خارج شده و به نیاز خریداران به پوشیدن ماسک در تمام ایالات متحده فروشگاه

حدود 65 درصد از خارج بیش از 5000 مکان در مناطق که در آن یک دولت دستور بر پوشش صورت در محل است.

عکس: القاعده بلو/گتی ایماژ

Walmart , Inc. WMT -0.36% نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در داخل خود ایالات متحده خارج شده و سم فروشگاه باشگاه شروع جولای 20, تبدیل شدن به بزرگترین شرکت برای اعمال محدودیت در میان خروش در coronavirus موارد در چندین ایالت آمریکا.

یک درهم آمیخته از قوانین محلی را ترک کرده اند کسب و کار به اجرای خود, ماسک, سیاست برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان در برابر پاتوژن که به کشته شدن بیش از 135,000 آمریکایی است. خارج می پیوندد Costco Wholesale Corp. بهترین خرید شرکت. و استارباکس پارسیان در سراسر کشور ماسک مورد نیاز است.

حدود 65 درصد از خارج بیش از 5000 مکان های ایالات متحده در مناطق که در آن یک دولت دستور بر پوشش صورت در محل گفت: Dacona اسمیت رئیس عامل از خارج آمریکا و لنس De La Rosa, باشگاه سام افسر ارشد عامل.

خارج شده گفت: در ایالات و شهرستانها با ماسک حکم “تقریبا همه هم به ارمغان می آورد یک ماسک و یا به آسانی مطابق با نیاز و ما پیش بینی است که به اتفاق می افتد در مناطق دیگر نیز هست.”

وجود گسترده علمی و پزشکی اجماع است که در صورت ماسک های مهم در کاهش ویروس گسترش یافته است. سوالات بیش از پوشیدن آنها باید سوخت گرم بحث های سیاسی در ایالات متحده و گاهی اوقات منجر به درگیری های خشونت آمیز بین خرده فروشی کارگران ماسک اجرای قوانین و مشتریانی که حاضر به پوشش صورت خود را.

ارل Lagorin یک 81 ساله, کلرادو, resident گفت: او را متوقف و خرید در یک خارج شده و در خارج از دنور چرا که او پیدا پوشیدن ماسک به اندازه کافی تشویق کرد. “من فکر می کنم این فوق العاده است اگر آنها می تواند مربوط به” ماسک سیاست, او گفت:.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که هر کس پوشیدن چهره و پوشش در مکان های عمومی به خصوص در داخل خانه و زمانی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی چپ هر ماسک حکم به متحده است.

تگزاس و کالیفرنیا و کشورهای دیگر با عمده شیوع دستور ماسک در عمومی اما در حدود نیمی از ایالات آمریکا نیست از جمله مکان هایی مانند فلوریدا که در آن شده است وجود دارد یک موج اخیر در موارد و خارج خانه در ایالت آرکانزاس است. بسیاری از دولت های محلی باید حکم در کشورهای که در آن آنها مورد نیاز است.

متفاوت قوانین باعث شد که رهبران کسب و کار به تماس در کاخ سفید و رهبران دولت به اتخاذ ملی ماسک سیاست. “صدور داوطلبانه راهنمایی در ماسک کافی است برای محافظت از بهداشت عمومی” و خطرات ادامه داد: جامعه گسترش و دور جدیدی از خاموش شدن ناگهانی آمریکا اتاق بازرگانی فدراسیون ملی خرده فروشی و دیگر گروه های کسب و کار نوشت: در جولای 2 نامه ای به کاخ سفید و فرمانداران.

“خرده فروشان در حال حفاظت از سلامت و ایمنی از جوامع آنها در خدمت” NRF گفت. “ما انتخاب رهبران نیاز به تنظیم سیاست را کنار گذاشته و به دنبال به عنوان مثال خود را.” گروه صنعتی نامیده می شود در تمام خرده فروشان به اتخاذ سراسر کشور, ماسک, سیاست, گفته, Walmart تصمیم گرفت یک نقطه اوج در بحث.

