خارج شده است Coronavirus چالش است فقط باز ماندن

خارج شده و در حال آزمایش است مانند پیش از این هرگز توسط یک بیماری همه گیر کوروناویروس که تعطیل کرده است بسیاری از ملت.

عکس: دیوید سانتیاگو/زوما پرس

یک تصویر آویزان در دفتر Walmart , Inc. WMT -0.16% مدیر اجرایی داگ McMillon نمایش شرکت کامیون نورد به نیواورلئان پس از طوفان کاترینا نشانه ای از خرده فروش پراید در سرعت تهیه فروشگاه در سخت ترین زمان است.

خارج شده و در حال آزمایش است مانند پیش از این هرگز توسط یک بیماری همه گیر کوروناویروس که تعطیل کرده است بسیاری از ملت قرار داده و 10 درصد از نیروی کار خود را ترک و منجر به حداقل 18 و میر در این شرکت است. مدیریت سلامت کارگران و خریداران اطمینان مقامات محلی و نگه داشتن فروشگاه و انبارها و کارکنان را تبدیل به یک تلاش گسترده در داخل و خارج در زمانی که مشتریان با تکیه بیش از همیشه در این کشور بزرگترین خرده فروش.

“ما یکی از معدود مکان هایی در کشور که در آن مقدار قابل توجهی از مردم در حال جمع آوری گفت:” دن بارتلت سابق بوش در کاخ سفید رسمی که در حال حاضر ارشد خارج اجرایی است. این شرکت شده است در ارتباط با “فقط در مورد هر شهردار و فرماندار شما می توانید از فکر می کنم.”

از چالش های بزرگ در خارج از کشور بزرگترین کارفرما با 1.5 میلیون کارگران ایالات متحده و بیش از 500 میلیارد دلار در فروش جهانی. خارج شده و مدیران باید در بحث مسائل مختلف از قبیل اینکه آیا به ماسک و دستکش به کارگران که برای بستن و پاک کردن فروشگاه ها چگونه به کنترل خریداران که دریافت بیش از حد نزدیک به کارگران و هر یک از دیگر و حتی اینکه آیا برای غیر فعال کردن سرقت-سیستم های تشخیص متصل به خود پرداخت ماشین آلات با توجه به افراد آشنا با این بحث.

شروع هفته آینده خارج شده و قصد دارد تا نیاز تمام کارگران به پوشیدن ماسک سخنگوی گفته وال استریت ژورنال در خط با موج جدیدی از قوانین محلی و در راستای استانداردهای جدید به عنوان کسب و کار باز به عنوان ویروس دیگر کم.

کارگر غیبت افزایش یافته است چرا که از بیماری ترس از coronavirus و به خارج اضافه شده بیشتر تهاجمی چک های بهداشتی و سخاوتمندانه ترک سیاست های, با توجه به مصاحبه با مدیران و کارگران فروشگاه. حدود 150000 نفر در ترک گفت: یک فرد آشنا با این وضعیت و کمتر از 2000 نفر از کارگران آزمایش مثبت برای Covid-19.

“سلامت همکاران ما تمایل به پیگیری سلامت کشور به عنوان یک کل” ، “ما به دنبال تحول راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی و ما باید به سرعت اقدامات با هدف نگه داشتن مشتریان و همکاران امن است.”

خریداران در خارج در تمپا, فلوریدا,., در روز سه شنبه. شروع هفته آینده خارج شده و قصد دارد تا نیاز تمام کارگران به پوشیدن ماسک.

عکس: خنجر Shadd/زوما پرس

مردم در حال تبدیل به خرده فروش بیش از همیشه برای ضرورت یا یک کار. فروش در خارج 4,700 ایالات متحده فروشگاه رسید نزدیک به 20% در ماه مارس با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط مجله. بیش از یک میلیون نفر از مردم اعمال می شود به کار در این شرکت در ماه گذشته است. آن استخدام 150,000 از آنها و برنامه ریزی برای استخدام یکی دیگر از 50,000.

خارج آغاز شده ramping تا استخدام در اواسط ماه مارس به فروش مواد غذایی و تمیز کردن وسایل رسید. 12-فرد تیم ساخته شده است یک سیستم به پردازنده جدید کارگران در عرض 24 ساعت به جای آن از حد معمول دو هفته گفت: درو Holler ارشد معاون رئیس جمهور. هدف: استخدام 5000 نفر در روز است.

بسیاری از استخدام های جدید آمده اند از مهمان نوازی و مواد غذایی-صنایع خدمات آقای Holler گفت.

همین Monagan 26 ساله زندگی می کند که در آبشار نیاگارا, n. y. شد در حال اجرا در یک خانواده متعلق به رستوران که دولت و همه کسب و کارهای غیر ضروری را بسته است. در حال حاضر مشغول به کار در خارج دلی او باعث می شود $16 یک ساعت بیشتر از او به دست آورده در سابق خود حقوق و مزایای موقعیت.

“بسیاری از ما فقط خوشحالم که آن را مشغول و ما را به جایی برای کار” آقای Monagan گفت.

در ابتدا خارج شده و مدیران مورد بحث بسته شدن برخی از فروشگاه های ایالات متحده به طوری که آنها می تواند نگه داشتن قفسه نگردند و مردم به اندازه کافی به آنها را اجرا کنید. به جای آنها تصمیم به بستن فروشگاه های یک شبه برای تمیز کردن و جوراب زنانه ساقه بلند. مدیران تصمیم به استخدام کارگران اضافی و پاداش نقدی به کارکنان موجود. این شرکت نه افزایش آن حداقل شروع دستمزد 11 دلار در ساعت است.

