خارج شده است Jetblack خدمات در شهر نیویورک شده است یک آزمایش شخصی خرید و تحویل با تکیه بر پیام های متنی.

عکس: کوین هاگن برای وال استریت ژورنال

Walmart , Inc. است که بازسازی آن Jetblack شخصی خرید خدمات, به عنوان برخی از مذاکرات در آن برگزار می شود با سرمایه گذاران بالقوه در سال گذشته به پایان رسید به گفته افراد آشنا با این وضعیت.

نیویورک-بر اساس واحد ارائه می دهد که سریع تحویل محصول از طریق پیام متنی برنامه, به, نام تجاری جدید تعریف و در ماه های آینده متوقف می شود یک شخصی-خرید خدمات برخی از این افراد گفت. فن آوری آن می تواند نقل مکان کرد و در خارج آنها گفت.

سال گذشته خارج شده و مشغول به کار به چرخش کردن سود واحد که تا به حال کمتر از یک هزار نفر از مشتریان به عنوان از سال گذشته است. خرده فروش مورد بحث سرمایه گذاری با چندین شرکای بالقوه از جمله Microsoft Corp. و سرمایه گذاری-سرمایه شرکت از جمله شرکت همکاران وال استریت ژورنال گزارش داد در آن زمان است.

کسانی که مذاکرات را به پایان رسید برخی از مردم گفت.

Jetblack ارشد اجرایی جنی Fleiss چپ در سال گذشته موفق شد توسط Nate بندگی Walmart معاون ارشد رئيس جمهور از تجارت الکترونیکی تدارکات که قبلا کار کرده Jet.com e-commerce startup خارج خریداری شده در سال 2016.

Jetblack راه اندازی شد علنا در سال 2018 به عنوان بخشی از یک نوآوری بازو در خارج لقب فروشگاه شماره 8 که در آن شرکت در نظر دارد برای ساخت فناوری و واحدهای کسب و کار که نیست بلافاصله سودآور اما می تواند یکپارچه به شرکت در آینده است.

خارج شده و مدیران باید در مورد Jetblack به عنوان یک پتانسیل خیابان از رشد پژوهش و نه به عنوان یک مرکز سود. از تابستان گذشته Jetblack از دست دادن حدود 15.000 دلار در هر عضو سالانه مجله گزارش شده است.

Jetblack اعضای پرداخت 600 دلار برای یک سال و به منظور هر چیزی به جز مواد غذایی تازه توسط پیام متنی. سفارشات خود را به یک Jetblack دفتر که در آن عوامل در زمینه کامپیوتر درخواست مشتری از پوشک reorders به درخواست برای پیشنهاد یوگا لباس. پیک بهانه اقلام به طوری که آنها می تواند دست تحویل معمولا همان روز.

خارج شده بود با استفاده از Jetblack را عوامل انسانی به آموزش یک سیستم هوش مصنوعی است که برخی از به روز قدرت خودکار شخصی-خرید خدمات آماده سازی خارج شده و برای زمانی که نوار جستجو از بین می رود و بیشتر خرید انجام شده از طریق صدا-دستگاه های فعال خانم Fleiss گفت: سال گذشته است.

خارج شده است که گزارش درآمد سه ماهه در هفته آینده در روز سه شنبه کار کرده است برای جلوگیری از ضرر و زیان خود را کوچکتر e-commerce واحد در سال گذشته با فروش واحد یا برش کارکنان در آن کسب و کار. Walmart خورده بیشتر از باقی مانده Jet.com کارکنان به بقیه عملیات خود را در سال گذشته گذاشته و کارگران در بونوبوها های پوشاک مردانه خرده فروش آن را صاحب است.

ماه گذشته خارج شده و بسته اوماها دفتر مرکزی شرکت از Hayneedle آنلاین مبلمان سایت آن را به ارث برده همراه با Jet.com. “ما در حال یکپارچه سازی Hayneedle کسب و کار” در خارج اما نگه داشتن وب سایت برای کسب و کار باز یک سخنگوی گفت: در اوایل این ماه.

نوشتن به سارا در Nassauer sarah.nassauer@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im