جستجو: افرادی که مایل به بیمار برای پیدا کردن Coronavirus واکسن

یک مطالعه از شرکت کنندگان مبتلا به یک flulike ویروس در زمان ریه-ظرفیت آزمون, بنابراین محققان می تواند پیگیری اثرات آن است.

عکس:
hVVIO

هزاران نفر از مردم داوطلب شده اند آلوده به امید پیدا کردن یک واکسن جدید کروناویروس.

hVIVO یک تحقیقات بالینی گروه در لندن را به خود جلب کرده بیش از 20 ، 000 داوطلبان حاضر با آلوده تامر بستگان ویروس است که باعث Covid-19 در ازای هزینه ی £3,500 ($4,480). آن را می گوید چنین آزمایش می تواند نقش مهمی در توسعه یک واکسن جدید کروناویروس که وجود دارد ثابت شده هیچ درمان یا واکسن.

بر خلاف مواد مخدر که در حال آزمایش بر روی افرادی که در حال حاضر یک بیماری خاص واکسن باید با توجه به سالم افرادی که بعدا در معرض یک بیماری است. به طور معمول این است که با انجام دادن یک واکسن آزمایشی برای هزاران نفر از مردم در یک منطقه که در آن یک عفونت در گردش است و سپس ردیابی آنها برای ماه ها یا حتی سال. واکسن در نظر گرفته شده است موفق اگر کسانی که شات جلوگیری از عفونت.

یکی از راه های گرفتن سریعتر خواندن یک واکسن اثر است که با دادن آن به افرادی که پس از آن به عمد آلوده با اشکال در سوال. از جمله چالش های مطالعات به طور معمول مورد استفاده در توسعه واکسن برای آنفولانزا سرماخوردگی و سایر بیماری های تنفسی.

معمولا چند ده شرکت کنندگان دنبال نزدیک برای چند هفته علائم بیماری پس از عفونت است. این آزمایشات لازم نیست جای بزرگتر مطالعات ميدانی اما آنها برای کمک به جهت اینکه یک واکسن است که ارزش پیگیری است.

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. هویت خود را از جمله نام خود را محرمانه نگه داشته شود مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

برای Covid-19 کمی بیش از حد شناخته شده است چه کسانی بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ برای اجرای یک چالش مطالعه با استفاده از کروناویروس که باعث این بیماری است. هنوز hVIVO امیدوار است که با استفاده از آن بستگان می توانید با اینحال ارائه سرنخ برای توسعه واکسن. Coronaviruses یک خانواده بزرگ است که باعث طیف وسیعی از بیماری ها از سرماخوردگی به بیماری های جدی مانند سارس و MERS.

“این به شما می دهد یک غربال و به شما می دهد برخی از اعتماد به نفس است که همه چیز در حال رفتن به همه حق” گفت: جان آکسفورد بازنشسته استاد ویروس شناسی در کوئین مری دانشگاه لندن و صندلی hVIVO هیئت مشورتی. “شده اند وجود دارد هیچ انسانی coronavirus واکسن, ما نمی دانیم که آنچه آنها خواهید بود.”

hVIVO — یک شرکت تابعه از دارویی-شرکت خدمات باز یتیم PLC—یکی از تنها تعداد انگشت شماری از شرکت هایی که در توسعه و چالش اجرای مطالعات برای دارو و واکسن سازان.

چنین مطالعاتی بسیار سریع تر و ارزان تر از تمام زمینه مطالعات و می تواند کمک به محققان در انتخاب کاندیدای امیدوار کننده واکسن شود به جلو به آزمایشات گسترده تر.

hVIVO در حال حاضر در بحث های اولیه با داروسازان مسابقه به منظور توسعه یک coronavirus واکسن و می گوید آن را آماده خواهد شد برای آن ارائه آزمون چالش به مشتریان در دو تا سه ماه آینده.

پس از تبلیغات و پوشش رسانه ای این شرکت بود هولناک با داوطلبان است. بیش از 20 ، 000 امضا در این فضا از چند روز در مقایسه با یک نرخ طبیعی چند نفر در روز است.

