومت pantomimic رژیم ؟ صبور باشید و همه چیز را در خط سقوط—من کنسول من گروه ترکان جوان. اما با وجود cunningness و تسلط بر کلمات من تا به حال مشکل پاسخگویی ترین و بی تکلف از سوالات آن روز.

او می تواند وارد یک هتل پنج ستاره و پرسه زدن در اطراف در سخاوتمندانه لابی بدون بالا بردن ابرو مسلح پوش انگلیسی عبارات ؟ و آنچه در مورد راه رفتن است که نیاز به تقلید هست ؟ چون به بسلامتی با اجتماعی نخبگان یکی از نیاز به تقلید حماقت بیش از حد! من خرابکاری در ابتدا. مراقب باشید که به مانند یک احمق نگاه کنید من نگه داشته نازدار کلمات در حالی که برای کشتن زمان و سپس کمربندش را بست ترین نامنسجم جملات من همیشه صحبت در جلسات کلاس درس. “بله, شما می توانید. اما همه اینها بستگی به شما.”

این دقیقا همان احساسات مردمی است که نگه می دارد بی شمار خصوصي مدارس در کسب و کار. این مدارس ارائه دوره های آموزشی زبان انگلیسی متوسط و وضعیت famished مردم سقوط برای آنچه که می تواند به عنوان یک نیرنگ در اکثر موارد. اما فقیر پدر و مادر را نمی توان سرزنش کرد. آنها دیده اند در های مربوطه خود را زندگی می کند قدرت اختیار داشت توسط مسلط به زبان انگلیسی. آنها شاهد juggernauts در دفاتر و کارخانجات خورد مخالفت با suave زبان. بنابراین آنها می خواهند فرزندان خود را به تکرار آن شاهکارهای. آنها ممکن است “حکومت” اما آنها مطمئن شوید که به عنوان سرنوشت می خواهید بخش خود را به “حاکمان”. این است منحصر به فرد از کلاس دینامیک در کشور من و در جاهای دیگر.

مظلوم نمی خواهید برای دیدن یک منجی در فرزندان او ترجیح می كند به جای. این تمایلات یک پنجره باز می شود فرصت برای astute تجار و بازرگانان که در حال حاضر می تواند بافت داستانهای تخیلی برای مردم قلاب آنها را و آنها را حلقه. گسترده ای از چشم پدر و مادر ازدحام در مقابل خصوصی زبان انگلیسی متوسط مدارس به عنوان به زودی به عنوان پذیرش فصل شروع می شود. آنها با فشار و پرتاب به دست فرم پذیرش و داشتن doled یک مقدار زشت و ناپسند برای چند براق صفحات ایستاده sheepishly در صف برای مصاحبه. مصاحبه ها به سختی دهی به ذهن کودک. پدر و مادر اسکن شده به جای. یک کودک شایستگی عمق از پدر جیب. با نام کودک ساخت آن را به مقدس, لیست بی پایان حماسه مخوف بهره برداری آغاز می شود. پدر و مادر می گذرد زیر تیغ از taxidermist.

ذره ذره هر اونس از گوشت حذف شده است و واریز به خزانه تا زمانی که همه که باقی می ماند این است که توخالی پنهان و یک سر پر از رویاهای برای کودک است. از کتاب به مدالها تقریبا همه چیز را حمل کودک به مدرسه به خرید از بازرگانان نما به عنوان مسیحا. گفتمان سرمایه داری در اوایل شروع می شود.

این venality رفتن شده بود تا به حال. اگر وجود دارد یک چیز خوب به Covid-19 بحران انجام داده و سپس آن را به راه آن اتحادش را تغییر چشم انداز ما در تقریبا همه چیز. مردم در حال صحبت کردن در مورد چیزهایی که آنها را خودداری از چند ماه برگشت. چنین افرادی هستند که سوال شد که بر این باور بودند که وجود آنها بالاتر از ابرها از خطاپذیر.

مدارس در حال تحمل فشار بیش از حد. آنها خواسته همه نوع از سوالات ناراحت کننده در مورد راه آنها را به انجام کسب و کار خود را تا کنون و کاملا به طور طبیعی آنها در واکنش با قابل پیش بینی کنيد. اینتر-مدرسه اتحاد در حال جعلی و شوراهای تشکیل یک شبه با بیشترین متخاصم از موسسه سر در راس عملیات. پدر و مادر گروه بندی بیش از حد. عظیم شرکت در حال ایجاد پیوند با جمعی decrial از بی پروایی نشان دادن بهره برداری. این بز جاه طلبی از مدارس به چالش کشیده شده است توسط یک منشور جدید حقوق.

چند روز پیش یک چرخ و گروه انتخاب شده از مهیج نگهبان, شهر من, مونتاژ در یک کلبه در یک گوشه از زمین بازی. این محل در اصل یک مرکز یوگا با یک پوستر بزرگ از Baba Ramdev—یوگی تبدیل طب دستفروش—حلق آویز از شمال دیوار. اما در حال حاضر این عمل را به عنوان محل برگزاری یک Serment du Jeu de Paume (تنیس سوگند) redux. به عنوان یک peeved پدر و آوازی حریف از مدارس من بود بیش از حد وجود دارد. صدای افزایش یافت و نظرات باران در پشت سر هم با forking روشن در آسمان شب است. اما تصمیم بر آن شد که به صراحت این انقلاب جدید مردم خواهد خشم در تا سنگر افتاد و آنهایی که جدید ایجاد شد به جای.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.