جیمز سکستون شهردار از پارک همیشه سبز بیمار., به طور موقت لغو خود را در محلی خارج مشروب مجوز در اوایل این هفته پس از دو کارگر درگذشت Covid-19. مدیر فروشگاه نمی خواهد سهم زیادی در مورد وضعیت بیمار کارگران در اواخر ماه مارس آقای خادم گفت: بنابراین او شگفت زده شد زمانی که خارج گفت: در ماه آوریل که دو فوت کرده است.

پس از آقای خادم کشیده خارج مشروب مجوز “تلفن من زنگ زد و آن را یک وکیل” که مجموعه ای تا یک شنبه صبح تماس با خارج مدیران شهردار گفت. او دوباره مجوز پس از خارج مدیران مطمئن باشید او ذخیره شده بود مقادیر دو بار مرحوم کارگران تا به حال شده است در ساختمان برای بیش از یک هفته و از آنها عذرخواهی کرد برای نه گفتن این شهرستان است.

“ما از دست داده اند برخی از همکاران و بدیهی است که با درد” آقای McMillon گفت: آوریل 9 در یک یادداشت به همه کارکنان. “اعداد ما تا کنون دیده ام را نشان نمی دهد مخربی اما ما باید هوشیار ماندن,” او گفت:, و اضافه کرد که خارج شده به طور موقت بسته تجارت الکترونیکی انبار و فروشگاه های چند.

خارج تاریخچه نگهداری فروشگاه نگردند در میان بلایای طبیعی کمک می کند اما “هیچ کس تا به حال پاسخ در طرف مقابل از این گفت:” Rollin فورد سابق خارج شده و اجرایی مسئول تدارکات درگیر در شرکت کاترینا پاسخ و بازیابی کردند. “ما برای یک طوفان. ما برای برخی از نوع جغرافیایی مسئله اما ما نیست که چیزی تجویز شده برای یک مسئله ملی بود.”

خارج شده و سود های اخیر همه گیر تجربه در چین که در آن بیش از 400 فروشگاه 16 از آنها در ووهان چین coronavirus کانون. در طول دو ماه از مستند, این شرکت به طور خلاصه بسته تنها دو نفر به عنوان دولت پاک راه را برای تحویل و خارج مشغول به کار برای تعیین محل جدید منابع محلی از مواد غذایی است.

اما بر خلاف چین که در آن دولت ملی است و در مجموع کنترل آمریکا خارج شده باید حرکت دولت و شهرستان مقررات. ورمونت, میشیگان و دیگر دولت های محلی گفته اند خرده فروشان به فروش اقلام غیر ضروری تلقی از جمله لوازم صنایع دستی, اسباب بازی و مبلمان. برخی از محدودیت ها باعث سردرگمی و مقاومت مواجه از خریداران. در ورمونت خارج شده نمی تواند فروش لباس. در پنسیلوانیا می باشد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما در نظر گرفته “ضروری کارگر”? به اشتراک گذاری داستان خود را. پیوستن به مکالمه زیر.

خارج شده است ساخت تنظیمات به سیاست های ایمنی در میان روزافزون بیماری های محلی درخواست دولت و تغییر دستورالعمل CDC. آنها شامل اضافه کردن پلکسی گلاس موانع داروخانه مناطق و پرداخت خطوط. آن شروع به محدود کردن چگونه بسیاری از مردم می توانید وارد فروشگاه خود را به 20 درصد از ظرفیت خود را. آن را به طور موقت بسته فروشگاه برای تمیز کردن عمیق تر در برخی از ویروس نقاط داغ مانند نیواورلئان.

در شروع هر شیفت کارگران خواسته بهداشت سوالات و درجه حرارت بررسی می شود. کسانی که با تب و یا علائم به خانه فرستاد با بیمار پرداخت و نمی تواند بازگشت به مدت هفت روز و یا تا زمانی که تب رایگان برای حداقل سه. یک Walmart کارگر در غرب پنسیلوانیا گفت: سه نفر از حدود 30 کارکنان به خانه فرستاده شدند چرا که مشکوک به بیماری در طول سال های اخیر تغییر است.

“ما همچنان به طور فعال در رویکرد ما به نگه داشتن همکاران ما امن” خارج شده گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

شرکت کارکنان در بنتون ویل, ارک., و در جای دیگر شروع به کار از خانه پس از مارس 13. آقای McMillon و دیگر مدیران ارشد اغلب بازدید از فروشگاه و انبارها ارسال تصاویر در Instagram. در روزهای اخیر آقای McMillon می پوشد یک ماسک در عکس های خود را. این شرکت باز کرده است نه از درایو-از طریق Covid-19 تست سایت های که آقای McMillon مورد بحث در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی یک ماه پیش. بیست برنامه ریزی شده تا پایان مارس یک سخنگوی گفت.

خارج شده و دارای تنظیم جریان از محصولات خود را به انبارها و فروشگاه ها برای دیدار با افزایش تقاضا برای مواد غذایی و کالاهای خانگی اولویت فضا در تحویل کامیون برای کسانی که در مورد. این سیستم هنوز هم تیره و تار به اندازه کافی است که خارج شده است درخواست از خریداران برای خرید کمتر است.

“در پنج روز گذشته ما به فروش می رسد به اندازه کافی کاغذ توالت برای هر آمریکایی که خود را در نقش” آقای McMillon گفت: در اوایل این ماه در “امروز” نشان می دهد. اگر مردم می تواند “خرید هفته-به-هفته به جای جوراب زنانه ساقه بلند” او گفت:, “این امر می تواند مفید برای همه است.”

نوشتن به سارا در Nassauer [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im