مربوط تصویری

در میان افزایش در تایید موارد جدید کروناویروس در آمریکا بیشتر شرکت های مذهبی, موسسات و مدارس درخواست مردم برای ماندن در خانه اگر آنها ممکن است در تماس با این ویروس. وال استریت ژورنال به شرح زیر مورد یک مرد تحت داوطلبانه خود شده است. عکس: سام Dziekan

کسانی که انتخاب شده برای تست خواهد شد در انزوا نگه داشته در امکانات این شرکت تا زمانی که آنها دیگر عفونی معمولا حدود دو هفته به کاهش خطر ابتلا به آنها را گسترش بیماری به دوستان و خانواده.

جیمی اسپایسر-Lewis, یک 32 ساله طراح گرافیک و انیماتور زندگی می کند که در بیرمنگام, انگلستان به امضا رسید تا در این هفته پس از دیدن یک آگهی آنلاین در حالی که جستجو برای اطلاعات در مورد کوروناویروس.

“این نیست که زمان زیادی از زندگی من است و اگر آن را می رود به سمت کمک در هر راه ممکن—به دلیل وجود افرادی است که خیلی بیشتر در معرض خطر از من—پس چرا که نه ؟” او گفت:. به انگیزه های مالی بود “کوچک گیلاس در بالا.” او گفت که او قبلا اهدا سلول های بنیادی خون بیماران مبتلا به سرطان, یک روش است که درگیر سه روز بستری در بیمارستان بدون هر گونه پرداخت.

اگر انتخاب او را تحت یک باتری اضافی پزشکی غربالگری قبل از پیوستن به هر آزمون.

اقامت در بالای اخبار شما نیاز دارید

یک صبح coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

هنوز مطالعات با استفاده از دیگر coronaviruses ممکن است به عنوان خوانده شده خوب در واکسن است که به طور خاص هدف فشار است که باعث Covid-19 گفت: Matthew Memoli, مدیر آزمایشگاه بیماری های عفونی در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در Bethesda, Md.

پیشرفته ترین واکسن در توسعه خاص به کروناویروس جدید, او گفت:. چندین گروه از جمله مدرن , Inc., شرکت سانوفی SA و Johnson & Johnson در حال کار بر روی واکسن جدید.

J&J گفت: آن را برنامه ریزی برای استفاده از انسان های ویروسی آزمون چالش در حالی که شرکت سانوفی گفت: آن هنوز نهایی برنامه های خود را اما نمی شود با استفاده از یک آزمون خاص به Covid-19. موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که در حال اجرا محاکمات به صورت مدرن این واکسن گفت: آن را ندارد قصد دارد به انجام عفونت آزمون چالش.

اما چالش آزمون می تواند ارزشمند در نهایت توسعه یک واکسن جهانی که با این نسخهها کار در سراسر coronavirus خانواده دکتر Memoli گفت. او در حال توسعه خود را به چالش و آزمون برای coronavirus با استفاده از یک مربوط به فشار و امید آن خواهد شد کمک به دانشمندان در درک بهتر چگونگی رفتار ویروس ها و اطلاع رسانی های دراز مدت توسعه درمان یا واکسن.

در کل عمدی عفونت آج خوب اخلاقی خط است و تنها قابل قبول در نظر گرفته که به منافع جامعه به مراتب بیشتر از خطرات آن برای شرکت کنندگان است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما مایل به دریافت آلوده با کروناویروس به نام پژوهش است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

مثلا ethicists می گویند این امر می تواند دشوار برای توجیه یک چالش مطالعه برای یک بیماری مانند ابولا به دلیل بالا مرگ و میر—حدود 50 درصد به طور متوسط در مقایسه با 2 درصد به 3 درصد تا کنون برای Covid-19.

زمانی که چالش مطالعات قبلا استفاده شده است برای اطلاعات بیشتر به بیماری های جدی مانند تب دانگ و مالاریا تنها شرکت کنندگان تلقی می شود در معرض خطر کم از بیماری های جدی و یا مرگ انتخاب شده بودند و در برخی موارد ضعیف نسخه از پاتوژن استفاده شد.

“وجود دارد یک مثبت اخلاقی منطقی برای انجام چالش مطالعه آزمایش” گفت: Julian Savulescu که منجر پژوهش در مسئولیت جمعی در بیماری های عفونی در دانشگاه آکسفورد. “این نوع از تحقیقات یکی از فلش در تیردان قرار گرفتن مقابله با این نوع از فاجعه است.”

نوشتن به دنیس رولاند در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de