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 1.3 میلیون نفر از کارگران در مواد غذایی خرده فروشی و صنایع دیگر نیز به نام ملی ماسک قیمومیت. “با فرمانداران در اکثر کشورهای امتناع از ایجاد ماسک اجباری میلیون ها نفر از آمریکایی ها به دلیلی که در معرض خطر قرار داده و هر روز” گفت: Marc پرونه این UFCW بین المللی رئیس جمهور.

اکثر شرکت های بزرگ از بزرگ جعبه خرده فروشان به داروخانه های زنجیره ای نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک و درخواست خریداران به پوشیدن آنها را در مکان های که در آن دولت و یا دولت های محلی می گویند که آنها الزامی است. برخی از این شرکت ها منع کاربران از ورود بدون ماسک در حالی که دیگران درخواست مشتریان می پوشند اما هنوز هم اجازه می دهد آنها را اگر آنها حاضر.

خارج شده گفت: این امر باید کارکنان در نزدیکی در ورودی به یادآوری بازدید کنندگان که با پوشیدن یک ماسک و دست از ماسک رایگان برای کسانی که نمی آورد و را در برخی از موارد استثنا به نیاز. “همکاران ما آموزش داده خواهد شد که در آن استثنا برای کمک به کاهش اصطکاک برای خریدار و این فرایند را به عنوان آسان که ممکن است برای همه” آقایان اسمیت و De La Rosa گفت.

فروشگاه تک ورودی برای اطمینان از نیاز به سازگاری.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus بحران همچنان غرق در ایالات متحده عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان را با اشاره به یک سری از اشتباه و محاسبات غلط در کشور پاسخ. در اینجا یک نگاه چگونه آمریکا شد کانون جهانی همه گیر. عکس درو Angerer/گتی ایماژ

خارج شده است گفت: مدیران آنها تشخیص مردم باید نظرات مختلف در مورد این موضوع اما شرکت “به رسمیت می شناسد نقش ما می توانیم برای کمک به حفاظت از سلامت و رفاه جوامع ما در خدمت پس در حال تکامل هدایت مقامات بهداشتی مانند CDC.”

خرده فروش در فروشگاه های ایالات متحده شده اند باز در طول همه گیر و شرکت مورد نیاز کارگران به پوشیدن ماسک از اواسط ماه آوریل است.

Costco مورد نیاز است ماسک برای خریداران در فروشگاه های انبار از آنجا که ممکن است و تبدیل به یک هدف برای ماسک مخالفان. شرکت سرمایه گذاری رئیس گفت: در این زمان است که برخی از خریداران اعتراض اما به طور کلی مشتریان دوست ایمنی اندازه گیری. Apple Inc. همچنین لازم ماسک برای خریداران در فروشگاه های آن است.

بهترین خرید گفت: این امر با ارائه ماسک برای خریداران که آنها را ندارد و کسانی که نمی خواهید به پوشیدن یک نفر می تواند به فروشگاه آنلاین و یا انتخاب کردن برای آن منظقه خدمات. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر که آیا زنجیره ای خواهد شد و اجرای آن ماسک حکم که به اثر رفت در روز چهارشنبه.

داروخانه های زنجیره ای CVS سلامت Corp. و Walgreens, چکمه, داد , Inc. نیاز به ماسک در مکان های که در آن مقررات محلی دستور آنها آموزش کارکنان نه به منع مشتریان از ورود اگر آنها حاضر. هدف Corp. فروشگاه کارگران درخواست خریداران به پوشیدن یک اغلب ارائه یک ماسک برای فروش در نزدیکی در ورودی اما خواسته به زور این موضوع به دلایل ایمنی گفت: یک فرد آشنا با سیاست های شرکت.

بیش از 3 میلیون آمریکایی مبتلا شده توسط coronavirus و تعداد موارد جدید را ضربه اوج در روزهای اخیر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کالیفرنیا فرماندار این هفته معکوس برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار در میان سنبله در دولت سفارش داخل سالن ناهار خوری و مراکز نزدیک به دوباره.

نوشتن به دیو سباستین در [email protected] و شارون Terlep در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net