می خواهید برای پایان دادن به دولت مستندات? ارسال در coronavirus کارآگاه.

کاترین قهوه ای است و نه انتظار برای گوگل و اپل برای حل مشکل خود را. به عنوان یک ماساچوست سلامت رسمی دکتر براون است که وظیفه کمک به ایجاد شرایط است که می تواند کمک به سهولت دولت coronavirus مستندات. و او می داند که تماس با ردیابی خواهد بود یک ابزار ضروری.

گوگل و اپل در حال تلاش برای انجام آن با تکنولوژی ردیابی هر کس یک فرد مبتلا به COVID-19 ممکن است در تماس با. اما دکتر براون می خواهد ارتش از ویروس کارآگاه. “تماس های شخصی هنوز هم چیزی است که ما باور به موثر ترین راه,” او می گوید.

به طوری که آنچه در ماساچوست انجام شده است – استخدام صدها نفر از مردم برای کمک به sleuth مسیر coronavirus است که مصرف از طریق جوامع است. بدون تماس با چنین ردیابی – و همچنین بهتر تست – متحده نمی تواند بازگشایی کارشناسان بهداشت می گویند.

در زمانی که دولت فدرال تا حد زیادی ترک متحده به نمودار خود را البته ماساچوست می تواند یک مدل می گوید: رابرت بولینگر در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. “اگر استراتژی نشان داده شده است موثر باشد در برخی از کشورهای خاص دیگر کشورهای در حال رفتن به اتخاذ آن است.”

به عنوان کشورهای آمریکا mull کاهش COVID-19 اجتماعی محدودیت های بسیاری در حال تبدیل شدن به یک اعتماد ابزار برای کنترل بیماری های عفونی: تماس با ردیابی.

شناخته شده به عنوان “بیماری کارآگاه” تماس با ردیاب افرادی که کار برای متوقف کردن گسترش ویروس. آنها در رسیدن به افرادی که مورد تأیید و سپس ردیابی دیگران با فرد در تماس آمد از اعضای خانواده به مترو سواران. این یک دست مهار استراتژی است که نیاز به سرعت نیروی انسانی و اعتماد عمومی است.

کره جنوبی و سنگاپور و تایوان و نیوزیلند برگزار می شود به عنوان نمونه از موثر تماس با ردیابی. اما استفاده از آنها از نظارت دیجیتال ممکن است سخت به اتخاذ اینجا. تلاش برای اعمال تکنولوژی گوشی های هوشمند در جریان است – مهمترین پروژه مشترک توسط گوگل و اپل – اما متحده در سراسر کشور نیز تلاش برای ایستادن ارتش از انسان COVID-19 ردیاب.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ماساچوست بوده است در میان تهاجمی تر متحده است و شروع از ابتدا. حتی قبل از COVID-19 آن را به حال نسبتا قوی تماس با ردیابی برنامه. در حال حاضر با کارشناسان بهداشت و درمان گفت: مدرج کردن تماس ردیابی باید سنگ بنای ایالات متحده همه گیر پاسخ ماساچوست ارائه می دهد یک پنجره به چگونه است که پاسخ شکل گرفتن است.

“این نیاز به در محل قبل از این مستند به پایان می رسد می گوید:” جورج رادرفورد متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “ما کاهش استراتژی در حال حاضر به نگه داشتن هر کس در خانه خود را. که کاهش جا به جا شود با چیز دیگری.”

ساختمان ارتش

کارشناسان بهداشت و درمان نگران است که تکه تکه آمریکا رویکرد – برخی از ایالت دو برابر را در تشخیص ویروس و دیگران برگزاری – خواهد mar ملی راه اندازی مجدد. اکثر ایالات آمریکا هنوز هم گل نشسته با فقدان سریع و در دسترس COVID-19 تست که ردیاب تکیه به پیدا کردن و نقشه خوشه.

ماساچوست آغاز شده ساختمان افزایش نیروی ردیاب با 44 میلیون دلاری در طرح. در هفته های اخیر بیش از 300 نفر آموزش دیده اند به صورت مجازی مرکز تماس برای پیگیری ساکنان که ممکن است آلوده. عملیات اجرا شده توسط همکاران بهداشت جهانی سلامت غیر انتفاعی مستقر در بوستون که قصد دارد به استخدام بیش از 1000 نفر برای پرداخت و مواضع داوطلب.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت که او در مذاکرات با همکاران در سلامت به ایستادن مشابه نیروی.

قبل از COVID-19 ماساچوست’ ردیابی برنامه شامل حدود 400 دولت اپیدیولوژی و محلی بهداشت عمومی و پرستاران که دنبال موارد از بیماری های عفونی مانند سل و HIV/AIDS. اما زمانی که coronavirus موارد شروع به افزایش در ماه فوریه “ما می دانستیم که آن رفتن به پیش افتادن از توانایی ما در مدیریت آن می گوید:” کاترین قهوه ای, اپیدمیولوژی دولت در اداره بیماری های عفونی و علوم آزمایشگاهی.

ردیابی همچنان ادامه دارد و در ماساچوست اولویت مراقبت های بهداشتی کارگران و ساکنان در خانه های مراقبت زندان و زندانها. کشورهای دیگر ضربه سخت در اوایل مانند واشنگتن تنظیم اولویت های مشابه. به عنوان همه گیر تشدید دکتر براون پیوست و تمام تلاش خود را برای ردیابی بالقوه پخش.

او به یاد می آورد ساخت یک تماس به یک زن مبتلا به کوروناویروس. زن به زندگی با افراد در معرض خطر بالا از یک فرم شدید COVID-19 تا دکتر براون صحبت خود را از طریق خطرات و نحوه جداسازی خود از دیگران است.

“در آن کوچک خانواده ما متوقف نمی شیوع اما ما محافظت افراد آسیب پذیر. در هر صورت انسان, سمت,” او می گوید.

امروز ماساچوست سوم بیشترین تعداد موارد تایید شده. هنوز دکتر براون می گوید: اوایل کار ردیاب – حداقل 21,345 مردم تماس گرفته شد در فوریه و مارس – به احتمال زیاد کمک کند میزان عفونت به طوری که در بیمارستان پذیرش نمی غرق ظرفیت.

جان هانا/AP

کانزاس وزارت بهداشت و محیط زیست, منشی, Lee, Norman مورد بحث دولت coronavirus همه گیر در یک کنفرانس خبری در خانه ملت در Topeka, کانزاس, مارس 15 سال 2020 است. این بخش جلب 400 داوطلب برای کمک به ردیابی تماس – یک گام مهم به سوی خیال راحت, کاهش, اقامت در خانه محدودیت.

بسیاری از ایالت ها با صرف هزینه بسیار کمتر در بهداشت عمومی است. آلاباما قبلا کمتر از 10 تماس ردیاب برای آن نزدیک به 5 میلیون نفر و در حال حاضر حدود 50 کار در COVID-19 بهداشت دولت, مدیر, گفت واشنگتن پست.

“وجود دارد عظیم خلیج فارس بین که در آن ما هستند و که در آن ما باید در بسیاری از نقاط کشور می گوید:” جاشوا ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی سیاست در قیصر بنیاد خانواده.

در سراسر کشور تعداد تمام وقت بیماری محققان است 2,200 با توجه به ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشتی (ASTHO). می آید که پس از یک دهه دو رقمی کاهش در هزینه های بهداشت و درمان پس از 2008-09 رکود جهانی.

گزارش های اخیر توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت همراه با ASTHO به نام برای استخدام اضافی 100,000 تماس با ردیاب شامل COVID-19 شیوع در هزینه $3.6 میلیارد دلار در اورژانس بودجه فدرال. دیگران را به نام برای شماره های بالاتر.

“آنچه ما در حال انجام در حال حاضر است که به سادگی خرید زمان می گوید:” رابرت بولینگر استاد در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. “ما نمی به عنوان یک کشور قوی به اندازه کافی نظام سلامت به انجام تماس ردیابی در جامعه است.”

Coronavirus آیفون

در پشت این تخمین زده است خیره واقعیت: تعقیب کردن آگهی در یک بیماری همه گیر به کارآگاهان پس از انجام یک جرم و جنایت حل نشده است و کار فشرده و گران است. هر مورد تایید شده بازده چندین تماس های جدید برای ردیابی تماس و منزوی که به طور متوسط 4 ساعت کار در هر تحقیقی. و هم در برابر آنها از علائم می تواند نشان می دهد تا روز پس از عفونت است.

“آن را به یک rapidfire روند. ما می دانیم که ساعت و روز تفاوت با کروناویروس می گوید:” آقای ميشود.

یک پوشش نقره ای است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها به طور ناگهانی زمان را در دست خود. ایالات و شهرستانها در حال بهره برداری دانشجویان پزشکی و پرستاران مدرسه و کتابخانه برای حمایت از COVID-19 تماس با ردیابی. در سان فرانسیسکو که تا به حال 10 ردیاب قبل از همه گیر داوطلبان پوشش برای کمک به دکتر می گوید رادرفورد است که کمک به شهر اضافه کردن 150 بیشتر.

ماساچوست و شش دیگر ایالات شمال شرقی در حال کار با هم به سهولت اجتماعی محدودیت و بازگشایی کسب و کار; کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن در حال انجام همان. تست و قرارداد ردیابی هستند به احتمال زیاد برای اطلاع رسانی به هنگام و چگونه این reopenings اتفاق می افتد.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به بحرانی برای هر دولتی که می خواهد به باز کردن و به چیزی شبیه به یک جدید عادی برای قرار دادن نوعی از این ساز در محل” ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر CBS گفت: “چهره ملت” روز شنبه با اشاره به تماس ردیابی.

دیگر آمریکا مثل تگزاس در حال حاضر شروع به سهولت کنترل. این رویکرد تدریجی می تواند به افزایش تنش ها اگر در آینده شیوع بیماری در کشورهای با قوی coronavirus نظارت در حال ترسیم می گوید که نمی انجام همان. کارشناسان اشاره می کنند که کره جنوبی و تایوان بسیج ملی سلامت سیستم برای ردیابی و شامل بیماری های همه گیر خود را – یک عنصر کلیدی از موفقیت خود را. که سطح فدرال دخالت شده است وجود ندارد و در ایالات متحده

اما می گوید که سرمایه گذاری در COVID-19 تست و ردیابی می تواند منجر دیگران است. “اگر استراتژی نشان داده شده است موثر باشد در برخی از کشورهای خاص دیگر کشورهای در حال رفتن به اتخاذ است که می گوید:” دکتر بولینگر. “آنها می خواهند به گذشته این مرحله و شروع به باز شدن مدارس و کسب و کار.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>